Місткість, тон19400
С\Х культури
Логістика елеватора
1608
0

Розрахуйте Ваші витрати логістики та зберігання на елеваторі

Якщо Ви побачили помилки - повідомте нас про це, виділивши текст та натиснувши клавіші Ctrl+Enter.

Застереження: Інформація про елеватор у профайлі елеватора Карти елеваторів є власністю компанії Агроксі Україна і не носить рекламного характеру. Інформація про компанії і елеватори зібрана з відкритих джерел (включаючи відкриті державні реєстри) з дотриманням всіх норм законодавства України з метою інформування користувачів про стан ринку зберігання агрокультур і його можливості. Звертаємо вашу увагу, що інформація щодо суб'єктів господарської діяльності, а так само його посадових осіб не є персональними даними у розумінні відповідного закону і доступна будь-якому користувачеві Інтернет на різноманітних ресурсах і сайтах. Як змінити або видалити інформацію?

Елеватор Барішівська зернова компанія (Ярмолинці) розташований в Хмельницькій області. У Барішівська зернова компанія (Ярмолинці) потужності одноразового зберігання складають 19400 тонн. Входить в групу компаній Зерновий Альянс, який має 15-річний досвід успішного ведення сільського господарства. В даний час Зерновий Альянс контролює близько 53 000 га, з яких оброблюються 51 000 га. З метою підтримки довгострокової прибутковості Зерновий Альянс робить акцент на сталому розвитку сільського господарства. Виробництво продукції орієнтоване на довгострокову перспективу. Одним з ключових компонентів прибуткового сільського господарства є можливість сушити та зберігати зерно. Зерновий Альянс з 2008 року зосереджений на розширенні та зростанні приміщень для зберігання зерна. У 2010 році був споруджений новий елеватор в Полтавській області. Компанія має чотири елеватори загальною потужністю сушіння та зберігання 162 000 тон: Березані – 48 000 тон, Баришівці – 15 400 тон, Яготині – 44 000 тон та в Пирятині – 55 000 тон. Три елеватори мають вихід до залізниці, а їхня потужність може бути легко розширена. Елеватор в Пирятині був споруджений у 2010 році і може бути розширеним при необхідності в найближчі роки. Протягом осені 2013 року 48 000 тонн для зберігання буде додано в Березані та Яготині (24 000 тон на кожний з них). На додаток до елеваторів компанія може зберігати близько 27 000 тон зерна на звичайних складах в господарствах. За останні роки ці сховища були повністю відремонтовані . Компанія також зробила великі інвестиції в енергозберігаюче обладнання для сушіння зерна. У пік сезону сушиться 3200 тонн зерна на добу.

Для зміни інформації щодо елеватора зв'яжіться з нами через пошту support@agroxy.com (з офіційної поштової скриньки вашої компанії, надавши в підписі інформацію про посади, яку ви займаєте в своїй компанії і контакти для зв'язку)

Чи можна повністю видалити інформацію про компанію? Можна видалити всю інформацію, крім інформації з реєстру, рейтингів і можливість коментування іншими користувачами на сторінці вашого елеватора. Так само представник компанії \ елеватора може вимагати привести інформацію у відповідність з актуальними даними державних реєстрів України (УСІ ЦІ ПОСЛУГИ НАДАЮТЬСЯ БЕЗКОШТОВНО).

Залишення і видалення коментарів. Кожен користувач може залишити коментар, який має відношення до теми сторінки. Адміністрація Агроксі залишає за собою право редагувати і видаляти будь-які коментарі відповідно до своїх внутрішніх правил без попередження і узгодження.

Тип елеватора

Линейный

Зерносушарки

Нет

Тип зберігання

Продуктивність зерносушарок, тон/год - тон/доба

Очисне обладнання

Нет

Потужність очистного обладнання

Потужність транспортного обладнання, прийом т/доба

Уточняется

Сертифікована лабораторія

Есть

Фумігація

Залізничне відвантаження, тон/доба

Нет

Потужність відвантаження залізниці, тон/доба

Завантаження на корабель (порт), тон/доба

Нет

Потужність завантаження на корабель, тон/доба

Потужність автозавантаження, тон/доба

Здано в експлуатацію

2015

Елеватор - Партнер Agroxy

Нет
Таблиця середніх тарифів послуг елеваторів на 2017 / 18УрожайОлійніІнше
Прийом (1 тона)
Зважування (на авт.вагон)
Очистка (за % на 1 т)
СУШКА = зневоложення (1% за 1 тону)
Зберігання (тона/день)
Відвантаження авто (1 т)
Відвантаження залізничне (1 т)
Перереєстрація вантажу (на кожну партію)
Аналіз зразка (вологість/дом)
Аналіз зразка + реєстр
Інші аналізи (напр., експрес аналіз на ГМО) за 1 т
SGS/Veritas сертифікація, за 1 т
Пломбування за 1 вагон/авто
Експлуатація залізничних колій (за 1 вагон)
Работа локомотива (за годину)

Партнерська програма Агроксі для Елеваторів

  • Можливість стати «ціноформуючим» елеватором в своєму регіоні.
  • Залучення нових покупців як вітчизняних, так і прямих зарубіжних.
  • Можливість вигідно і оперативно продавати залишки за максимальною ціною.
  • Надавати власникам зерна, виробникам і трейдерам, впевненість у якості послуг елеватора.
  • Можливість продавати і купувати продукцію більш високої якості.
  • Підтримка бізнес репутації елеватора.
  • Перехід на цифрові інструменти і нові стандарти роботи з даними.

ОНЛАЙН ТОРГИ проводяться ТІЛЬКИ на елеваторах з НАССР Сертифікацією.

Партнер Агроксі Україна з проведення HACCP Сертифікації компанія з міжнародною репутацією BakerTilly – (Завантажити презентацію щодо реалізації HACCP на українських елеваторах)

Розмістити заявку як на Закупівлю, так і на Продаж на цьому, чи будь якому іншому елеваторі в системі, можна вже зараз – це БЕЗКОШТОВНО (потребує реєстрації та додавання компанії до свого профайла)

Категорія: Елеватор України

Баришівська зернова компанія (Ярмолинці)
Grain Alliance

    0/0
Додати заявку

Безкоштовне розміщення заявки на купівлю / продаж агропродукції

Директор:
БЕЗСМЕРТНИЙ ВІКТОР ПЕТРОВИЧ

ЄДРПОУ: 32886518

Залізнична Станція:32100, Хмельницька обл., Ярмолинецький р-н., смт. Ярмолинці, вул. Хмельницька, 55

Показати на мапі
logo

38 (095) 278-97-29

http://www.grainalliance.com/

26.8558

49.197