Місткість, тон77000
С\Х культури
Логістика елеватора
1028
0

Розрахуйте Ваші витрати логістики та зберігання на елеваторі

Якщо Ви побачили помилки - повідомте нас про це, виділивши текст та натиснувши клавіші Ctrl+Enter.

Застереження: Інформація про елеватор у профайлі елеватора Карти елеваторів є власністю компанії Агроксі Україна і не носить рекламного характеру. Інформація про компанії і елеватори зібрана з відкритих джерел (включаючи відкриті державні реєстри) з дотриманням всіх норм законодавства України з метою інформування користувачів про стан ринку зберігання агрокультур і його можливості. Звертаємо вашу увагу, що інформація щодо суб'єктів господарської діяльності, а так само його посадових осіб не є персональними даними у розумінні відповідного закону і доступна будь-якому користувачеві Інтернет на різноманітних ресурсах і сайтах. Як змінити або видалити інформацію?

Елеватор Філія «Денихівська», ТОВ СП «Нібулон» був відкритий у 2011 році й став 20-м елеватором у складі СП «Нібулон». Підприємство розташоване у м. Фастів, Київська обл. На даний момент керівник Гулько Віталій Олександрович. Новозбудоване підприємство орієнтоване на швидкісне низькотемпературне сушіння зерна. При його плануванні та подальшому зведенні було враховано досвід провідних країн-виробників зерна на світовому ринку (Канада, США, Австралія, Великобританія тощо), які застосовують короткочасну теплову обробку в енергоощадному режимі із подальшим досушуванням в силосах активного вентилювання, досягаючи значного енергозбереження. Елеватор використовується для одночасного зберігання 77 тисяч тонн зерна.

На елеваторі змонтовано 1283 м конвеєрів та 486 м норій. Уведено сучасне очисне обладнання із прогресивною технологією мембранного біологічного реактору у блочно-модульному комплексі: монтовано систему аспірації площею 1600 кв. м та встановлено 10 фільтрів датської фірми «Simatek», загальною продуктивністю 132 тис. куб. м на рік. Максимальний викид пилу кожного фільтра не перевищує 50 мг на куб. м, що відповідає санітарним нормам Європи. Також встановлено навантажувальні рукава «Moduflex» – на всіх бункерах завантаження на авто- та залізничний транспорт, що також зменшує викиди пилу в навколишнє середовище. На підприємстві встановлено високотехнологічні сушарки DNG 26 R Cimbria (Данія) - 2 шт.), пальникові пристрої (виготовив завод «ПромГазАпарат).

Елеватор-лінійний. Спосіб зберігання: металічні силоси. Спеціалізація – всі зернові культури.

Присутня залізнична гілка, з відвантаженням та прийманням 5000 т/добу. Також є автоприйом 5000 т/добу. Всі елеватори ТОВ СП «Нібулон» мають у своєму розпорядженні можливості зберігання і доведення сільгосппродукції до товарної кондиції. Виробничо-технологічні лабораторії атестовані в державній метрологічній системі України на визначення показників якості продукції за стандартними методиками і проводяться висококваліфікованими спеціалістами на високоточному обладнанні та ЗВТ із видачею картки аналізу зерна Ф. 47 встановленого зразка.

Елеватор видає складські квитанції, які є підтвердженням якості та кількості прийнятої продукції, а також дає можливість продавати продукцію, як у повному обсязі або частково через інструменти електронних торгів на AGROXY як на внутрішньому ринку так і на експорт. Більш детальну інформацію про те, як вигідно та швидко продати зернові, бобові та інші культури, що зберігаються на елеваторі «Денихівська», ТОВ СП Нібулон, через юридично значимі торги AGROXY, можна отримати, спробувавши навчальні Тестові торги, або шляхом розміщення безоплатних заявок на покупку та продаж збіжжя на цьому елеваторі. Інформацію про витрати за зберігання с/г культур на елеваторі Філія «Денихівська» СП «Нібулон» та на логістику можна отримати шляхом використання онлайн калькуляторів, які розміщені на сторінці даного елеватора. На сусідніх вкладинках наведено основні технічні характеристики даного елеватора і його відповідність НАССР стандартам та закупівельні ціни.

