Місткість, тон14500
С\Х культури
Логістика елеватора
692
0

Розрахуйте Ваші витрати логістики та зберігання на елеваторі

Якщо Ви побачили помилки - повідомте нас про це, виділивши текст та натиснувши клавіші Ctrl+Enter.

Застереження: Інформація про елеватор у профайлі елеватора Карти елеваторів є власністю компанії Агроксі Україна і не носить рекламного характеру. Інформація про компанії і елеватори зібрана з відкритих джерел (включаючи відкриті державні реєстри) з дотриманням всіх норм законодавства України з метою інформування користувачів про стан ринку зберігання агрокультур і його можливості. Звертаємо вашу увагу, що інформація щодо суб'єктів господарської діяльності, а так само його посадових осіб не є персональними даними у розумінні відповідного закону і доступна будь-якому користувачеві Інтернет на різноманітних ресурсах і сайтах. Як змінити або видалити інформацію?

Елеватор ТОВ «Тягінське КХП» (повна назва товариство з обмеженою відповідальністю «Тягінське хлібоприймальне підприємство») був зданий в експлуатацію у 1973 році і на сьогодні є одним із діючих елеваторних комплексів в Херсонській області.

ТОВ «Тягінське КХП» входить до складу компанії «Поліекспо». Товариство з обмеженою відповідальністю «Поліекспо» -- координуючий підрозділ Агроальянс, що займається вирощуванням, реалізацією, заготівлею, зберіганням сільськогосподарських культур, доведенням їх до товарних кондицій. Будемо раді розвитку нового співробітництва в сфері розширення сільгоспвиробництва, а також в переробці і торгівлі сільгосппродукцією.

Тип елеватора – портовий. Загальна потужність елеватора складає 23000 тон (напольні склади – 14000 тон, металеві силоси MFS (США) – 9000 тон). На елеваторі наявні зерносушарки Sukup TE1652E (США), потужність яких при знятті 10% вологи по кукурудзі складає 25,4 т/годину.

Наявні сепаратори Sukup TE1652E (США), забезпечують очищення зерна із потужністю 200 т/годину.

Автозавантаження на елеваторі забезпечується на трьох точках прийому із потужністю 1500 т/добу, автовідвантаження – 800 т/добу. Портовий завантажувач елеватора забезпечує завантаження зерна на корабель із потужністю 2000-3000 т/добу.

Елеватор здійснює перевірку якості зерна підготовленим персоналом сертифікованої лабораторії. Лабораторія працює з культурами: пшениця 2, 3, 6 клас, кукурудза, ячмінь, соя, соняшник.

Основні види діяльності: складське господарство, виробництво продуктів борошномельно-круп'яної промисловості.

Очолює підприємство ТОВ «Тягінське КХП» Богинський Леонід Вікторович.

Елеватор видає складські квитанції, які є підтвердженням якості та кількості прийнятої продукції, а також дає можливість продавати продукцію, як у повному обсязі або частково через інструменти електронних торгів на AGROXY як на внутрішньому ринку так і на експорт. Більш детальну інформацію про те, як вигідно та швидко продати зернові, бобові та інші культури, що зберігаються на елеваторі ТОВ «Тягінське КХП», через юридично значимі торги AGROXY, можна отримати, спробувавши навчальні Тестові торги, або шляхом розміщення безоплатних заявок на покупку та продаж збіжжя на цьому елеваторі. Інформацію про витрати за зберігання с/г культур на елеваторі ТОВ «Тягінське КХП» та на логістику можна отримати шляхом використання онлайн калькуляторів, які розміщені на сторінці даного елеватора. На сусідніх вкладинках наведено основні технічні характеристики даного елеватора і його відповідність НАССР стандартам та закупівельні ціни.

