Місткість, тон73400
С\Х культури
Логістика елеватора
1131
0

Розрахуйте Ваші витрати логістики та зберігання на елеваторі

Якщо Ви побачили помилки - повідомте нас про це, виділивши текст та натиснувши клавіші Ctrl+Enter.

Застереження: Інформація про елеватор у профайлі елеватора Карти елеваторів є власністю компанії Агроксі Україна і не носить рекламного характеру. Інформація про компанії і елеватори зібрана з відкритих джерел (включаючи відкриті державні реєстри) з дотриманням всіх норм законодавства України з метою інформування користувачів про стан ринку зберігання агрокультур і його можливості. Звертаємо вашу увагу, що інформація щодо суб'єктів господарської діяльності, а так само його посадових осіб не є персональними даними у розумінні відповідного закону і доступна будь-якому користувачеві Інтернет на різноманітних ресурсах і сайтах. Як змінити або видалити інформацію?

Елеватор ТОВ «Україна 2001» (повна назва Товариство з обмеженою відповідальністю «Україна 2001») є структурною одиницею компанії ТОВ «Україна 2001». Елеватор здано в експлуатацію у 2010 році. На підприємствах ТОВ «Україна-2001» працює понад 2000 співробітників.

Елеватор компанії «Україна 2001» складається із технологічної потокової лінії прийому, обробки, очищення, сушки, зберігання і відвантаження зерна, з гнучким зв’язком ритму і продуктивності всіх машин і механізмів, що включає в себе приймальний пристрій зерна з автотранспорту, сушильну баню, механізовані ємності для прийому зерна, перевантажувальні норійні вежі, відпускні пристрої зерна на автомобільний і залізничний транспорт. Зерносховище призначене для прийому зерна з автотранспорту, очищення, зберігання в силосах і відвантаження на з/д. і автомобільний транспорт. Технологія виробництва з приймання і відпуску зерна забезпечує незмінність його властивостей, виключає погіршення показників якості при зберіганні, можливість проростання і самозігрівання.

Тип елеватора – лінійний. Загальна потужність одночасного зберігання становить 74,7 тисяч тон. Тип зберігання: металеві силоси FEERUM (Польща) (9 шт. FSP 22,1/14 по 5,029 тис. тон та 2 шт. FSP 30,1/20 по 13,75 тис. тон). Підприємство має зерносушарку (STRAHL 9000 FR/8 (Італія) 2 шт.) (вид палива – газ). Продуктивність зерносушарки при знятті 10% вологи по кукурудзі становить – 2*639 т/день. У наявності ємності для вологого зерна (FSL 7,6/12 FEERUM (Польща)) на 1050 тон.

Обладнання для очистки (сепаратор ЗСО-200 (ОЛИС)) дозволяють здійснювати очищення збіжжя із продуктивністю 200+150 т/годину. Транспортне обладнання елеватора (ланцюгові транспортери) (транспортери FRL 130, нории FRК -130 FEERUM (Польща)) потужністю 130 т/годину.

На елеваторі встановлено дві аспіраційні системи (Mulmix PA1200 (Італія)). Автоприймання зерна здійснюється 2 лініями із перепускною потужністю 4600 т/день, автовідвантаження - 2000 т/добу. Географічне розташування елеватора дозволяє здійснювати відвантаження зерна на з/д транспорт через залізничну станцію «Бєлгородка» Південної ЗД (340509) із потужністю 1000 т/день.

Елеватор має лабораторію для перевірки якості зерна та відповідно підготовлений персонал. Директор підприємства – Каменський Олександр Петрович.

Більш детальну інформацію про те, як вигідно та швидко продати зернові, бобові та інші культури, що зберігаються на елеваторі ТОВ «Україна 2001» через юридично значимі торги AGROXY, можна отримати, спробувавши навчальні Тестові торги, або шляхом розміщення безоплатних заявок на покупку та продаж збіжжя на цьому елеваторі. Інформацію про витрати за зберігання с/г культур на елеваторі ТОВ «Україна 2001» та на логістику можна отримати шляхом використання онлайн калькуляторів, які розміщені на сторінці даного елеватора. На сусідніх вкладинках наведено основні технічні характеристики даного елеватора і його відповідність НАССР стандартам та закупівельні ціни.

