Місткість, тон42300
С\Х культури
Логістика елеватора
1188
0

Розрахуйте Ваші витрати логістики та зберігання на елеваторі

Якщо Ви побачили помилки - повідомте нас про це, виділивши текст та натиснувши клавіші Ctrl+Enter.

Застереження: Інформація про елеватор у профайлі елеватора Карти елеваторів є власністю компанії Агроксі Україна і не носить рекламного характеру. Інформація про компанії і елеватори зібрана з відкритих джерел (включаючи відкриті державні реєстри) з дотриманням всіх норм законодавства України з метою інформування користувачів про стан ринку зберігання агрокультур і його можливості. Звертаємо вашу увагу, що інформація щодо суб'єктів господарської діяльності, а так само його посадових осіб не є персональними даними у розумінні відповідного закону і доступна будь-якому користувачеві Інтернет на різноманітних ресурсах і сайтах. Як змінити або видалити інформацію?

Елеватор ТОВ «Поділля елеватор» (повна назва – товариство з обмеженою відповідальністю «Поділля елеватор»). Входить до складу компанії «Агропросперис».

Американський інвестфонд NCH Capital - був створений на початку 90-х років 20-го століття. В даний час під її управлінням перебуває капітал на суму понад $ 3,5 млрд. В Україні NCH інвестує в різні галузі економіки, але інвестиції в агробізнес - наймасштабніші.

У 2006-2007 роках фондом було створено шість аграрних компаній, а в 2014 році їх об'єднали в окрему юридичну особу - Групу компаній «Агропросперіс», яка надає повний комплекс послуг по фінансуванню і вирощування зерна, його зберігання та продажу на світові ринки. Фінансовий напрямок діяльності Групи представлено «Агропросперіс Банком» ( «АП Банком») (до придбання у Фонду гарантування вкладів фізичних осіб України в липні 2015 року - «Астра Банк»). «Агропросперіс Банк» - банк зі 100% іноземним капіталом. Єдиним акціонером банку є Агро Холдінгс (Юкрейн) Лімітед, дочірня компанія інвестиційного фонду NCH Capital (США).

Спеціалізація банку - фінансування малих і середніх виробників зернових та олійних України.

У складі холдингу «Агропросперіс» - 60 агрокомпаній з 430 тис. Га землі, з яких обробляється понад 400 тис. Га. Землі розташовані в 14 областях України. Виробництво представлено 5 об'єднаннями, які працюють у всіх основних регіонах: «Золотий Світанок (Агро)», «Біо Агро», «Рей Агро», «ЛАТАГРО», «Нью Агро Менеджмент».

Бізнес-модель Групи передбачає нарощування партнерства з фермерами, а не розширення земельного банку. На 2016 рік з «Агропросперіс» співпрацюють понад 20 фермерських господарств. Виробничі компанії Групи «Агропросперіс» вирощують і поставляють на експорт більше 2 млн. тон зернових і олійних культур в рік. Профільні культури: кукурудза, рапс, соя, пшениця і соняшник. Логістичний бізнес Групи «Агропросперіс» представлений компанією «Агросіті-Інвест», створеної в 2010 році.

ТОВ «Агросіті-Інвест» - це вертикально інтегрована елеваторна компанія з власною інфраструктурою і сучасним парком автотранспорту. На сьогодні загальна ємність одноразового зберігання 12 елеваторів ГК «Агропросперіс» під керуванням холдингу «Агросіті-Інвест» складає 533 тис. Т. Протягом попередніх 5 років компанія вкладала близько $ 10 млн на рік в будівництво і модернізацію елеваторів, тому кращі елеватори роблять більше 4 оборотів в рік. За 2016-2017 маркетинговий рік їх загальний оборот склав 1,35 млн т. На сьогодні частка сторонніх клієнтів становить 25%. NCH Capital заснована американським бізнесменом Джорджем Рором і Морісом Табасініком.

Тип елеватора – лінійний. Загальна потужність одночасного зберігання становить 42 тисяч тон. Тип зберігання – напольні склади потужністю 42 тис. тон. Підприємство має зерносушарку (ДСП-32-ОТ, ДСП-32, ДСП-50, Bonfanti 265) (Італія). потужністю 1600 т/добу (+ 2 шт. по 250 тон) емності для вологого зерна (вид палива – газ). Обладнання для очистки (сепаратори БСХ-100 - 2шт)) потужністю 2000 т/добу. Транспортне обладнання елеватора (ланцюгові транспортери) мають потужність 50 т/годину. Автоприймання зерна здійснюється 4 лініями із перепускною потужністю 2200 т/добу, автовідвантаження – 700 т/добу.

Географічне розташування елеватора дозволяє здійснювати прийняття та відвантаження зерна на з/д транспорт через залізничну станцію «Суховоля» Південної ЗД (340301) із потужностями відвантаження 12 вагонів на день, а прийом 2 вагони на день.

