Місткість, тон40000
С\Х культури
Логістика елеватора
1305
0

Розрахуйте Ваші витрати логістики та зберігання на елеваторі

Якщо Ви побачили помилки - повідомте нас про це, виділивши текст та натиснувши клавіші Ctrl+Enter.

Застереження: Інформація про елеватор у профайлі елеватора Карти елеваторів є власністю компанії Агроксі Україна і не носить рекламного характеру. Інформація про компанії і елеватори зібрана з відкритих джерел (включаючи відкриті державні реєстри) з дотриманням всіх норм законодавства України з метою інформування користувачів про стан ринку зберігання агрокультур і його можливості. Звертаємо вашу увагу, що інформація щодо суб'єктів господарської діяльності, а так само його посадових осіб не є персональними даними у розумінні відповідного закону і доступна будь-якому користувачеві Інтернет на різноманітних ресурсах і сайтах. Як змінити або видалити інформацію?

Елеватор ТОВ «Городоцький елеватор Суффле» (повна назва – товариство з обмеженою відповідальністю «Городоцький елеватор Суфле») зданий в експлуатацію в 1936 році. Розташований в м. Городок Хмельницької області. Входить до складу компанії Soufflet Group Soufflet Group - французька сімейна агропромислова група компаній міжнародного масштабу.

Холдинг Soufflet Group - найбільший приватний зернотрейдер Франції. По ячменю компанія є ключовим гравцем на світовому ринку солоду, маючи 28 солодових заводів в Європі, Азії і Південній Америці. По пшениці - найбільшим виробником борошна, володіючи 8 борошномельними підприємствами у Франції і Бельгії. В Україні група Soufflet почала з виробництва солоду, придбавши в 2004 році Славутський солодовий завод (Хмельницька область), найбільший в Україні - в рік він може виробляти понад 200 тис. тон солоду. У 2007 р Soufflet Group створює ТОВ «Суфле АГРО УКРАЇНА», яка надає сільгоспвиробників України повний комплекс послуг з виробництва рослинної продукції.

Напрямок виробництва: - поставка насіння - продаж засобів захисту рослин - консалтинг - послуги елеваторів - закупівля врожаю

Діяльність групи Soufflet в Україні має одну особливість. У 2007 р Soufflet Group об'єдналася з австралійською компанією ABB Grain, що спеціалізується на торгівлі ячменем. В результаті об'єднання виникла спільна «дочка» - New World Grain Ukraine. Soufflet Group створила в Україні мережу власних елеваторів. У 2007 році компанія купила ПрАТ «Вікторійськая ХПП» (м Городок, Хмельницька область), в подальшому набула ПАТ «Жашківський елеватор» (Черкаська область) та ТОВ «Каролінський елеватор» (Вінницька область). Загальна потужність одночасного зберігання елеваторів групи - 170 тис. тон. Також група планує інвестувати в одну з 12 інвестиційних майданчиків Іллічівського морського порту до $ 100 млн., Щоб побудувати новий термінал з перевалкою до 1 млн. Т до 2018 р.

Тип елеватора – лінійний. Загальна потужність одночасного зберігання становить 50 тисяч тон. Тип зберігання: металеві силоси 10 тис. тон, напольні склади 40 тис. тон. Підприємство має зерносушарку (ДСП-32) потужністю 700 т/день (вид палива – газ). Обладнання для очистки (сепаратори Луч ЗСО 200), (DENIS NR 304 (Франція)) потужністю 5000 т/день. Транспортне обладнання елеватора (ланцюгові транспортери) мають потужність 100 т/годину.

Автоприймання зерна здійснюється 4 лініями із перепускною потужністю 4*1000 т/добу, автовідвантаження – 3000 т/добу.

Географічне розташування елеватора дозволяє здійснювати прийняття та відвантаження зерна на з/д транспорт через залізничну станцію «Вікторія», Південної ЗД (333609) із потужностями відвантаження 3500 т/день, та з/д 1 лінія прийому потужністю 20 т/день.

Елеватор має сертифіковану лабораторію з перевірки якості зерна.

Елеватор видає складські квитанції, які є підтвердженням якості та кількості прийнятої продукції, а також дає можливість продавати продукцію, як у повному обсязі або частково через інструменти електронних торгів на AGROXY як на внутрішньому ринку так і на експорт. Більш детальну інформацію про те, як вигідно та швидко продати зернові, бобові та інші культури, що зберігаються на елеваторі ТОВ «Городоцький елеватор Суффле», через юридично значимі торги AGROXY, можна отримати, спробувавши навчальні Тестові торги, або шляхом розміщення безоплатних заявок на покупку та продаж збіжжя на цьому елеваторі. Інформацію про витрати за зберігання с/г культур на елеваторі ТОВ «Городоцький елеватор Суффле» та на логістику можна отримати шляхом використання онлайн калькуляторів, які розміщені на сторінці даного елеватора. На сусідніх вкладинках наведено основні технічні характеристики даного елеватора і його відповідність НАССР стандартам та закупівельні ціни.

