Crops
Logistic Input/Output
47000 tons
More details >> New
18%
2651
0

Безкоштовне розміщення заявки на купівлю / продаж агропродукції

Розрахуйте Ваші витрати логістики та зберігання на елеваторі

Власники елеватора:

АКЦІОНЕРИ У КІЛЬКОСТІ ВІСІМДЕСЯТ ДЕВ'ЯТЬ ОСІБ , внесок — 609 800 грн, 100% КІНЦЕВИЙ БЕНЕФІЦІАРНИЙ ВЛАСНИК ( КОНТРОЛЕР ) - АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО СПРОЩЕНОГО ТИПУ '' АГРИКЮЛЬТЮР '' , СУФФЛЕ МІШЕЛЬ ЖАН П'ЄР, ФРАНЦІЯ , 13АР49611, ФРАНЦІЯ, МУНІЦИПАЛІТЕТ СЕН - НІКОЛА - ЛА - ШАПЕЛЬ, ВУЛ. ЛЕ БОШ ДЕ ЛА КУ.

Застереження: Інформація про елеватор у профайлі елеватора Карти елеваторів є власністю компанії Агроксі Україна і не носить рекламного характеру. Інформація про компанії і елеватори зібрана з відкритих джерел (включаючи відкриті державні реєстри) з дотриманням всіх норм законодавства України з метою інформування користувачів про стан ринку зберігання агрокультур і його можливості. Звертаємо вашу увагу, що інформація щодо суб'єктів господарської діяльності, а так само його посадових осіб не є персональними даними у розумінні відповідного закону і доступна будь-якому користувачеві Інтернет на різноманітних ресурсах і сайтах. Як змінити або видалити інформацію?

Елеватор ТОВ «Городоцький елеватор Суффле» (повна назва – товариство з обмеженою відповідальністю «Городоцький елеватор Суфле») зданий в експлуатацію в 1936 році. Розташований в м. Городок Хмельницької області. Входить до складу компанії Soufflet Group Soufflet Group - французька сімейна агропромислова група компаній міжнародного масштабу.

Холдинг Soufflet Group - найбільший приватний зернотрейдер Франції. По ячменю компанія є ключовим гравцем на світовому ринку солоду, маючи 28 солодових заводів в Європі, Азії і Південній Америці. По пшениці - найбільшим виробником борошна, володіючи 8 борошномельними підприємствами у Франції і Бельгії. В Україні група Soufflet почала з виробництва солоду, придбавши в 2004 році Славутський солодовий завод (Хмельницька область), найбільший в Україні - в рік він може виробляти понад 200 тис. тон солоду. У 2007 р Soufflet Group створює ТОВ «Суфле АГРО УКРАЇНА», яка надає сільгоспвиробників України повний комплекс послуг з виробництва рослинної продукції.

Напрямок виробництва: - поставка насіння - продаж засобів захисту рослин - консалтинг - послуги елеваторів - закупівля врожаю

Діяльність групи Soufflet в Україні має одну особливість. У 2007 р Soufflet Group об'єдналася з австралійською компанією ABB Grain, що спеціалізується на торгівлі ячменем. В результаті об'єднання виникла спільна «дочка» - New World Grain Ukraine. Soufflet Group створила в Україні мережу власних елеваторів. У 2007 році компанія купила ПрАТ «Вікторійськая ХПП» (м Городок, Хмельницька область), в подальшому набула ПАТ «Жашківський елеватор» (Черкаська область) та ТОВ «Каролінський елеватор» (Вінницька область). Загальна потужність одночасного зберігання елеваторів групи - 170 тис. тон. Також група планує інвестувати в одну з 12 інвестиційних майданчиків Іллічівського морського порту до $ 100 млн., Щоб побудувати новий термінал з перевалкою до 1 млн. Т до 2018 р.

Тип елеватора – лінійний. Загальна потужність одночасного зберігання становить 50 тисяч тон. Тип зберігання: металеві силоси 10 тис. тон, напольні склади 40 тис. тон. Підприємство має зерносушарку (ДСП-32) потужністю 700 т/день (вид палива – газ). Обладнання для очистки (сепаратори Луч ЗСО 200), (DENIS NR 304 (Франція)) потужністю 5000 т/день. Транспортне обладнання елеватора (ланцюгові транспортери) мають потужність 100 т/годину.

Автоприймання зерна здійснюється 4 лініями із перепускною потужністю 4*1000 т/добу, автовідвантаження – 3000 т/добу.

Географічне розташування елеватора дозволяє здійснювати прийняття та відвантаження зерна на з/д транспорт через залізничну станцію «Вікторія», Південної ЗД (333609) із потужностями відвантаження 3500 т/день, та з/д 1 лінія прийому потужністю 20 т/день.

Елеватор має сертифіковану лабораторію з перевірки якості зерна.

