Місткість, тон76000
С\Х культури
Логістика елеватора
1286
0

Розрахуйте Ваші витрати логістики та зберігання на елеваторі

Якщо Ви побачили помилки - повідомте нас про це, виділивши текст та натиснувши клавіші Ctrl+Enter.

Застереження: Інформація про елеватор у профайлі елеватора Карти елеваторів є власністю компанії Агроксі Україна і не носить рекламного характеру. Інформація про компанії і елеватори зібрана з відкритих джерел (включаючи відкриті державні реєстри) з дотриманням всіх норм законодавства України з метою інформування користувачів про стан ринку зберігання агрокультур і його можливості. Звертаємо вашу увагу, що інформація щодо суб'єктів господарської діяльності, а так само його посадових осіб не є персональними даними у розумінні відповідного закону і доступна будь-якому користувачеві Інтернет на різноманітних ресурсах і сайтах. Як змінити або видалити інформацію?

Елеватор філія «Переяславська», ТОВ СП «Нібулон» був відкритий 26 липня 2012 року й став 22-м елеватором у складі СП «Нібулон», має потужності для одночасного зберігання 75,6 тисяч тонн зерна. Підприємство розташоване на вул. Набережна, 1, с. Чирське, Переяслав-Хмельницький р-н, Київська обл. На даний момент керівник Новохатько Артем Юрійович. Елеватор – портовий. Увівши в експлуатацію термінал філії «Переяславська», «НІБУЛОН» замкнув ланцюжок зі своїх перевантажувальних терміналів, побудованих на Дніпрі та на прилеглих до річки територіях: з півночі, Київської області, до півдня – Херсонської області, з виходом на Чорне море через перевантажувальний термінал у Миколаєві.

На терміналі філії «Переяславська» зведено причал довжиною 105 м і шириною 18 м. На причалі встановлено суднонавантажувальну машину та інше обладнання для завантаження несамохідних суден (виробництва компанії «TELESTACK», Великобританія; відзначене міжнародною премією «BEST SHIPLOADING SYSTEM»), потужністю 500 тонн/год.

Це безпрецедентний випадок, коли на замовлення українського підприємства західні компанії, використовуючи індивідуальний підхід, проектують та розробляють унікальне обладнання, яке потім визнається найкращим у світі.

Спосіб зберігання: металічні силоси(SCAFCO (США). На підприємстві встановлено модернізовані шестисекційні сушарки (Mathews Company МС-3180 (США) - 2 шт.), система очищення (Фильтры Simatek, Schmidt-Seeger). Дане устаткування дозволяє знизити концентрацію пилу з 6000 мг/м3 на вході до 20 мг/м3 на виході, що відповідає вищим європейським стандартам. Продукція: всі види зернових культур. Є автоприйом 10000 т/добу. та автовідвантаження 5000 т/добу. Елеватор Філія «Переяславська» СП «Нібулон» має в розпорядженні можливості зберігання і доведення сільгосппродукції до товарної кондиції.

Виробничо-технологічна лабораторія атестована в державній метрологічній системі України на визначення показників якості продукції за стандартними методиками і проводяться висококваліфікованими спеціалістами на високоточному обладнанні та ЗВТ із видачею картки аналізу зерна Ф. 47 встановленого зразка.

Елеватор видає складські квитанції, які є підтвердженням якості та кількості прийнятої продукції, а також дає можливість продавати продукцію, як у повному обсязі або частково через інструменти електронних торгів на AGROXY як на внутрішньому ринку так і на експорт. Більш детальну інформацію про те, як вигідно та швидко продати зернові, бобові та інші культури, що зберігаються на елеваторі Філія «Переяславська» СП «Нібулон», через юридично значимі торги AGROXY, можна отримати, спробувавши навчальні Тестові торги, або шляхом розміщення безоплатних заявок на покупку та продаж зернових на цьому елеваторі. Інформацію про витрати за зберігання с/г культур на елеваторі Філія «Переяславська» СП «Нібулон» та на логістику можна отримати шляхом використання онлайн калькуляторів, які розміщені на сторінці даного елеватора. На сусідніх вкладинках наведено основні технічні характеристики даного елеватора і його відповідність НАССР стандартам та закупівельні ціни.