Для зміни інформації щодо елеватора зв'яжіться з нами через пошту support@agroxy.com (з офіційної поштової скриньки вашої компанії, надавши в підписі інформацію про посади, яку ви займаєте в своїй компанії і контакти для зв'язку)

Чи можна повністю видалити інформацію про компанію? Можна видалити всю інформацію, крім інформації з реєстру, рейтингів і можливість коментування іншими користувачами на сторінці вашого елеватора. Так само представник компанії \ елеватора може вимагати привести інформацію у відповідність з актуальними даними державних реєстрів України (УСІ ЦІ ПОСЛУГИ НАДАЮТЬСЯ БЕЗКОШТОВНО).

Залишення і видалення коментарів. Кожен користувач може залишити коментар, який має відношення до теми сторінки. Адміністрація Агроксі залишає за собою право редагувати і видаляти будь-які коментарі відповідно до своїх внутрішніх правил без попередження і узгодження.

Тип елеватора

Линейный

Зерносушарки

Есть

Тип зберігання

МетСилосы;Напольные

Продуктивність зерносушарок, тон/год - тон/доба

700 т/добу

Очисне обладнання

Потужність очистного обладнання

700 т/добу

Потужність транспортного обладнання, прийом т/доба

Сертифікована лабораторія

Есть

Фумігація

Залізничне відвантаження, тон/доба

Есть;

Потужність відвантаження залізниці, тон/доба

1 800 т/добу

Завантаження на корабель (порт), тон/доба

Есть;

Потужність завантаження на корабель, тон/доба

Потужність автозавантаження, тон/доба

2 400 т/добу

Здано в експлуатацію

1936

Елеватор - Партнер Agroxy

Нет
Таблиця середніх тарифів послуг елеваторів на 2017 / 18УрожайОлійніІнше
Прийом (1 тона)
Зважування (на авт.вагон)
Очистка (за % на 1 т)
СУШКА = зневоложення (1% за 1 тону)
Зберігання (тона/день)
Відвантаження авто (1 т)
Відвантаження залізничне (1 т)
Перереєстрація вантажу (на кожну партію)
Аналіз зразка (вологість/дом)
Аналіз зразка + реєстр
Інші аналізи (напр., експрес аналіз на ГМО) за 1 т
SGS/Veritas сертифікація, за 1 т
Пломбування за 1 вагон/авто
Експлуатація залізничних колій (за 1 вагон)
Работа локомотива (за годину)

Партнерська програма Агроксі для Елеваторів

  • Можливість стати «ціноформуючим» елеватором в своєму регіоні.
  • Залучення нових покупців як вітчизняних, так і прямих зарубіжних.
  • Можливість вигідно і оперативно продавати залишки за максимальною ціною.
  • Надавати власникам зерна, виробникам і трейдерам, впевненість у якості послуг елеватора.
  • Можливість продавати і купувати продукцію більш високої якості.
  • Підтримка бізнес репутації елеватора.
  • Перехід на цифрові інструменти і нові стандарти роботи з даними.

ОНЛАЙН ТОРГИ проводяться ТІЛЬКИ на елеваторах з НАССР Сертифікацією.

Партнер Агроксі Україна з проведення HACCP Сертифікації компанія з міжнародною репутацією BakerTilly – (Завантажити презентацію щодо реалізації HACCP на українських елеваторах)

Розмістити заявку як на Закупівлю, так і на Продаж на цьому, чи будь якому іншому елеваторі в системі, можна вже зараз – це БЕЗКОШТОВНО (потребує реєстрації та додавання компанії до свого профайла)

Дата Заявки КатегоріяОб`ємЦінаРегіонВибране
СтаріРІПАК - для техн. цілей10012950UAHХмельницька
СтаріЯЧМІНЬ - Фураж Клас31006300UAHХмельницька
СтаріПШЕНИЦЯ - Фураж Клас61005450UAHХмельницька
СтаріПШЕНИЦЯ - М яка Клас 31005850UAHХмельницька
СтаріПШЕНИЦЯ - М яка Клас 21005950UAHХмельницька

Категорія: Елеватор України

ГОРОДОЦЬКИЙ ЕЛЕВАТОР СУФФЛЕ
Soufflet Group

    0/0
Додати заявку

Безкоштовне розміщення заявки на купівлю / продаж агропродукції

Директор:
Олександр Ліпінський

ЄДРПОУ: 00952479

Залізнична Станція:
331105 КОМАРОВЦЫ КОМАРІВЦІ

Група Ризику : Вхід
Вантажна спроможність (ваг.\24): 8
Зайнятість станції 2017 (%): 11.4
Відстань до Вузлової Станції (км): 37
Одночасне Вантаження (ваг.): 2

32000, Хмельницька обл., м. Городок, вул. Зелена, 1

Показати на мапі
logo

26.5817

49.167