На сьогодні підприємство очолює Порчинський Сергій Іванович

Елеватор має сертифіковану лабораторію з перевірки якості зерна. Елеватор видає складські квитанції, які є підтвердженням якості та кількості прийнятої продукції, а також дає можливість продавати продукцію, як у повному обсязі або частково через інструменти електронних торгів на AGROXY як на внутрішньому ринку так і на експорт. Більш детальну інформацію про те, як вигідно та швидко продати зернові, бобові та інші культури, що зберігаються на елеваторі ТОВ «Поділля елеватор», через юридично значимі торги AGROXY, можна отримати, спробувавши навчальні Тестові торги, або шляхом розміщення безоплатних заявок на покупку та продаж збіжжя на цьому елеваторі. Інформацію про витрати за зберігання с/г культур на елеваторі ТОВ «Поділля елеватор» та на логістику можна отримати шляхом використання онлайн калькуляторів, які розміщені на сторінці даного елеватора. На сусідніх вкладинках наведено основні технічні характеристики даного елеватора і його відповідність НАССР стандартам та закупівельні ціни.

Для зміни інформації щодо елеватора зв'яжіться з нами через пошту support@agroxy.com (з офіційної поштової скриньки вашої компанії, надавши в підписі інформацію про посади, яку ви займаєте в своїй компанії і контакти для зв'язку)

Чи можна повністю видалити інформацію про компанію? Можна видалити всю інформацію, крім інформації з реєстру, рейтингів і можливість коментування іншими користувачами на сторінці вашого елеватора. Так само представник компанії \ елеватора може вимагати привести інформацію у відповідність з актуальними даними державних реєстрів України (УСІ ЦІ ПОСЛУГИ НАДАЮТЬСЯ БЕЗКОШТОВНО).

Залишення і видалення коментарів. Кожен користувач може залишити коментар, який має відношення до теми сторінки. Адміністрація Агроксі залишає за собою право редагувати і видаляти будь-які коментарі відповідно до своїх внутрішніх правил без попередження і узгодження.

Тип елеватора

Линейный

Зерносушарки

Есть

Тип зберігання

Напольные

Продуктивність зерносушарок, тон/год - тон/доба

150 т/год

Очисне обладнання

Есть

Потужність очистного обладнання

Потужність транспортного обладнання, прийом т/доба

Сертифікована лабораторія

Есть

Фумігація

Залізничне відвантаження, тон/доба

Есть

Потужність відвантаження залізниці, тон/доба

540 т/добу

Завантаження на корабель (порт), тон/доба

Нет

Потужність завантаження на корабель, тон/доба

Потужність автозавантаження, тон/доба

120 т/добу

Здано в експлуатацію

2008

Елеватор - Партнер Agroxy

Нет
Таблиця середніх тарифів послуг елеваторів на 2017 / 18УрожайОлійніІнше
Прийом (1 тона)
Зважування (на авт.вагон)
Очистка (за % на 1 т)
СУШКА = зневоложення (1% за 1 тону)
Зберігання (тона/день)
Відвантаження авто (1 т)
Відвантаження залізничне (1 т)
Перереєстрація вантажу (на кожну партію)
Аналіз зразка (вологість/дом)
Аналіз зразка + реєстр
Інші аналізи (напр., експрес аналіз на ГМО) за 1 т
SGS/Veritas сертифікація, за 1 т
Пломбування за 1 вагон/авто
Експлуатація залізничних колій (за 1 вагон)
Работа локомотива (за годину)

Партнерська програма Агроксі для Елеваторів

  • Можливість стати «ціноформуючим» елеватором в своєму регіоні.
  • Залучення нових покупців як вітчизняних, так і прямих зарубіжних.
  • Можливість вигідно і оперативно продавати залишки за максимальною ціною.
  • Надавати власникам зерна, виробникам і трейдерам, впевненість у якості послуг елеватора.
  • Можливість продавати і купувати продукцію більш високої якості.
  • Підтримка бізнес репутації елеватора.
  • Перехід на цифрові інструменти і нові стандарти роботи з даними.

ОНЛАЙН ТОРГИ проводяться ТІЛЬКИ на елеваторах з НАССР Сертифікацією.

Партнер Агроксі Україна з проведення HACCP Сертифікації компанія з міжнародною репутацією BakerTilly – (Завантажити презентацію щодо реалізації HACCP на українських елеваторах)

Розмістити заявку як на Закупівлю, так і на Продаж на цьому, чи будь якому іншому елеваторі в системі, можна вже зараз – це БЕЗКОШТОВНО (потребує реєстрації та додавання компанії до свого профайла)

Дата Заявки КатегоріяОб`ємЦінаРегіонВибране
СтаріРІПАК - для техн. цілей10013102UAHХмельницька
СтаріПШЕНИЦЯ - Фураж Клас61005511UAHХмельницька
СтаріПШЕНИЦЯ - М яка Клас 31005822UAHХмельницька
СтаріПШЕНИЦЯ - М яка Клас 21005987UAHХмельницька

Категорія: Елеватор України

Поділля елеватор
NCH Capital

    0/0
Додати заявку

Безкоштовне розміщення заявки на купівлю / продаж агропродукції

Директор:
ПОРЧИНСЬКИЙ СЕРГІЙ ІВАНОВИЧ

ЄДРПОУ: 35291996

Залізнична Станція:
340301 СУХОВОЛЬЕ СУХОВОЛЯ


30200, Хмельницька обл., Білогірський, смт. Білогір'я, вул. Залізнична буд.39

Показати на мапі
logo

26.929

49.4386