Місткість, тон160000
С\Х культури
Логістика елеватора
1662
0

Розрахуйте Ваші витрати логістики та зберігання на елеваторі

Якщо Ви побачили помилки - повідомте нас про це, виділивши текст та натиснувши клавіші Ctrl+Enter.

Застереження: Інформація про елеватор у профайлі елеватора Карти елеваторів є власністю компанії Агроксі Україна і не носить рекламного характеру. Інформація про компанії і елеватори зібрана з відкритих джерел (включаючи відкриті державні реєстри) з дотриманням всіх норм законодавства України з метою інформування користувачів про стан ринку зберігання агрокультур і його можливості. Звертаємо вашу увагу, що інформація щодо суб'єктів господарської діяльності, а так само його посадових осіб не є персональними даними у розумінні відповідного закону і доступна будь-якому користувачеві Інтернет на різноманітних ресурсах і сайтах. Як змінити або видалити інформацію?

ПАТ «Миронівський ЗВКК» був заснований у 1979 році. Це підприємство, з якого у 1998 році почався розвиток МХП. Підприємство використовується для одночасного зберігання 160 тисяч тонн зерна, розташоване на вул. Елеваторна, буд. 1, м. Миронівка, Київська обл. На даний момент керівник Жукотанський Олександр Васильович. Елеватор-лінійний, спосіб зберігання: металічні силоси.

Потужності зберігання зерна (елеватори) складають близько 248 000 м3, з них елеватор зернових культур - 120 500 м3, елеватор олійних культур - 128 800 м3. Потужності сушки зерна на Миронівському ЗВКК: елеватор зернових культур - з вологості 35% до вологості 14% - 100 т / год; елеватор олійних культур по вологості 11% до вологості 7% - 15 т год; елеватор олійних культур по вологості 14% до вологості 7% - 87,5 т/год. Потужності очищення зерна: зернові культури - 160 т / год - 2 лінії; олійні культури - 210 т / год - 3 лінії. Потужності для зберігання масла - 6 000 м3.

Комбікормовий завод - це дві виробничі лінії потужністю по 30 т / год. Олієпресовий завод - це дві лінії з сумарною продуктивністю 1 050 т / день. Пункт навантаження соняшникової олії в цистерни потужністю 150 т / год, навантаження гранульованої лушпиння соняшнику - 80 т / год.

Сертифікація підприємства: У напрямку «Виробництво соняшникової олії нерафінованої і макухи соняшнику (прийом і зберігання насіння соняшнику; виробництво, зберігання і відвантаження соняшникової олії і макухи соняшнику). ISO 9001: 2008. ISO 22000: 2005.

Елеватор видає складські квитанції, які є підтвердженням якості та кількості прийнятої продукції, а також дає можливість продавати продукцію, як у повному обсязі або частково через інструменти електронних торгів на AGROXY як на внутрішньому ринку так і на експорт. Більш детальну інформацію про те, як вигідно та швидко продати зернові, бобові та інші культури, що зберігаються на елеваторі ПАТ «Миронівський ЗВКК», через юридично значимі торги AGROXY, можна отримати, спробувавши навчальні Тестові торги, або шляхом розміщення безоплатних заявок на покупку та продаж продукції на цьому елеваторі. Інформацію про витрати за зберігання с/г культур на елеваторі ПАТ «Миронівський ЗВКК», та на логістику можна отримати шляхом використання онлайн калькуляторів, які розміщені на сторінці даного елеватора. На сусідніх вкладинках наведено основні технічні характеристики даного елеватора і його відповідність НАССР стандартам та закупівельні ціни.

Для зміни інформації щодо елеватора зв'яжіться з нами через пошту support@agroxy.com (з офіційної поштової скриньки вашої компанії, надавши в підписі інформацію про посади, яку ви займаєте в своїй компанії і контакти для зв'язку)

Чи можна повністю видалити інформацію про компанію? Можна видалити всю інформацію, крім інформації з реєстру, рейтингів і можливість коментування іншими користувачами на сторінці вашого елеватора. Так само представник компанії \ елеватора може вимагати привести інформацію у відповідність з актуальними даними державних реєстрів України (УСІ ЦІ ПОСЛУГИ НАДАЮТЬСЯ БЕЗКОШТОВНО).