Елеватор видає складські квитанції, які є підтвердженням якості та кількості прийнятої продукції, а також дає можливість продавати продукцію, як у повному обсязі або частково через інструменти електронних торгів на AGROXY як на внутрішньому ринку так і на експорт. Більш детальну інформацію про те, як вигідно та швидко продати зернові, бобові та інші культури, що зберігаються на елеваторі ТОВ «Городоцький елеватор Суффле», через юридично значимі торги AGROXY, можна отримати, спробувавши навчальні Тестові торги, або шляхом розміщення безоплатних заявок на покупку та продаж збіжжя на цьому елеваторі. Інформацію про витрати за зберігання с/г культур на елеваторі ТОВ «Городоцький елеватор Суффле» та на логістику можна отримати шляхом використання онлайн калькуляторів, які розміщені на сторінці даного елеватора. На сусідніх вкладинках наведено основні технічні характеристики даного елеватора і його відповідність НАССР стандартам та закупівельні ціни.

Якщо Ви побачили помилки - повідомте нас про це, виділивши текст та натиснувши клавіші Ctrl+Enter.

Для зміни інформації щодо елеватора зв'яжіться з нами через пошту support@agroxy.com (з офіційної поштової скриньки вашої компанії, надавши в підписі інформацію про посади, яку ви займаєте в своїй компанії і контакти для зв'язку)

Чи можна повністю видалити інформацію про компанію? Можна видалити всю інформацію, крім інформації з реєстру, рейтингів і можливість коментування іншими користувачами на сторінці вашого елеватора. Так само представник компанії \ елеватора може вимагати привести інформацію у відповідність з актуальними даними державних реєстрів України (УСІ ЦІ ПОСЛУГИ НАДАЮТЬСЯ БЕЗКОШТОВНО).

Залишення і видалення коментарів. Кожен користувач може залишити коментар, який має відношення до теми сторінки. Адміністрація Агроксі залишає за собою право редагувати і видаляти будь-які коментарі відповідно до своїх внутрішніх правил без попередження і узгодження.

Type of elevator

Grain dryers

Yes

Storage type

Floor, Reinforced concrete

Capacity of a grain dryer, t/h-t/d

700

Purification equipment

No

Purification equipment capacity

700

Certified laboratory

Yes

Fumigation

No

Railway shipment

Yes

Capacity of railway shipment

1800

Loading on the ship (port)

Yes

Auto-loading capacity, tons / day

2400

Put into operation

1936

Elevator - Partner Agroxy

No

Login or Register to see info

Партнерська програма Агроксі для Елеваторів

  • Можливість стати «ціноформуючим» елеватором в своєму регіоні.
  • Залучення нових покупців як вітчизняних, так і прямих зарубіжних.
  • Можливість вигідно і оперативно продавати залишки за максимальною ціною.
  • Надавати власникам зерна, виробникам і трейдерам, впевненість у якості послуг елеватора.
  • Можливість продавати і купувати продукцію більш високої якості.
  • Підтримка бізнес репутації елеватора.
  • Перехід на цифрові інструменти і нові стандарти роботи з даними.

ОНЛАЙН ТОРГИ проводяться ТІЛЬКИ на елеваторах з НАССР Сертифікацією.

Партнер Агроксі Україна з проведення HACCP Сертифікації компанія з міжнародною репутацією BakerTilly – (Завантажити презентацію щодо реалізації HACCP на українських елеваторах)

Розмістити заявку як на Закупівлю, так і на Продаж на цьому, чи будь якому іншому елеваторі в системі, можна вже зараз – це БЕЗКОШТОВНО (потребує реєстрації та додавання компанії до свого профайла)

Rem. timeCategoryVolumePriceRegionFavorite
OldRAPESEEDS - Rapeseeds Tech.10012950UAHKhmelnytskyi
OldBARLEY - Feeding Barley1006300UAHKhmelnytskyi
OldWHEAT - Feeding wheat class4 (2019)1005450UAHKhmelnytskyi
OldWHEAT - Milling Wheat 11%1005850UAHKhmelnytskyi
OldWHEAT - Milling Wheat 12.5%1005950UAHKhmelnytskyi

Category: Elevator of Ukraine

ГОРОДОЦЬКИЙ ЕЛЕВАТОР СУФФЛЕ
Soufflet Group СУФФЛЕ ГРУП

    0/0

Director (as at 2019-06-03):
Романюк Оксана Тарасівна

Unified State Register of Enterprises and Organizations of Ukraine: 00952479

VAT: 009524722056

Train station:
ВИКТОРИЯ ВІКТОРІЯ
Вантажна спроможність (ваг.\24): 40
Одночасне Вантаження (ваг.): 6
logo

32000, Хмельницька обл., м. Городок, вул. Зелена, 1

26.5947

49.1676


11