Crops
Logistic Input/Output
30500 tons
More details >> New
18%
3161
0

Безкоштовне розміщення заявки на купівлю / продаж агропродукції

Розрахуйте Ваші витрати логістики та зберігання на елеваторі

Власники елеватора:

ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "БУЦЕФАЛ" , внесок — 990 грн, 99% Мурадян Аслан Романович , внесок — 10 грн, 1% КІНЦЕВИЙ БЕНЕФІЦІАРНИЙ ВЛАСНИК (КОНТРОЛЕР)-ГОРОЯН КРІСТІНА ЛЕВАНІВНА, УКРАЇНА, М.МИКОЛАЇВ, ВУЛ.7 СЛОБІДСЬКА, БУД.63 Податковий борг На 01.04.2019 — 6 810 грн Судовий реєстр — 3 рішення

Застереження: Інформація про елеватор у профайлі елеватора Карти елеваторів є власністю компанії Агроксі Україна і не носить рекламного характеру. Інформація про компанії і елеватори зібрана з відкритих джерел (включаючи відкриті державні реєстри) з дотриманням всіх норм законодавства України з метою інформування користувачів про стан ринку зберігання агрокультур і його можливості. Звертаємо вашу увагу, що інформація щодо суб'єктів господарської діяльності, а так само його посадових осіб не є персональними даними у розумінні відповідного закону і доступна будь-якому користувачеві Інтернет на різноманітних ресурсах і сайтах. Як змінити або видалити інформацію?

Тип елеватора – лінійний. Загальна потужність одночасного зберігання становить 40 тисяч тон. Тип зберігання – напольні склади потужністю 40 тис. тон. Підприємство має зерносушарку (ДСП-50) потужністю 300 т/добу (вид палива – дизильне паливо).

Обладнання для очистки – 2 сепаратора потужністю 400 т/добу. Транспортне обладнання елеватора (ланцюгові транспортери) мають потужність 90 т/годину. Автоприймання зерна здійснюється 3 лініями із перепускною потужністю 800 т/добу, автовідвантаження - 1000 т/добу.

Географічне розташування елеватора дозволяє здійснювати прийняття та відвантаження зерна на з/д транспорт через залізничну станцію «Четирбокі», Південної ЗД (334300) із потужностями 500 т/добу.

На елеваторі працює сертифікована лабораторія.

Елеватор видає складські квитанції, які є підтвердженням якості та кількості прийнятої продукції, а також дає можливість продавати продукцію, як у повному обсязі або частково через інструменти електронних торгів на AGROXY як на внутрішньому ринку так і на експорт. Більш детальну інформацію про те, як вигідно та швидко продати зернові, бобові та інші культури, що зберігаються на елеваторі ТОВ «Прометей» (с. Чотирбокі), через юридично значимі торги AGROXY, можна отримати, спробувавши навчальні Тестові торги, або шляхом розміщення безоплатних заявок на покупку та продаж збіжжя на цьому елеваторі. Інформацію про витрати за зберігання с/г культур на елеваторі ТОВ «Прометей» (с. Чотирбокі) та на логістику можна отримати шляхом використання онлайн калькуляторів, які розміщені на сторінці даного елеватора. На сусідніх вкладинках наведено основні технічні характеристики даного елеватора і його відповідність НАССР стандартам та закупівельні ціни.

Якщо Ви побачили помилки - повідомте нас про це, виділивши текст та натиснувши клавіші Ctrl+Enter.

Для зміни інформації щодо елеватора зв'яжіться з нами через пошту support@agroxy.com (з офіційної поштової скриньки вашої компанії, надавши в підписі інформацію про посади, яку ви займаєте в своїй компанії і контакти для зв'язку)

Чи можна повністю видалити інформацію про компанію? Можна видалити всю інформацію, крім інформації з реєстру, рейтингів і можливість коментування іншими користувачами на сторінці вашого елеватора. Так само представник компанії \ елеватора може вимагати привести інформацію у відповідність з актуальними даними державних реєстрів України (УСІ ЦІ ПОСЛУГИ НАДАЮТЬСЯ БЕЗКОШТОВНО).

Залишення і видалення коментарів. Кожен користувач може залишити коментар, який має відношення до теми сторінки. Адміністрація Агроксі залишає за собою право редагувати і видаляти будь-які коментарі відповідно до своїх внутрішніх правил без попередження і узгодження.

Type of elevator

Grain dryers

Yes

Storage type

Floor

Purification equipment

Yes

Purification equipment capacity

400

Certified laboratory

Yes

Fumigation

No

Railway shipment

Yes

Loading on the ship (port)

No

Auto-loading capacity, tons / day

800

Elevator - Partner Agroxy

No

Login or Register to see info

Партнерська програма Агроксі для Елеваторів

  • Можливість стати «ціноформуючим» елеватором в своєму регіоні.
  • Залучення нових покупців як вітчизняних, так і прямих зарубіжних.
  • Можливість вигідно і оперативно продавати залишки за максимальною ціною.
  • Надавати власникам зерна, виробникам і трейдерам, впевненість у якості послуг елеватора.
  • Можливість продавати і купувати продукцію більш високої якості.
  • Підтримка бізнес репутації елеватора.
  • Перехід на цифрові інструменти і нові стандарти роботи з даними.

ОНЛАЙН ТОРГИ проводяться ТІЛЬКИ на елеваторах з НАССР Сертифікацією.

Партнер Агроксі Україна з проведення HACCP Сертифікації компанія з міжнародною репутацією BakerTilly – (Завантажити презентацію щодо реалізації HACCP на українських елеваторах)

Розмістити заявку як на Закупівлю, так і на Продаж на цьому, чи будь якому іншому елеваторі в системі, можна вже зараз – це БЕЗКОШТОВНО (потребує реєстрації та додавання компанії до свого профайла)

Rem. timeCategoryVolumePriceRegionFavorite
OldBARLEY - Feeding Barley1006270UAHKhmelnytskyi
OldSUNFLOWERSEEDs - SFSeeds C310010600UAHKhmelnytskyi
OldWHEAT - Feeding wheat class4 (2019)1005480UAHKhmelnytskyi
OldWHEAT - Milling Wheat 11%1005850UAHKhmelnytskyi
OldWHEAT - Milling Wheat 12.5%1006000UAHKhmelnytskyi
OldCORN MAIZE - Corn feeds1004560UAHKhmelnytskyi

Category: Elevator of Ukraine

ПРОМЕТЕЙ (с. Чотирбоки) "ЧОТИРБОЦЬКЕ ХПП"
ГК Прометей

    4/1

Director (as at 2019-05-18):
Яшулін Олег Ігорович

Unified State Register of Enterprises and Organizations of Ukraine: 40155738

VAT: 401557314037

Train station:
ЧЕТЫРБОКИ ЧОТИРБОКИ
Вантажна спроможність (ваг.\24): 8
Одночасне Вантаження (ваг.): 5
logo

Хмельницька область, Шепетівський район, з Чотирбокі, вул. Привокзальна, буд.1

27.013

50.0224


11