Місткість, тон25700
С\Х культури
Логістика елеватора
1064
0

Розрахуйте Ваші витрати логістики та зберігання на елеваторі

Якщо Ви побачили помилки - повідомте нас про це, виділивши текст та натиснувши клавіші Ctrl+Enter.

Застереження: Інформація про елеватор у профайлі елеватора Карти елеваторів є власністю компанії Агроксі Україна і не носить рекламного характеру. Інформація про компанії і елеватори зібрана з відкритих джерел (включаючи відкриті державні реєстри) з дотриманням всіх норм законодавства України з метою інформування користувачів про стан ринку зберігання агрокультур і його можливості. Звертаємо вашу увагу, що інформація щодо суб'єктів господарської діяльності, а так само його посадових осіб не є персональними даними у розумінні відповідного закону і доступна будь-якому користувачеві Інтернет на різноманітних ресурсах і сайтах. Як змінити або видалити інформацію?

Елеватор ПрАТ «Деражнянське ХПП» (повна назва – приватне акціонерне товариство «Деражнянське хлібоприймальне підприємство») розташований в м. Деражня Деражнянського району Хмельницької області. Елеватор введений в експлуатацію в 1940 році. Є власністю ПАТ «Деражнянське ХПП». Приватне акціонерне товариство «Деражнянське хлібоприймальне підприємство» є одним із найбільших підприємств Деражнянського району та роботодавцем для більше як 60-ти працівників. Також підприємство є одним із кращих платників податків Деражнянського району. Сплата податків та заробітна плата проводиться своєчасно та в повному обсязі. Заборгованості перед бюджетом, фондами та із заробітної плати немає.

Основною діяльністю залишається заготівля зернових, олійних та бобових культур. Підприємству в 2013 році Міністерством Аграрної політики України видано постійно діючий сертифікат відповідності послуг із зберігання зерна та продуктів його переробки.

На сьогодні на підприємстві повноцінно діють дев’ять зернових складів, загальною місткістю 25,7 тис. тон одночасного зберігання. На базі підприємства діє акредитована виробничо-технологічна лабораторія, яка постійно стежить за якістю зерна, що поступає на склади підприємства. Працівники лабораторії постійно успішно проходять навчання та атестацію. На даний час проведено капітальні ремонти усіх складів підприємства, облаштовано благоустрій майже усієї території. Газифіковано та повністю відновлено усі зерносушилки підприємства. Щорічно перед початком жнив проводиться газація складів та технологічного обладнання підприємства, що значно підвищує рівень надання послуг по якості зберігання зерна.

Результатом постійної кропіткої роботи підприємства, взаєморозуміння керівництва та працівників, а також загального нестримного бажання підняти рівень підприємства до державного значення, ПрАТ «Деражнянське ХПП» продовжує стрімко розвиватись та налагоджувати усе нові та нові контакти у своїй сфері, привертаючи увагу навіть за межами території України.

Тип елеватора – лінійний. Загальна потужність одночасного зберігання становить 25,7 тисяч тон. Підприємство має зерносушарки ДСП-50 потужністю 50 т/добу. Автоприймання зерна здійснюється із перепускною потужністю 1000 т/добу, автовідвантаження - 1000 т/добу.

Географічне розташування елеватора дозволяє здійснювати прийняття та відвантаження зерна на з/д транспорт із потужностями відвантаження 240 т/добу, та з/д прийом 240 т/добу.

На елеваторі працює сертифікована лабораторія.

Директор елеватору Радченко Петро Маркович

Елеватор видає складські квитанції, які є підтвердженням якості та кількості прийнятої продукції, а також дає можливість продавати продукцію, як у повному обсязі або частково через інструменти електронних торгів на AGROXY як на внутрішньому ринку так і на експорт. Більш детальну інформацію про те, як вигідно та швидко продати зернові, бобові та інші культури, що зберігаються на елеваторі ПрАТ «Деражнянське ХПП», через юридично значимі торги AGROXY, можна отримати, спробувавши навчальні Тестові торги, або шляхом розміщення безоплатних заявок на покупку та продаж збіжжя на цьому елеваторі. Інформацію про витрати за зберігання с/г культур на елеваторі ПрАТ «Деражнянське ХПП» та на логістику можна отримати шляхом використання онлайн калькуляторів, які розміщені на сторінці даного елеватора. На сусідніх вкладинках наведено основні технічні характеристики даного елеватора і його відповідність НАССР стандартам та закупівельні ціни.