Для зміни інформації щодо елеватора зв'яжіться з нами через пошту support@agroxy.com (з офіційної поштової скриньки вашої компанії, надавши в підписі інформацію про посади, яку ви займаєте в своїй компанії і контакти для зв'язку)

Чи можна повністю видалити інформацію про компанію? Можна видалити всю інформацію, крім інформації з реєстру, рейтингів і можливість коментування іншими користувачами на сторінці вашого елеватора. Так само представник компанії \ елеватора може вимагати привести інформацію у відповідність з актуальними даними державних реєстрів України (УСІ ЦІ ПОСЛУГИ НАДАЮТЬСЯ БЕЗКОШТОВНО).

Залишення і видалення коментарів. Кожен користувач може залишити коментар, який має відношення до теми сторінки. Адміністрація Агроксі залишає за собою право редагувати і видаляти будь-які коментарі відповідно до своїх внутрішніх правил без попередження і узгодження.

Тип елеватора

Линейный

Зерносушарки

Есть

Тип зберігання

МетСилосы

Продуктивність зерносушарок, тон/год - тон/доба

1 500 т/добу

Очисне обладнання

Есть

Потужність очистного обладнання

Потужність транспортного обладнання, прийом т/доба

130 т/год

Сертифікована лабораторія

Есть

Фумігація

Залізничне відвантаження, тон/доба

Есть

Потужність відвантаження залізниці, тон/доба

Завантаження на корабель (порт), тон/доба

Нет

Потужність завантаження на корабель, тон/доба

Потужність автозавантаження, тон/доба

2 000 т/добу

Здано в експлуатацію

2010

Елеватор - Партнер Agroxy

Нет
Таблиця середніх тарифів послуг елеваторів на 2017 / 18УрожайОлійніІнше
Прийом (1 тона)
Зважування (на авт.вагон)
Очистка (за % на 1 т)
СУШКА = зневоложення (1% за 1 тону)
Зберігання (тона/день)
Відвантаження авто (1 т)
Відвантаження залізничне (1 т)
Перереєстрація вантажу (на кожну партію)
Аналіз зразка (вологість/дом)
Аналіз зразка + реєстр
Інші аналізи (напр., експрес аналіз на ГМО) за 1 т
SGS/Veritas сертифікація, за 1 т
Пломбування за 1 вагон/авто
Експлуатація залізничних колій (за 1 вагон)
Работа локомотива (за годину)

Партнерська програма Агроксі для Елеваторів

  • Можливість стати «ціноформуючим» елеватором в своєму регіоні.
  • Залучення нових покупців як вітчизняних, так і прямих зарубіжних.
  • Можливість вигідно і оперативно продавати залишки за максимальною ціною.
  • Надавати власникам зерна, виробникам і трейдерам, впевненість у якості послуг елеватора.
  • Можливість продавати і купувати продукцію більш високої якості.
  • Підтримка бізнес репутації елеватора.
  • Перехід на цифрові інструменти і нові стандарти роботи з даними.

ОНЛАЙН ТОРГИ проводяться ТІЛЬКИ на елеваторах з НАССР Сертифікацією.

Партнер Агроксі Україна з проведення HACCP Сертифікації компанія з міжнародною репутацією BakerTilly – (Завантажити презентацію щодо реалізації HACCP на українських елеваторах)

Розмістити заявку як на Закупівлю, так і на Продаж на цьому, чи будь якому іншому елеваторі в системі, можна вже зараз – це БЕЗКОШТОВНО (потребує реєстрації та додавання компанії до свого профайла)

Категорія: Елеватор України

Україна 2001
Украина 2001

    0/0
Додати заявку

Безкоштовне розміщення заявки на купівлю / продаж агропродукції

Директор:
КАМІНСЬКИЙ ОЛЕКСАНДР ПЕТРОВИЧ

ЄДРПОУ: 35080933

Залізнична Станція:
340509 БЕЛГОРОДКА БІЛГОРОДКА

Група Ризику : Вхід
Вантажна спроможність (ваг.\24): 17
Зайнятість станції 2017 (%): 23.4
Відстань до Вузлової Станції (км): 47
Одночасне Вантаження (ваг.): 1

Хмельницька область, Теофіпольський район, з Коров'яче, вул. Заводська, д.21 Б

Показати на мапі
logo

+38 (067) 381-51-30, +38 (03844) 2-01-30, +38 (03844) 2-01-55 (Телефон / факс)

http://www.ukraine-2001.net

26.4481

49.8478