Місткість, тон33000
С\Х культури
Логістика елеватора
818
0

Розрахуйте Ваші витрати логістики та зберігання на елеваторі

Якщо Ви побачили помилки - повідомте нас про це, виділивши текст та натиснувши клавіші Ctrl+Enter.

Застереження: Інформація про елеватор у профайлі елеватора Карти елеваторів є власністю компанії Агроксі Україна і не носить рекламного характеру. Інформація про компанії і елеватори зібрана з відкритих джерел (включаючи відкриті державні реєстри) з дотриманням всіх норм законодавства України з метою інформування користувачів про стан ринку зберігання агрокультур і його можливості. Звертаємо вашу увагу, що інформація щодо суб'єктів господарської діяльності, а так само його посадових осіб не є персональними даними у розумінні відповідного закону і доступна будь-якому користувачеві Інтернет на різноманітних ресурсах і сайтах. Як змінити або видалити інформацію?

Елеватор ПРаТ «Миронівське ХПП» використовується для одночасного зберігання 33 тисяч тонн зерна. Підприємство розташоване на вул. Паризької Комуни, буд. 6, м. Миронівка, Київська обл. Спеціалізацією є: заготівля та закупівля зернових і олійних культур, сушка, очистка, доведення до базисних і класних кондицій зерна, переробка, зберігання та його відвантаження. Підприємство сертифіковане та має відповідний сертифікат на право роботи із зерном згідно Закону України «Про зерно та ринок зерна в Україні». Елеватор-лінійний. Спосіб зберігання: навалом. На території ПрАТ «Миронівське ХПП», що займає площу 6,13 га, розташовано 12 складських приміщень, які сполучені дорогами з твердим асфальтним покриттям та 8 з них – залізничною колією. Складські приміщення наземного типу, загальною ємкістю 33 000 тонн одночасного зберігання, призначені для зберігання зернових та олійних культур.

У своєму складі ПрАТ «Миронівське ХПП» має атестовану виробничо-технічну лабораторію.  Підприємство оснащене всім необхідним обладнанням для доведення до базисних і класних кондицій зерна, а саме газовими зерносушарками, зерноочисними відділеннями, оперативними ємкостями, стаціонарними та пересувними транспортними засобами для переміщення зерна.

На території знаходиться 6 точок вивантаження зерна з автотранспорту та 2 точки з залізничного транспорту, а також 6 точок навантаження зерна на автомобілі та 2 — на залізничний транспорт. Технічні можливості підприємства дозволяють приймати 1500 — 2000 тонн на добу (в залежності від показників вологості) та відвантажувати 770 тонн на добу зернових і технічних культур. У складі підприємства також працюють пекарня, млин, крупорушка. Підприємство ПАТ «Миронівське ХПП» є Дійсним учасником Українського Національного Комітету Міжнародної Торгової Палати; має 20 років досвіду співробітників у доведенні зерна до кондиції та його зберіганні для дотримання строгих стандартів якості; сучасне лабораторне обладнання для отримання на 99,9% точних результатів аналізів зерна.

Елеватор обов’язково видає складські квитанції, які є підтвердженням якості та кількості прийнятої продукції, а також дає можливість продавати продукцію, як у повному обсязі або частково через інструменти електронних торгів на AGROXY як на внутрішньому ринку так і на експорт. Більш детальну інформацію про те, як вигідно та швидко продати зернові, бобові та інші культури, що зберігаються на елеваторі Миронівське ХПП, ВАТ, через юридично значимі торги AGROXY, можна отримати, спробувавши навчальні Тестові торги, або шляхом розміщення безоплатних заявок на покупку та продаж збіжжя на цьому елеваторі. Інформацію про витрати за зберігання с/г культур на елеваторі Миронівське ХПП, ВАТ та на логістику можна отримати шляхом використання онлайн калькуляторів, які розміщені на сторінці даного елеватора. На сусідніх вкладинках наведено основні технічні характеристики даного елеватора і його відповідність НАССР стандартам та закупівельні ціни.

