Crops
Logistic Input/Output
15000 tons
More details >> New
1248
2

Безкоштовне розміщення заявки на купівлю / продаж агропродукції

Розрахуйте Ваші витрати логістики та зберігання на елеваторі

Власники елеватора:

Нестеренко Сергій Вікторович , внесок — 4 511 500 грн, 100% КІНЦЕВИЙ БЕНЕФІЦІАРНИЙ ВЛАСНИК (КОНТРОЛЕР) - НЕСТЕРЕНКО СЕРГІЙ ВІКТОРОВИЧ, УКРАЇНА, 73000 УКРАЇНА ХЕРСОНСЬКА ОБЛАСТЬ МІСТО ХЕРСОН ВУЛИЦЯ 40 РОКІВ ЖОВТНЯ БУДИНОК 128 КВАРТИРА 10

Застереження: Інформація про елеватор у профайлі елеватора Карти елеваторів є власністю компанії Агроксі Україна і не носить рекламного характеру. Інформація про компанії і елеватори зібрана з відкритих джерел (включаючи відкриті державні реєстри) з дотриманням всіх норм законодавства України з метою інформування користувачів про стан ринку зберігання агрокультур і його можливості. Звертаємо вашу увагу, що інформація щодо суб'єктів господарської діяльності, а так само його посадових осіб не є персональними даними у розумінні відповідного закону і доступна будь-якому користувачеві Інтернет на різноманітних ресурсах і сайтах. Як змінити або видалити інформацію?

Елеватор ТОВ «Південмлин» (повна назва товариство з обмеженою відповідальністю «Південмлин») був зданий в експлуатацію у 2017 році. Підприємство ТОВ «Південмлин» стабільно розвивається. У плани розвитку підприємства входять: подальше розширення асортименту продукції, видів фасування, збільшення обсягів виробництва. Найближчим часом планується установка нового устаткування для виготовлення спагетті і розширення асортименту продукції, що виробляється. На сьогоднішній день географія збуту борошна і макаронних виробів включає практично всю Україну: Одеса, Миколаїв, Чернівці, Кривий Ріг, Львів, Тернопіль, Вінниця, Запоріжжя, Житомир - і цей список поповнюється з кожним днем. Зараз продукція компанії експортується в Ізраїль, Молдову, Палестину, Туреччину, Китай, Південну Корею та інші світові ринки. Тип елеватора – примельничний. Загальна потужність елеватора складає 16000 тон (металеві силоси ). Елеватор здійснює перевірку якості зерна підготовленим персоналом сертифікованої лабораторії. Основний вид діяльності: виробництво продуктів борошномельно-круп'яної промисловості. Очолює підприємство ТОВ «Південмлин» Мороз Зінаїда Мар'янівна. Більш детальну інформацію про те, як вигідно та швидко продати зернові, бобові та інші культури, що зберігаються на елеваторі ТОВ «Південмлин», через юридично значимі торги AGROXY, можна отримати, спробувавши навчальні Тестові торги, або шляхом розміщення безоплатних заявок на покупку та продаж збіжжя на цьому елеваторі. Інформацію про витрати за зберігання с/г культур на елеваторі ТОВ «Південмлин» та на логістику можна отримати шляхом використання онлайн калькуляторів, які розміщені на сторінці даного елеватора. На сусідніх вкладинках наведено основні технічні характеристики даного елеватора і його відповідність НАССР стандартам та закупівельні ціни.

Якщо Ви побачили помилки - повідомте нас про це, виділивши текст та натиснувши клавіші Ctrl+Enter.

Для зміни інформації щодо елеватора зв'яжіться з нами через пошту support@agroxy.com (з офіційної поштової скриньки вашої компанії, надавши в підписі інформацію про посади, яку ви займаєте в своїй компанії і контакти для зв'язку)

Чи можна повністю видалити інформацію про компанію? Можна видалити всю інформацію, крім інформації з реєстру, рейтингів і можливість коментування іншими користувачами на сторінці вашого елеватора. Так само представник компанії \ елеватора може вимагати привести інформацію у відповідність з актуальними даними державних реєстрів України (УСІ ЦІ ПОСЛУГИ НАДАЮТЬСЯ БЕЗКОШТОВНО).

Залишення і видалення коментарів. Кожен користувач може залишити коментар, який має відношення до теми сторінки. Адміністрація Агроксі залишає за собою право редагувати і видаляти будь-які коментарі відповідно до своїх внутрішніх правил без попередження і узгодження.

Type of elevator

Mill

Grain dryers

Unknown

Storage type

Metal silos

Purification equipment

Unknown

Certified laboratory

Yes

Fumigation

No

Railway shipment

No

Loading on the ship (port)

No

Elevator - Partner Agroxy

No

Login or Register to see info

Партнерська програма Агроксі для Елеваторів

  • Можливість стати «ціноформуючим» елеватором в своєму регіоні.
  • Залучення нових покупців як вітчизняних, так і прямих зарубіжних.
  • Можливість вигідно і оперативно продавати залишки за максимальною ціною.
  • Надавати власникам зерна, виробникам і трейдерам, впевненість у якості послуг елеватора.
  • Можливість продавати і купувати продукцію більш високої якості.
  • Підтримка бізнес репутації елеватора.
  • Перехід на цифрові інструменти і нові стандарти роботи з даними.

ОНЛАЙН ТОРГИ проводяться ТІЛЬКИ на елеваторах з НАССР Сертифікацією.

Партнер Агроксі Україна з проведення HACCP Сертифікації компанія з міжнародною репутацією BakerTilly – (Завантажити презентацію щодо реалізації HACCP на українських елеваторах)

Розмістити заявку як на Закупівлю, так і на Продаж на цьому, чи будь якому іншому елеваторі в системі, можна вже зараз – це БЕЗКОШТОВНО (потребує реєстрації та додавання компанії до свого профайла)

Rem. timeCategoryVolumePriceRegionFavorite
OldFLOUR+ - Top Grade 5510007000UAHKherson

Category: Elevator of Ukraine

ПІВДЕНМЛИН
Мірошник

    0/0

Director (as at 2019-05-30):
Мороз Зінаїда Мар'янівна

Unified State Register of Enterprises and Organizations of Ukraine: 22751273

VAT: 227512721029

logo

74900, Херсонська обл., м. Нова Каховка, с. Райське, вул. Основська, 15А

33.2932

46.7144