Для зміни інформації щодо елеватора зв'яжіться з нами через пошту support@agroxy.com (з офіційної поштової скриньки вашої компанії, надавши в підписі інформацію про посади, яку ви займаєте в своїй компанії і контакти для зв'язку)

Чи можна повністю видалити інформацію про компанію? Можна видалити всю інформацію, крім інформації з реєстру, рейтингів і можливість коментування іншими користувачами на сторінці вашого елеватора. Так само представник компанії \ елеватора може вимагати привести інформацію у відповідність з актуальними даними державних реєстрів України (УСІ ЦІ ПОСЛУГИ НАДАЮТЬСЯ БЕЗКОШТОВНО).

Залишення і видалення коментарів. Кожен користувач може залишити коментар, який має відношення до теми сторінки. Адміністрація Агроксі залишає за собою право редагувати і видаляти будь-які коментарі відповідно до своїх внутрішніх правил без попередження і узгодження.

Тип елеватора

Линейный

Зерносушарки

Есть

Тип зберігання

МетСилосы;Напольные

Продуктивність зерносушарок, тон/год - тон/доба

50 т/час

Очисне обладнання

Есть

Потужність очистного обладнання

Потужність транспортного обладнання, прийом т/доба

Сертифікована лабораторія

Есть

Фумігація

Залізничне відвантаження, тон/доба

Есть;

Потужність відвантаження залізниці, тон/доба

240 т/добу

Завантаження на корабель (порт), тон/доба

Есть;

Потужність завантаження на корабель, тон/доба

Потужність автозавантаження, тон/доба

1 000 т/добу

Здано в експлуатацію

1940

Елеватор - Партнер Agroxy

Нет
Таблиця середніх тарифів послуг елеваторів на 2017 / 18УрожайОлійніІнше
Прийом (1 тона)
Зважування (на авт.вагон)
Очистка (за % на 1 т)
СУШКА = зневоложення (1% за 1 тону)
Зберігання (тона/день)
Відвантаження авто (1 т)
Відвантаження залізничне (1 т)
Перереєстрація вантажу (на кожну партію)
Аналіз зразка (вологість/дом)
Аналіз зразка + реєстр
Інші аналізи (напр., експрес аналіз на ГМО) за 1 т
SGS/Veritas сертифікація, за 1 т
Пломбування за 1 вагон/авто
Експлуатація залізничних колій (за 1 вагон)
Работа локомотива (за годину)

Партнерська програма Агроксі для Елеваторів

  • Можливість стати «ціноформуючим» елеватором в своєму регіоні.
  • Залучення нових покупців як вітчизняних, так і прямих зарубіжних.
  • Можливість вигідно і оперативно продавати залишки за максимальною ціною.
  • Надавати власникам зерна, виробникам і трейдерам, впевненість у якості послуг елеватора.
  • Можливість продавати і купувати продукцію більш високої якості.
  • Підтримка бізнес репутації елеватора.
  • Перехід на цифрові інструменти і нові стандарти роботи з даними.

ОНЛАЙН ТОРГИ проводяться ТІЛЬКИ на елеваторах з НАССР Сертифікацією.

Партнер Агроксі Україна з проведення HACCP Сертифікації компанія з міжнародною репутацією BakerTilly – (Завантажити презентацію щодо реалізації HACCP на українських елеваторах)

Розмістити заявку як на Закупівлю, так і на Продаж на цьому, чи будь якому іншому елеваторі в системі, можна вже зараз – це БЕЗКОШТОВНО (потребує реєстрації та додавання компанії до свого профайла)

Категорія: Елеватор України

Деражнянське ХПП
ПАО Деражнянское ХПП

    3/1
Додати заявку

Безкоштовне розміщення заявки на купівлю / продаж агропродукції

Директор:
РАДЧЕНКО ПЕТРО МАРКОВИЧ

ЄДРПОУ: 00956738

Залізнична Станція:
331001 ДЕРАЖНЯ ДЕРАЖНЯ

Група Ризику : Вхід
Вантажна спроможність (ваг.\24): 8
Зайнятість станції 2017 (%): 17
Відстань до Вузлової Станції (км): 43
Одночасне Вантаження (ваг.): 10

32200, Хмельницька обл., Деражнянський, м. Деражня, вул. Миру буд.74а

Показати на мапі
logo

(03856) 2-12-18 (Приемная)

http://derhpp.com/

27.4336

49.2686