Для зміни інформації щодо елеватора зв'яжіться з нами через пошту support@agroxy.com (з офіційної поштової скриньки вашої компанії, надавши в підписі інформацію про посади, яку ви займаєте в своїй компанії і контакти для зв'язку)

Чи можна повністю видалити інформацію про компанію? Можна видалити всю інформацію, крім інформації з реєстру, рейтингів і можливість коментування іншими користувачами на сторінці вашого елеватора. Так само представник компанії \ елеватора може вимагати привести інформацію у відповідність з актуальними даними державних реєстрів України (УСІ ЦІ ПОСЛУГИ НАДАЮТЬСЯ БЕЗКОШТОВНО).

Залишення і видалення коментарів. Кожен користувач може залишити коментар, який має відношення до теми сторінки. Адміністрація Агроксі залишає за собою право редагувати і видаляти будь-які коментарі відповідно до своїх внутрішніх правил без попередження і узгодження.

Тип елеватора

Линейный

Зерносушарки

Есть

Тип зберігання

Напольные

Продуктивність зерносушарок, тон/год - тон/доба

38 т/год

Очисне обладнання

Есть

Потужність очистного обладнання

Уточнюється

Потужність транспортного обладнання, прийом т/доба

Уточнюється

Сертифікована лабораторія

Есть

Фумігація

Уточнюється

Залізничне відвантаження, тон/доба

Есть

Потужність відвантаження залізниці, тон/доба

1 200 т/добу

Завантаження на корабель (порт), тон/доба

Нет

Потужність завантаження на корабель, тон/доба

Потужність автозавантаження, тон/доба

2 400 т/добу

Здано в експлуатацію

1946

Елеватор - Партнер Agroxy

Нет
Таблиця середніх тарифів послуг елеваторів на 2017 / 18УрожайОлійніІнше
Прийом (1 тона)17,1619,2017,10
Зважування (на авт.вагон)
Очистка (за % на 1 т)17,2219,0217,22
СУШКА = зневоложення (1% за 1 тону)48,0052,0248,00
Зберігання (тона/день)1,341,471,38
Відвантаження авто (1 т)
Відвантаження залізничне (1 т)
Перереєстрація вантажу (на кожну партію)
Аналіз зразка (вологість/дом)
Аналіз зразка + реєстр
Інші аналізи (напр., експрес аналіз на ГМО) за 1 т
SGS/Veritas сертифікація, за 1 т
Пломбування за 1 вагон/авто
Експлуатація залізничних колій (за 1 вагон)
Работа локомотива (за годину)

Партнерська програма Агроксі для Елеваторів

  • Можливість стати «ціноформуючим» елеватором в своєму регіоні.
  • Залучення нових покупців як вітчизняних, так і прямих зарубіжних.
  • Можливість вигідно і оперативно продавати залишки за максимальною ціною.
  • Надавати власникам зерна, виробникам і трейдерам, впевненість у якості послуг елеватора.
  • Можливість продавати і купувати продукцію більш високої якості.
  • Підтримка бізнес репутації елеватора.
  • Перехід на цифрові інструменти і нові стандарти роботи з даними.

ОНЛАЙН ТОРГИ проводяться ТІЛЬКИ на елеваторах з НАССР Сертифікацією.

Партнер Агроксі Україна з проведення HACCP Сертифікації компанія з міжнародною репутацією BakerTilly – (Завантажити презентацію щодо реалізації HACCP на українських елеваторах)

Розмістити заявку як на Закупівлю, так і на Продаж на цьому, чи будь якому іншому елеваторі в системі, можна вже зараз – це БЕЗКОШТОВНО (потребує реєстрації та додавання компанії до свого профайла)

Категорія: Елеватор України

Миронівське ХПП
ЧАО Мироновское ХПП

    0/0
Додати заявку

Безкоштовне розміщення заявки на купівлю / продаж агропродукції

Директор:
ВОРОБІЄВСЬКИЙ ВІКТОР ВОЛОДИМИРОВИЧ

ЄДРПОУ: 24219855

Залізнична Станція:
МИРОНОВКА МИРОНІВКА Група Ризику : Вхід
Вантажна спроможність (ваг.\24): 56
Зайнятість станції 2017 (%): 6.1
Відстань до Вузлової Станції (км): -
Одночасне Вантаження (ваг.): 11

6, вулиця Паризької Комуни, Миронівка, Київська область, Украина

Показати на мапі
logo

30.9902

49.6476