Crops
Logistic Input/Output
15000 tons
More details >> New
18%
2173
0

Безкоштовне розміщення заявки на купівлю / продаж агропродукції

Розрахуйте Ваші витрати логістики та зберігання на елеваторі

Власники елеватора:

Пластун Софія Іванівна , внесок — 199 800 грн, 45% Шевченко Ігор Георгійович , внесок — 199 800 грн, 45% АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ЗАКРИТИЙ НЕДИВЕРСИФІКОВАНИЙ ВЕНЧУРНИЙ КОРПОРАТИВНИЙ ІНВЕСТИЦІЙНИЙ ФОНД "СУВЕРЕН" , внесок — 44 400 грн, 10% КІНЦЕВИЙ БЕНЕФІЦІАРНИЙ ВЛАСНИК (КОНТРОЛЕР),ВЛАСНИК ІСТОТНОЇ УЧАСТІ - ШЕВЧЕНКО ІГОР ГЕОРГІЙОВИЧ, УКРАЇНА, 01004, М.КИЇВ, ВУЛИЦЯ ГОРЬКОГО, БУДИНОК 4/6, КВАРТИРА 13.

Застереження: Інформація про елеватор у профайлі елеватора Карти елеваторів є власністю компанії Агроксі Україна і не носить рекламного характеру. Інформація про компанії і елеватори зібрана з відкритих джерел (включаючи відкриті державні реєстри) з дотриманням всіх норм законодавства України з метою інформування користувачів про стан ринку зберігання агрокультур і його можливості. Звертаємо вашу увагу, що інформація щодо суб'єктів господарської діяльності, а так само його посадових осіб не є персональними даними у розумінні відповідного закону і доступна будь-якому користувачеві Інтернет на різноманітних ресурсах і сайтах. Як змінити або видалити інформацію?

Елеватор ТОВ «Рівненський елеватор» (повна назва товариство з обмеженою відповідальністю «Рівненський елеватор») на сьогодні є одним із діючих елеваторних комплексів компанії в Херсонській області.

Тип елеватора – лінійний. Загальна потужність елеватора складає 20000 тон (бетонні силоси – 20000 тон). Автозавантаження на елеваторі забезпечується на точках прийому із потужністю 600 т/добу, автовідвантаження – 400 т/добу.

Елеватор здійснює перевірку якості зерна підготовленим персоналом сертифікованої лабораторії. Основний вид діяльності: післяурожайна діяльність.

Більш детальну інформацію про те, як вигідно та швидко продати зернові, бобові та інші культури, що зберігаються на елеваторі ТОВ «Рівненський елеватор», через юридично значимі торги AGROXY, можна отримати, спробувавши навчальні Тестові торги, або шляхом розміщення безоплатних заявок на покупку та продаж збіжжя на цьому елеваторі. Інформацію про витрати за зберігання с/г культур на елеваторі ТОВ «Рівненський елеватор» та на логістику можна отримати шляхом використання онлайн калькуляторів, які розміщені на сторінці даного елеватора. На сусідніх вкладинках наведено основні технічні характеристики даного елеватора і його відповідність НАССР стандартам та закупівельні ціни.

Якщо Ви побачили помилки - повідомте нас про це, виділивши текст та натиснувши клавіші Ctrl+Enter.

Для зміни інформації щодо елеватора зв'яжіться з нами через пошту support@agroxy.com (з офіційної поштової скриньки вашої компанії, надавши в підписі інформацію про посади, яку ви займаєте в своїй компанії і контакти для зв'язку)

Чи можна повністю видалити інформацію про компанію? Можна видалити всю інформацію, крім інформації з реєстру, рейтингів і можливість коментування іншими користувачами на сторінці вашого елеватора. Так само представник компанії \ елеватора може вимагати привести інформацію у відповідність з актуальними даними державних реєстрів України (УСІ ЦІ ПОСЛУГИ НАДАЮТЬСЯ БЕЗКОШТОВНО).

Залишення і видалення коментарів. Кожен користувач може залишити коментар, який має відношення до теми сторінки. Адміністрація Агроксі залишає за собою право редагувати і видаляти будь-які коментарі відповідно до своїх внутрішніх правил без попередження і узгодження.

Type of elevator

Grain dryers

Yes

Storage type

Concrete silos

Purification equipment

Yes

Capacity of transport equipment, acceptance t/d

600

Certified laboratory

Yes

Fumigation

No

Railway shipment

Yes

Loading on the ship (port)

Yes

Auto-loading capacity, tons / day

400

Elevator - Partner Agroxy

No

Login or Register to see info

Партнерська програма Агроксі для Елеваторів

  • Можливість стати «ціноформуючим» елеватором в своєму регіоні.
  • Залучення нових покупців як вітчизняних, так і прямих зарубіжних.
  • Можливість вигідно і оперативно продавати залишки за максимальною ціною.
  • Надавати власникам зерна, виробникам і трейдерам, впевненість у якості послуг елеватора.
  • Можливість продавати і купувати продукцію більш високої якості.
  • Підтримка бізнес репутації елеватора.
  • Перехід на цифрові інструменти і нові стандарти роботи з даними.

ОНЛАЙН ТОРГИ проводяться ТІЛЬКИ на елеваторах з НАССР Сертифікацією.

Партнер Агроксі Україна з проведення HACCP Сертифікації компанія з міжнародною репутацією BakerTilly – (Завантажити презентацію щодо реалізації HACCP на українських елеваторах)

Розмістити заявку як на Закупівлю, так і на Продаж на цьому, чи будь якому іншому елеваторі в системі, можна вже зараз – це БЕЗКОШТОВНО (потребує реєстрації та додавання компанії до свого профайла)

Rem. timeCategoryVolumePriceRegionFavorite
OldBARLEY - Feeding Barley15270UAHKherson

Category: Elevator of Ukraine

Рівненський елеватор (смт. Іванівка)
TESSLAGROUP ТЕССЛА ГРУП

    0/0

Director (as at 2019-05-31):
Шевченко Ігор Георгійович

Unified State Register of Enterprises and Organizations of Ukraine: 33326670

VAT: 333266701285

logo

75401, Херсонська обл., Іванівський, смт Іванівка, вул. Таврійська, буд.178 а

34.5416

46.7124