Crops
Logistic Input/Output
4500 tons
More details >> New
18%
2395
0

Безкоштовне розміщення заявки на купівлю / продаж агропродукції

Розрахуйте Ваші витрати логістики та зберігання на елеваторі

Власники елеватора:

КОМПАНІЯ "ВЕЙЛІНК ЕССЕТС ЛТД" , внесок — 16 512 грн, 48% КОМПАНІЯ "ЕНОСІ ЕДВАЙЗОРІ ЛІМІТЕД" , внесок — 16 512 грн, 48% КОМПАНІЯ "ІВСТ КОНСАЛТИНГ ЛТД." , внесок — 1 376 грн, 4% КІНЦЕВИЙ БЕНЕФІЦІАРНИЙ ВЛАСНИК(КОНТРОЛЕР)- АРІСТОС САРРІС, 14.06.1984 Р.Н., КІПР, К, КІПР КІНЦЕВИЙ БЕНЕФІЦІАРНИЙ ВЛАСНИК(КОНТРОЛЕР)- ЯКОВОС МІЛТІАДУ, 02.12.1984 Р.Н., КІПР, К, КІПР

Застереження: Інформація про елеватор у профайлі елеватора Карти елеваторів є власністю компанії Агроксі Україна і не носить рекламного характеру. Інформація про компанії і елеватори зібрана з відкритих джерел (включаючи відкриті державні реєстри) з дотриманням всіх норм законодавства України з метою інформування користувачів про стан ринку зберігання агрокультур і його можливості. Звертаємо вашу увагу, що інформація щодо суб'єктів господарської діяльності, а так само його посадових осіб не є персональними даними у розумінні відповідного закону і доступна будь-якому користувачеві Інтернет на різноманітних ресурсах і сайтах. Як змінити або видалити інформацію?

Елеватор ТОВ «Вторметекспорт» (повна назва товариство з обмеженою відповідальністю «Вторметекспорт») на сьогодні є одним із діючих елеваторних комплексів компанії в Херсонській обл.

ТОВ «Вторметекспорт» входить до складу компанії ТОВ «Ферко». Компанія ТОВ «Ферко» на ринку з 2001 року, понад 100 співробітників. Є власні землі, зернові склади та елеватори, а також потужності в портах. Проводить закупівлю зернових та олійних культур: пшениці, ячменю, соняшнику, кукурудзи. Тип елеватора – лінійний. Загальна потужність елеватора складає 3500 тон (металеві силоси – 3500 тон).

Автозавантаження на елеваторі забезпечується на двох точках прийому із потужністю 500 т/добу. Потужніть по завантаженню зерна на корабель – 1000 т/добу. Основний вид діяльності: складське господарство.

Очолює підприємство ТОВ «Вторметекспорт» ТРУНОВ ГЕОРГІЙ АНАТОЛІЙОВИЧ.

Елеватор видає складські квитанції, які є підтвердженням якості та кількості прийнятої продукції, а також дає можливість продавати продукцію, як у повному обсязі або частково через інструменти електронних торгів на AGROXY як на внутрішньому ринку так і на експорт. Більш детальну інформацію про те, як вигідно та швидко продати зернові, бобові та інші культури, що зберігаються на елеваторі ТОВ «Вторметекспорт», через юридично значимі торги AGROXY, можна отримати, спробувавши навчальні Тестові торги, або шляхом розміщення безоплатних заявок на покупку та продаж збіжжя на цьому елеваторі. Інформацію про витрати за зберігання с/г культур на елеваторі ТОВ «Вторметекспорт» та на логістику можна отримати шляхом використання онлайн калькуляторів, які розміщені на сторінці даного елеватора. На сусідніх вкладинках наведено основні технічні характеристики даного елеватора і його відповідність НАССР стандартам та закупівельні ціни.

Якщо Ви побачили помилки - повідомте нас про це, виділивши текст та натиснувши клавіші Ctrl+Enter.

Для зміни інформації щодо елеватора зв'яжіться з нами через пошту support@agroxy.com (з офіційної поштової скриньки вашої компанії, надавши в підписі інформацію про посади, яку ви займаєте в своїй компанії і контакти для зв'язку)

Чи можна повністю видалити інформацію про компанію? Можна видалити всю інформацію, крім інформації з реєстру, рейтингів і можливість коментування іншими користувачами на сторінці вашого елеватора. Так само представник компанії \ елеватора може вимагати привести інформацію у відповідність з актуальними даними державних реєстрів України (УСІ ЦІ ПОСЛУГИ НАДАЮТЬСЯ БЕЗКОШТОВНО).

Залишення і видалення коментарів. Кожен користувач може залишити коментар, який має відношення до теми сторінки. Адміністрація Агроксі залишає за собою право редагувати і видаляти будь-які коментарі відповідно до своїх внутрішніх правил без попередження і узгодження.

Type of elevator

Grain dryers

No

Storage type

Floor, Reinforced concrete

Purification equipment

No

Certified laboratory

Yes

Fumigation

No

Railway shipment

No

Loading on the ship (port)

Yes

Ship loading capacity

1000

Elevator - Partner Agroxy

No

Login or Register to see info

Партнерська програма Агроксі для Елеваторів

  • Можливість стати «ціноформуючим» елеватором в своєму регіоні.
  • Залучення нових покупців як вітчизняних, так і прямих зарубіжних.
  • Можливість вигідно і оперативно продавати залишки за максимальною ціною.
  • Надавати власникам зерна, виробникам і трейдерам, впевненість у якості послуг елеватора.
  • Можливість продавати і купувати продукцію більш високої якості.
  • Підтримка бізнес репутації елеватора.
  • Перехід на цифрові інструменти і нові стандарти роботи з даними.

ОНЛАЙН ТОРГИ проводяться ТІЛЬКИ на елеваторах з НАССР Сертифікацією.

Партнер Агроксі Україна з проведення HACCP Сертифікації компанія з міжнародною репутацією BakerTilly – (Завантажити презентацію щодо реалізації HACCP на українських елеваторах)

Розмістити заявку як на Закупівлю, так і на Продаж на цьому, чи будь якому іншому елеваторі в системі, можна вже зараз – це БЕЗКОШТОВНО (потребує реєстрації та додавання компанії до свого профайла)

Rem. timeCategoryVolumePriceRegionFavorite
OldBARLEY - Feeding Barley1006150UAHKherson
OldWHEAT - Feeding wheat class4 (2019)1005650UAHKherson
OldBARLEY - Feeding Barley1005500UAHKherson

Category: Elevator of Ukraine

Вторметекспорт
FERKO ФЕРКО

    0/0

Director (as at 2019-05-27):
Трунов Георгій Анатолійович

Unified State Register of Enterprises and Organizations of Ukraine: 30127924

VAT: 301279226591

logo

169, вулиця Перекопська, Херсон, Херсонська область, Украина

32.6609

46.664