Для зміни інформації щодо елеватора зв'яжіться з нами через пошту support@agroxy.com (з офіційної поштової скриньки вашої компанії, надавши в підписі інформацію про посади, яку ви займаєте в своїй компанії і контакти для зв'язку)

Чи можна повністю видалити інформацію про компанію? Можна видалити всю інформацію, крім інформації з реєстру, рейтингів і можливість коментування іншими користувачами на сторінці вашого елеватора. Так само представник компанії \ елеватора може вимагати привести інформацію у відповідність з актуальними даними державних реєстрів України (УСІ ЦІ ПОСЛУГИ НАДАЮТЬСЯ БЕЗКОШТОВНО).

Залишення і видалення коментарів. Кожен користувач може залишити коментар, який має відношення до теми сторінки. Адміністрація Агроксі залишає за собою право редагувати і видаляти будь-які коментарі відповідно до своїх внутрішніх правил без попередження і узгодження.

Тип елеватора

Линейный

Зерносушарки

Есть

Тип зберігання

МетСилосы

Продуктивність зерносушарок, тон/год - тон/доба

100 т/год

Очисне обладнання

Есть

Потужність очистного обладнання

Уточнюється

Потужність транспортного обладнання, прийом т/доба

Уточняется

Сертифікована лабораторія

Есть

Фумігація

Уточнюється

Залізничне відвантаження, тон/доба

Есть

Потужність відвантаження залізниці, тон/доба

5 000 т/добу

Завантаження на корабель (порт), тон/доба

Нет

Потужність завантаження на корабель, тон/доба

Потужність автозавантаження, тон/доба

Уточнюється

Здано в експлуатацію

2011

Елеватор - Партнер Agroxy

Нет
Таблиця середніх тарифів послуг елеваторів на 2017 / 18УрожайОлійніІнше
Прийом (1 тона)
Зважування (на авт.вагон)
Очистка (за % на 1 т)
СУШКА = зневоложення (1% за 1 тону)
Зберігання (тона/день)
Відвантаження авто (1 т)
Відвантаження залізничне (1 т)
Перереєстрація вантажу (на кожну партію)
Аналіз зразка (вологість/дом)
Аналіз зразка + реєстр
Інші аналізи (напр., експрес аналіз на ГМО) за 1 т
SGS/Veritas сертифікація, за 1 т
Пломбування за 1 вагон/авто
Експлуатація залізничних колій (за 1 вагон)
Работа локомотива (за годину)

Партнерська програма Агроксі для Елеваторів

  • Можливість стати «ціноформуючим» елеватором в своєму регіоні.
  • Залучення нових покупців як вітчизняних, так і прямих зарубіжних.
  • Можливість вигідно і оперативно продавати залишки за максимальною ціною.
  • Надавати власникам зерна, виробникам і трейдерам, впевненість у якості послуг елеватора.
  • Можливість продавати і купувати продукцію більш високої якості.
  • Підтримка бізнес репутації елеватора.
  • Перехід на цифрові інструменти і нові стандарти роботи з даними.

ОНЛАЙН ТОРГИ проводяться ТІЛЬКИ на елеваторах з НАССР Сертифікацією.

Партнер Агроксі Україна з проведення HACCP Сертифікації компанія з міжнародною репутацією BakerTilly – (Завантажити презентацію щодо реалізації HACCP на українських елеваторах)

Розмістити заявку як на Закупівлю, так і на Продаж на цьому, чи будь якому іншому елеваторі в системі, можна вже зараз – це БЕЗКОШТОВНО (потребує реєстрації та додавання компанії до свого профайла)

Категорія: Елеватор України

Нібулон СП (філія Денихівка)
СП НИБУЛОН

    5/1
Додати заявку

Безкоштовне розміщення заявки на купівлю / продаж агропродукції

Директор:

ЄДРПОУ: 14291113

Залізнична Станція:
ДЕНГОФОВКА ДЕНГОФІВКА Група Ризику : Вхід
Вантажна спроможність (ваг.\24): 31
Зайнятість станції 2017 (%): 9.5
Відстань до Вузлової Станції (км): 111
Одночасне Вантаження (ваг.): 2

09832, Київська обл., Тетіївський, с. Денихівка, вул. Кагатна буд.3

Показати на мапі
logo

29.803

49.3076