Залишення і видалення коментарів. Кожен користувач може залишити коментар, який має відношення до теми сторінки. Адміністрація Агроксі залишає за собою право редагувати і видаляти будь-які коментарі відповідно до своїх внутрішніх правил без попередження і узгодження.

Тип елеватора

Линейный

Зерносушарки

Есть

Тип зберігання

МетСилосы

Продуктивність зерносушарок, тон/год - тон/доба

202,5 т/год

Очисне обладнання

Есть

Потужність очистного обладнання

370 т/год

Потужність транспортного обладнання, прийом т/доба

Уточнюється

Сертифікована лабораторія

Есть

Фумігація

Уточнюється

Залізничне відвантаження, тон/доба

Есть;

Потужність відвантаження залізниці, тон/доба

1 200 т/добу

Завантаження на корабель (порт), тон/доба

Есть;

Потужність завантаження на корабель, тон/доба

Потужність автозавантаження, тон/доба

1200 т/добу

Здано в експлуатацію

1979

Елеватор - Партнер Agroxy

Нет
Таблиця середніх тарифів послуг елеваторів на 2017 / 18УрожайОлійніІнше
Прийом (1 тона)17,1619,2017,10
Зважування (на авт.вагон)
Очистка (за % на 1 т)17,2219,0217,22
СУШКА = зневоложення (1% за 1 тону)48,0052,0248,00
Зберігання (тона/день)
Відвантаження авто (1 т)
Відвантаження залізничне (1 т)
Перереєстрація вантажу (на кожну партію)
Аналіз зразка (вологість/дом)
Аналіз зразка + реєстр
Інші аналізи (напр., експрес аналіз на ГМО) за 1 т
SGS/Veritas сертифікація, за 1 т
Пломбування за 1 вагон/авто
Експлуатація залізничних колій (за 1 вагон)
Работа локомотива (за годину)

Партнерська програма Агроксі для Елеваторів

  • Можливість стати «ціноформуючим» елеватором в своєму регіоні.
  • Залучення нових покупців як вітчизняних, так і прямих зарубіжних.
  • Можливість вигідно і оперативно продавати залишки за максимальною ціною.
  • Надавати власникам зерна, виробникам і трейдерам, впевненість у якості послуг елеватора.
  • Можливість продавати і купувати продукцію більш високої якості.
  • Підтримка бізнес репутації елеватора.
  • Перехід на цифрові інструменти і нові стандарти роботи з даними.

ОНЛАЙН ТОРГИ проводяться ТІЛЬКИ на елеваторах з НАССР Сертифікацією.

Партнер Агроксі Україна з проведення HACCP Сертифікації компанія з міжнародною репутацією BakerTilly – (Завантажити презентацію щодо реалізації HACCP на українських елеваторах)

Розмістити заявку як на Закупівлю, так і на Продаж на цьому, чи будь якому іншому елеваторі в системі, можна вже зараз – це БЕЗКОШТОВНО (потребує реєстрації та додавання компанії до свого профайла)

Категорія: Елеватор України

Миронівський ЗВКК ПАТ
МХП

    0/0
Додати заявку

Безкоштовне розміщення заявки на купівлю / продаж агропродукції

Директор:
ЖУКОТАНСЬКИЙ ОЛЕКСАНДР ВАСИЛЬОВИЧ

ЄДРПОУ: 00951770

Залізнична Станція:
344406 МИРОНОВКА МИРОНІВКА

Група Ризику : Вхід
Вантажна спроможність (ваг.\24): 56
Зайнятість станції 2017 (%): 6.1
Відстань до Вузлової Станції (км): -
Одночасне Вантаження (ваг.): 11

вул. Елеваторна, буд. 1, м. Миронівка, Київська обл.

Показати на мапі
logo

+38 (04474) 4-20-42 +38 (04574) 5-14-57  095-282-30-69 (менеджер по закупке)

http://www.mhp.com.ua/

30.9759

49.6471