Crops
Logistic Input/Output
12200 tons
More details >> New
18%
2029
1

Безкоштовне розміщення заявки на купівлю / продаж агропродукції

Розрахуйте Ваші витрати логістики та зберігання на елеваторі

Власники елеватора:

Яцук Петро Богданович , внесок — 9 180 000 грн, 51% Яцук Лариса Яківна , внесок — 4 860 000 грн, 27% Олексюк Ігор Степанович , внесок — 1 980 000 грн, 11% Олексюк Оксана Богданівна , внесок — 1 980 000 грн, 11% Судовий реєстр — 8 рішень

Застереження: Інформація про елеватор у профайлі елеватора Карти елеваторів є власністю компанії Агроксі Україна і не носить рекламного характеру. Інформація про компанії і елеватори зібрана з відкритих джерел (включаючи відкриті державні реєстри) з дотриманням всіх норм законодавства України з метою інформування користувачів про стан ринку зберігання агрокультур і його можливості. Звертаємо вашу увагу, що інформація щодо суб'єктів господарської діяльності, а так само його посадових осіб не є персональними даними у розумінні відповідного закону і доступна будь-якому користувачеві Інтернет на різноманітних ресурсах і сайтах. Як змінити або видалити інформацію?

Елеватор ТОВ «Калуський КХП» (повна назва Товариство з обмеженою відповідальністю «Калуський комбінат хлібопродуктів») знаходиться в м. Калуш у Івано-Франківській області. Тип елеватора – лінійний, тип зберігання - навалом, СОГи. Загальна потужність одноразового зберігання становить 12,2 тис. тон, потужність автозавантаження - 140 тон/добу. Елеватор має власне борошномельне та круп’яне виробництво, цех фасування готової продукції.

Виробничі технології, впроваджені на підприємстві, дають змогу налаштовувати виробничий процес та показники якості готової продукції під конкретні вимоги споживачів.

Гарантією якості продукції, що виготовляється, є власна лабораторія, яка оснащена сучасними приладами. Це дає змогу здійснювати безперервний контроль на всіх етапах виробництва: від надходження зерна - до виходу готової продукції та її відпуску покупцю.

У високій якості продукції підприємства вже переконались споживачі Івано-Франківської, Львівської, Закарпатської областей та країни ближнього зарубіжжя. Наявність власного автотранспорту дає змогу забезпечити доставку продукції та товарів безпосередньо до покупця.

Доставка здійснюється вантажними автомобілями з різною вантажопідйомністю: від 2 тон. – до 22 тон. в залежності від потреби покупця.

Елеватор видає складські квитанції, які є підтвердженням якості та кількості прийнятої продукції, а також дає можливість продавати продукцію, як у повному обсязі або частково через інструменти електронних торгів на AGROXY як на внутрішньому ринку так і на експорт. Більш детальну інформацію про те, як вигідно та швидко продати зернові, бобові та інші культури, що зберігаються на елеваторі «Калуський КХП» через юридично значимі торги AGROXY, можна отримати, спробувавши навчальні Тестові торги, або шляхом розміщення безоплатних заявок на покупку та продажу основних видів продукції на цьому елеваторі. Інформацію про витрати за зберігання с/г культур на елеваторі «Калуський КХП» та на логістику можна отримати шляхом використання онлайн калькуляторів, які розміщені на сторінці даного елеватора. На сусідніх вкладинках наведено основні технічні характеристики даного елеватора і його відповідність НАССР стандартам та закупівельні ціни.

На сьогодні підприємство очолює Олексюк Ігор Степанович

Якщо Ви побачили помилки - повідомте нас про це, виділивши текст та натиснувши клавіші Ctrl+Enter.

Для зміни інформації щодо елеватора зв'яжіться з нами через пошту support@agroxy.com (з офіційної поштової скриньки вашої компанії, надавши в підписі інформацію про посади, яку ви займаєте в своїй компанії і контакти для зв'язку)

Чи можна повністю видалити інформацію про компанію? Можна видалити всю інформацію, крім інформації з реєстру, рейтингів і можливість коментування іншими користувачами на сторінці вашого елеватора. Так само представник компанії \ елеватора може вимагати привести інформацію у відповідність з актуальними даними державних реєстрів України (УСІ ЦІ ПОСЛУГИ НАДАЮТЬСЯ БЕЗКОШТОВНО).

Залишення і видалення коментарів. Кожен користувач може залишити коментар, який має відношення до теми сторінки. Адміністрація Агроксі залишає за собою право редагувати і видаляти будь-які коментарі відповідно до своїх внутрішніх правил без попередження і узгодження.

Type of elevator

Grain dryers

Yes

Storage type

Metal silos, Floor, Prefabricated, Reinforced concrete

Purification equipment

Yes

Certified laboratory

Yes

Fumigation

No

Railway shipment

No

Loading on the ship (port)

No

Auto-loading capacity, tons / day

140

Elevator - Partner Agroxy

No

Login or Register to see info

Партнерська програма Агроксі для Елеваторів

  • Можливість стати «ціноформуючим» елеватором в своєму регіоні.
  • Залучення нових покупців як вітчизняних, так і прямих зарубіжних.
  • Можливість вигідно і оперативно продавати залишки за максимальною ціною.
  • Надавати власникам зерна, виробникам і трейдерам, впевненість у якості послуг елеватора.
  • Можливість продавати і купувати продукцію більш високої якості.
  • Підтримка бізнес репутації елеватора.
  • Перехід на цифрові інструменти і нові стандарти роботи з даними.

ОНЛАЙН ТОРГИ проводяться ТІЛЬКИ на елеваторах з НАССР Сертифікацією.

Партнер Агроксі Україна з проведення HACCP Сертифікації компанія з міжнародною репутацією BakerTilly – (Завантажити презентацію щодо реалізації HACCP на українських елеваторах)

Розмістити заявку як на Закупівлю, так і на Продаж на цьому, чи будь якому іншому елеваторі в системі, можна вже зараз – це БЕЗКОШТОВНО (потребує реєстрації та додавання компанії до свого профайла)

Rem. timeCategoryVolumePriceRegionFavorite
OldSUNFLOWERSEEDs - SFSeeds C310010200UAHIvano-Frankivsk
OldWHEAT - Feeding wheat class4 (2019)1005700UAHIvano-Frankivsk
OldWHEAT - Feeding wheat class4 (2019)1005980UAHIvano-Frankivsk
OldWHEAT - Milling Wheat 12.5%10004900UAHIvano-Frankivsk

Category: Elevator of Ukraine

Калуський КХП

    5/1

Director (as at 2019-05-30):
Олексюк Ігор Степанович

Unified State Register of Enterprises and Organizations of Ukraine: 31967407

VAT: 319674009069

logo

Адреса зерносховища: 77300, вул С. Бандери, м. Калуш, Івано-Франківська обл. Юридична адреса:77300, вул. С. Бандери, буд. 102а, м. Калуш, Івано-Франківська обл.

24.3959

49.0224