Для зміни інформації щодо елеватора зв'яжіться з нами через пошту support@agroxy.com (з офіційної поштової скриньки вашої компанії, надавши в підписі інформацію про посади, яку ви займаєте в своїй компанії і контакти для зв'язку)

Чи можна повністю видалити інформацію про компанію? Можна видалити всю інформацію, крім інформації з реєстру, рейтингів і можливість коментування іншими користувачами на сторінці вашого елеватора. Так само представник компанії \ елеватора може вимагати привести інформацію у відповідність з актуальними даними державних реєстрів України (УСІ ЦІ ПОСЛУГИ НАДАЮТЬСЯ БЕЗКОШТОВНО).

Залишення і видалення коментарів. Кожен користувач може залишити коментар, який має відношення до теми сторінки. Адміністрація Агроксі залишає за собою право редагувати і видаляти будь-які коментарі відповідно до своїх внутрішніх правил без попередження і узгодження.

Тип елеватора

Портовый

Зерносушарки

Есть

Тип зберігання

МетСилосы

Продуктивність зерносушарок, тон/год - тон/доба

3 000 т/добу

Очисне обладнання

Есть

Потужність очистного обладнання

Уточнюється

Потужність транспортного обладнання, прийом т/доба

Уточнюється

Сертифікована лабораторія

Есть

Фумігація

Уточнюється

Залізничне відвантаження, тон/доба

Нет

Потужність відвантаження залізниці, тон/доба

Завантаження на корабель (порт), тон/доба

Есть

Потужність завантаження на корабель, тон/доба

10 000 т/добу

Потужність автозавантаження, тон/доба

5 000 т/добу

Здано в експлуатацію

2013

Елеватор - Партнер Agroxy

Нет
Таблиця середніх тарифів послуг елеваторів на 2017 / 18УрожайОлійніІнше
Прийом (1 тона)
Зважування (на авт.вагон)
Очистка (за % на 1 т)
СУШКА = зневоложення (1% за 1 тону)
Зберігання (тона/день)
Відвантаження авто (1 т)
Відвантаження залізничне (1 т)
Перереєстрація вантажу (на кожну партію)
Аналіз зразка (вологість/дом)
Аналіз зразка + реєстр
Інші аналізи (напр., експрес аналіз на ГМО) за 1 т
SGS/Veritas сертифікація, за 1 т
Пломбування за 1 вагон/авто
Експлуатація залізничних колій (за 1 вагон)
Работа локомотива (за годину)

Партнерська програма Агроксі для Елеваторів

  • Можливість стати «ціноформуючим» елеватором в своєму регіоні.
  • Залучення нових покупців як вітчизняних, так і прямих зарубіжних.
  • Можливість вигідно і оперативно продавати залишки за максимальною ціною.
  • Надавати власникам зерна, виробникам і трейдерам, впевненість у якості послуг елеватора.
  • Можливість продавати і купувати продукцію більш високої якості.
  • Підтримка бізнес репутації елеватора.
  • Перехід на цифрові інструменти і нові стандарти роботи з даними.

ОНЛАЙН ТОРГИ проводяться ТІЛЬКИ на елеваторах з НАССР Сертифікацією.

Партнер Агроксі Україна з проведення HACCP Сертифікації компанія з міжнародною репутацією BakerTilly – (Завантажити презентацію щодо реалізації HACCP на українських елеваторах)

Розмістити заявку як на Закупівлю, так і на Продаж на цьому, чи будь якому іншому елеваторі в системі, можна вже зараз – це БЕЗКОШТОВНО (потребує реєстрації та додавання компанії до свого профайла)

Дата Заявки КатегоріяОб`ємЦінаРегіонВибране
СтаріОЛІЯ РОСЛИННА - Соєва Сира5021000UAHКиївська
СтаріСОЯ - Гібриди50012500UAHКиївська
СтаріМакуха - соєва кормова30014000UAHКиївська
СтаріОЛІЯ РОСЛИННА - Соєва Сира5020500UAHКиївська

Категорія: Елеватор України

НІБУЛОН СП (філія Переяславська)
СП НИБУЛОН

    5/1
Додати заявку

Безкоштовне розміщення заявки на купівлю / продаж агропродукції

Директор:
Новохатько Артем Юрійович

ЄДРПОУ: 14291113

Залізнична Станція:08412, вул. Набережна, 1, с. Чирське, Переяслав-Хмельницький р-н, Київська обл.

Показати на мапі
logo

(050) 493-72-80  (050) 493-81-68

http://www.nibulon.com/

31.4936

50.1091