Для зміни інформації щодо елеватора зв'яжіться з нами через пошту support@agroxy.com (з офіційної поштової скриньки вашої компанії, надавши в підписі інформацію про посади, яку ви займаєте в своїй компанії і контакти для зв'язку)

Чи можна повністю видалити інформацію про компанію? Можна видалити всю інформацію, крім інформації з реєстру, рейтингів і можливість коментування іншими користувачами на сторінці вашого елеватора. Так само представник компанії \ елеватора може вимагати привести інформацію у відповідність з актуальними даними державних реєстрів України (УСІ ЦІ ПОСЛУГИ НАДАЮТЬСЯ БЕЗКОШТОВНО).

Залишення і видалення коментарів. Кожен користувач може залишити коментар, який має відношення до теми сторінки. Адміністрація Агроксі залишає за собою право редагувати і видаляти будь-які коментарі відповідно до своїх внутрішніх правил без попередження і узгодження.

Тип елеватора

Портовый

Зерносушарки

Есть

Тип зберігання

МетСилосы;Напольные

Продуктивність зерносушарок, тон/год - тон/доба

300 т/добу

Очисне обладнання

Есть

Потужність очистного обладнання

300 т/год

Потужність транспортного обладнання, прийом т/доба

Сертифікована лабораторія

Есть

Фумігація

Залізничне відвантаження, тон/доба

Нет

Потужність відвантаження залізниці, тон/доба

Завантаження на корабель (порт), тон/доба

Есть

Потужність завантаження на корабель, тон/доба

1700 т/добу

Потужність автозавантаження, тон/доба

500 т/добу

Здано в експлуатацію

Елеватор - Партнер Agroxy

Нет
Таблиця середніх тарифів послуг елеваторів на 2017 / 18УрожайОлійніІнше
Прийом (1 тона)
Зважування (на авт.вагон)
Очистка (за % на 1 т)
СУШКА = зневоложення (1% за 1 тону)
Зберігання (тона/день)
Відвантаження авто (1 т)
Відвантаження залізничне (1 т)
Перереєстрація вантажу (на кожну партію)
Аналіз зразка (вологість/дом)
Аналіз зразка + реєстр
Інші аналізи (напр., експрес аналіз на ГМО) за 1 т
SGS/Veritas сертифікація, за 1 т
Пломбування за 1 вагон/авто
Експлуатація залізничних колій (за 1 вагон)
Работа локомотива (за годину)

Партнерська програма Агроксі для Елеваторів

  • Можливість стати «ціноформуючим» елеватором в своєму регіоні.
  • Залучення нових покупців як вітчизняних, так і прямих зарубіжних.
  • Можливість вигідно і оперативно продавати залишки за максимальною ціною.
  • Надавати власникам зерна, виробникам і трейдерам, впевненість у якості послуг елеватора.
  • Можливість продавати і купувати продукцію більш високої якості.
  • Підтримка бізнес репутації елеватора.
  • Перехід на цифрові інструменти і нові стандарти роботи з даними.

ОНЛАЙН ТОРГИ проводяться ТІЛЬКИ на елеваторах з НАССР Сертифікацією.

Партнер Агроксі Україна з проведення HACCP Сертифікації компанія з міжнародною репутацією BakerTilly – (Завантажити презентацію щодо реалізації HACCP на українських елеваторах)

Розмістити заявку як на Закупівлю, так і на Продаж на цьому, чи будь якому іншому елеваторі в системі, можна вже зараз – це БЕЗКОШТОВНО (потребує реєстрації та додавання компанії до свого профайла)

Категорія: Елеватор України

Тягінське ХПП
ЧП Полиэкспо

    0/0
Додати заявку

Безкоштовне розміщення заявки на купівлю / продаж агропродукції

Директор:
БОГИНСЬКИЙ ЛЕОНІД ВІКТОРОВИЧ

ЄДРПОУ: 30039765

Залізнична Станція:вулиця Поштова, Тягінка, Херсонська область, Україна

Показати на мапі
logo

(050) 554-60-79

http://poliexpo.com.ua/

33.0538

46.7816