Місткість, тон37000
С\Х культури
Логістика елеватора
1127
0

Розрахуйте Ваші витрати логістики та зберігання на елеваторі

Якщо Ви побачили помилки - повідомте нас про це, виділивши текст та натиснувши клавіші Ctrl+Enter.

Застереження: Інформація про елеватор у профайлі елеватора Карти елеваторів є власністю компанії Агроксі Україна і не носить рекламного характеру. Інформація про компанії і елеватори зібрана з відкритих джерел (включаючи відкриті державні реєстри) з дотриманням всіх норм законодавства України з метою інформування користувачів про стан ринку зберігання агрокультур і його можливості. Звертаємо вашу увагу, що інформація щодо суб'єктів господарської діяльності, а так само його посадових осіб не є персональними даними у розумінні відповідного закону і доступна будь-якому користувачеві Інтернет на різноманітних ресурсах і сайтах. Як змінити або видалити інформацію?

Елеватор ТОВ «УСПІХ РОКИТНЕ» був побудований у 2014 році в рамках інвестиційного проекту агропромислової корпорації «Успіх» і має для одночасного зберігання зерна потужності 37 тисяч тон. Основними напрямками діяльності є вирощування, зберігання зернових та олійних культур, таких як пшениця, кукурудза, соя, соняшник. Підприємство розташоване в Київській області, Рокитнянський район,  за адресою вул. Телешівська, б.24. На даний момент очолює підприємство Коваленко Ігор Пилипович. Елеватор-лінійний. Спосіб зберігання: металічні силоси, ( Mysilo вир-ва Турція). Наявне обладнання для: контролю за температурою, сушіння (зерносушарки Mega вир-ва Аргентина), зважування, очищення. Продуктивність зерносушарки при знятті 10% вологи по кукурудзі до 1 700 т / добу, (вид палива – газ), очищення (100 т/годину). Присутня залізнична гілка, з відвантаженням 2400 т/добу. Також є автоприйом 2500 т/добу та автовідвантаження 2400 т/добу.

На підприємстві ді спеціалізована сертифікована лабораторія для встановлення якості зерна. Свою продукцію компания реалізує на внутрішньому ринку та на експорт. Елеватор«УСПІХ РОКИТНЕ» видає складські квитанції, які є підтвердженням якості та кількості прийнятої продукції, а також дає можливість продавати продукцію, як у повному обсязі або частково через інструменти електронних торгів на AGROXY як на внутрішньому ринку, так діє на експорт. Більш детальну інформацію про те, як вигідно та швидко продати зернові та олійні культури, що зберігаються на елеваторі можна отримати, спробувавши навчальні Тестові торги, або шляхом розміщення безоплатних заявок на покупку та продаж зернових та олійних культур на цьому елеваторі. Інформацію про витрати за зберігання с/г культур на елеваторі «УСПІХ РОКИТНЕ» та на логістику можна отримати шляхом використання онлайн калькуляторів, які розміщені на сторінці даного елеватора. На сусідніх вкладинках наведено основні технічні характеристики даного елеватора і його відповідність НАССР стандартам та закупівельні ціни.

Для зміни інформації щодо елеватора зв'яжіться з нами через пошту support@agroxy.com (з офіційної поштової скриньки вашої компанії, надавши в підписі інформацію про посади, яку ви займаєте в своїй компанії і контакти для зв'язку)

Чи можна повністю видалити інформацію про компанію? Можна видалити всю інформацію, крім інформації з реєстру, рейтингів і можливість коментування іншими користувачами на сторінці вашого елеватора. Так само представник компанії \ елеватора може вимагати привести інформацію у відповідність з актуальними даними державних реєстрів України (УСІ ЦІ ПОСЛУГИ НАДАЮТЬСЯ БЕЗКОШТОВНО).

Залишення і видалення коментарів. Кожен користувач може залишити коментар, який має відношення до теми сторінки. Адміністрація Агроксі залишає за собою право редагувати і видаляти будь-які коментарі відповідно до своїх внутрішніх правил без попередження і узгодження.

Тип елеватора

Линейный

Зерносушарки

Нет

Тип зберігання

МетСилосы

Продуктивність зерносушарок, тон/год - тон/доба

Уточнюється

Очисне обладнання

Нет

Потужність очистного обладнання

Уточнюється

Потужність транспортного обладнання, прийом т/доба

Уточнюється

Сертифікована лабораторія

Есть

Фумігація

Уточнюється

Залізничне відвантаження, тон/доба

Нет

Потужність відвантаження залізниці, тон/доба

2400 т/добу

Завантаження на корабель (порт), тон/доба

Нет

Потужність завантаження на корабель, тон/доба

Потужність автозавантаження, тон/доба

2500 т/добу

Здано в експлуатацію

Уточнюється

Елеватор - Партнер Agroxy

Нет
Таблиця середніх тарифів послуг елеваторів на 2017 / 18УрожайОлійніІнше
Прийом (1 тона)
Зважування (на авт.вагон)
Очистка (за % на 1 т)
СУШКА = зневоложення (1% за 1 тону)
Зберігання (тона/день)
Відвантаження авто (1 т)
Відвантаження залізничне (1 т)
Перереєстрація вантажу (на кожну партію)
Аналіз зразка (вологість/дом)
Аналіз зразка + реєстр
Інші аналізи (напр., експрес аналіз на ГМО) за 1 т
SGS/Veritas сертифікація, за 1 т
Пломбування за 1 вагон/авто
Експлуатація залізничних колій (за 1 вагон)
Работа локомотива (за годину)

Партнерська програма Агроксі для Елеваторів

  • Можливість стати «ціноформуючим» елеватором в своєму регіоні.
  • Залучення нових покупців як вітчизняних, так і прямих зарубіжних.
  • Можливість вигідно і оперативно продавати залишки за максимальною ціною.
  • Надавати власникам зерна, виробникам і трейдерам, впевненість у якості послуг елеватора.
  • Можливість продавати і купувати продукцію більш високої якості.
  • Підтримка бізнес репутації елеватора.
  • Перехід на цифрові інструменти і нові стандарти роботи з даними.

ОНЛАЙН ТОРГИ проводяться ТІЛЬКИ на елеваторах з НАССР Сертифікацією.

Партнер Агроксі Україна з проведення HACCP Сертифікації компанія з міжнародною репутацією BakerTilly – (Завантажити презентацію щодо реалізації HACCP на українських елеваторах)

Розмістити заявку як на Закупівлю, так і на Продаж на цьому, чи будь якому іншому елеваторі в системі, можна вже зараз – це БЕЗКОШТОВНО (потребує реєстрації та додавання компанії до свого профайла)

Категорія: Елеватор України

Елеватор Успіх Рокитне (вул. Незалежності)
АПК УСПЕХ

    3/1
Додати заявку

Безкоштовне розміщення заявки на купівлю / продаж агропродукції

Директор:
КОВАЛЕНКО ІГОР ПИЛИПОВИЧ

ЄДРПОУ: 38486411

Залізнична Станція:
РАКИТНО РОКИТНЕ Група Ризику : Вхід
Вантажна спроможність (ваг.\24): 15
Зайнятість станції 2017 (%): 20.7
Відстань до Вузлової Станції (км): 36
Одночасне Вантаження (ваг.): 8

09600, Київська область, Рокитнянський р-н., смт. Рокитне, вул. Незалежності, 120

Показати на мапі
logo

30.4947

49.6843