Місткість, тон96600
С\Х культури
Логістика елеватора
2730
1

Розрахуйте Ваші витрати логістики та зберігання на елеваторі

Якщо Ви побачили помилки - повідомте нас про це, виділивши текст та натиснувши клавіші Ctrl+Enter.

Застереження: Інформація про елеватор у профайлі елеватора Карти елеваторів є власністю компанії Агроксі Україна і не носить рекламного характеру. Інформація про компанії і елеватори зібрана з відкритих джерел (включаючи відкриті державні реєстри) з дотриманням всіх норм законодавства України з метою інформування користувачів про стан ринку зберігання агрокультур і його можливості. Звертаємо вашу увагу, що інформація щодо суб'єктів господарської діяльності, а так само його посадових осіб не є персональними даними у розумінні відповідного закону і доступна будь-якому користувачеві Інтернет на різноманітних ресурсах і сайтах. Як змінити або видалити інформацію?

Елеватор ПрАТ «Херсонський КХП» (повна назва приватне акціонерне товариство «Херсонський комбінат хлібопродуктів») був зданий в експлуатацію у 1932 р. і на сьогодні є одним із діючих елеваторних комплексів в Херсонській області.

ПрАТ «Херсонський КХП» входить до складу компанії «WJ Ventures Limited» яка зареєстрована в 2007 році і базується в м. Нікосія на Кіпрі. З 2016 WJ Ventures Limited працює на Україні як дочірня компанія World Wide Industrial Invest BV (м. Амстердам, Нідерланди), і надає послуги в сфері фінансового посередництва.

ПрАТ «Херсонський КХП» переробляє зерно пшениці, здійснює накопичення і перевалку більше 10 видів сільськогосподарської продукції (в тому числі насіння соняшнику, ріпаку, гірчиці, льону, зерна пшениці продовольчої, фуражних пшениці і ячменю, проса, вівса, жита, шроту соняшнику та інших культур, а також гранульованих висівок), має всі можливості для доведення зерна до експортних кондицій. На території підприємства розташований масловідвантажувальний термінал «Херсонес». Його ємність становить 20 тис. т. Термінал здатний здійснювати накопичення і відвантаження соняшникової олії в судна вантажопідйомністю до 10 тис. т.

Тип елеватора – портовий. Загальна потужність елеватора складає 96600 тон (бетонні силоси – 40000 тон, металеві силоси BROCK (виробник США) – 56600 тон).

На елеваторі наявні зерносушарки ДСП-32, SТХ6-14/2 Schmidt Seeger (Buhler), потужність яких при знятті 10% вологи по кукурудзі складає 50 т/годину.

Наявні сепаратори Bühler TAS (Німетчина) забезпечують очищення зерна із потужністю 160 т/годину.

Автозавантаження на елеваторі забезпечується на чотирьох точках прийому із потужністю 4000 т/добу, автовідвантаження – 4000 т/добу.

Наявність залізничних ліній дає змогу забезпечувати прийняття збіжжя із потужністю 2500 т/добу, відвантаження на з/д транспорт – 2500 т/добу. Портовий завантажувач елеватора (ПМЗ-1000) забезпечує завантаження зерна на корабель із потужністю 1 000 т/годину.

Елеватор здійснює перевірку якості зерна підготовленим персоналом сертифікованої лабораторії.

Очолює підприємство ПрАТ «Херсонський КХП» Коваль Володимир Іванович. Елеватор видає складські квитанції, які є підтвердженням якості та кількості прийнятої продукції, а також дає можливість продавати продукцію, як у повному обсязі або частково через інструменти електронних торгів на AGROXY як на внутрішньому ринку так і на експорт. Більш детальну інформацію про те, як вигідно та швидко продати зернові, бобові та інші культури, що зберігаються на елеваторі ПрАТ «Херсонський КХП»«, через юридично значимі торги AGROXY, можна отримати, спробувавши навчальні Тестові торги, або шляхом розміщення безоплатних заявок на покупку та продаж збіжжя на цьому елеваторі. Інформацію про витрати за зберігання с/г культур на елеваторі ПрАТ «Херсонський КХП» та на логістику можна отримати шляхом використання онлайн калькуляторів, які розміщені на сторінці даного елеватора. На сусідніх вкладинках наведено основні технічні характеристики даного елеватора і його відповідність НАССР стандартам та закупівельні ціни.

Для зміни інформації щодо елеватора зв'яжіться з нами через пошту support@agroxy.com (з офіційної поштової скриньки вашої компанії, надавши в підписі інформацію про посади, яку ви займаєте в своїй компанії і контакти для зв'язку)

Чи можна повністю видалити інформацію про компанію? Можна видалити всю інформацію, крім інформації з реєстру, рейтингів і можливість коментування іншими користувачами на сторінці вашого елеватора. Так само представник компанії \ елеватора може вимагати привести інформацію у відповідність з актуальними даними державних реєстрів України (УСІ ЦІ ПОСЛУГИ НАДАЮТЬСЯ БЕЗКОШТОВНО).

Залишення і видалення коментарів. Кожен користувач може залишити коментар, який має відношення до теми сторінки. Адміністрація Агроксі залишає за собою право редагувати і видаляти будь-які коментарі відповідно до своїх внутрішніх правил без попередження і узгодження.

Тип елеватора

Портовый;Примельничный

Зерносушарки

Есть

Тип зберігання

МетСилосы;Напольные;ЖБ-силосы

Продуктивність зерносушарок, тон/год - тон/доба

50 т/год

Очисне обладнання

Есть

Потужність очистного обладнання

160 т/год

Потужність транспортного обладнання, прийом т/доба

Сертифікована лабораторія

Есть

Фумігація

Залізничне відвантаження, тон/доба

Есть;

Потужність відвантаження залізниці, тон/доба

2 500 т/добу

Завантаження на корабель (порт), тон/доба

Есть;

Потужність завантаження на корабель, тон/доба

1 000 т/добу

Потужність автозавантаження, тон/доба

4 000 т/добу

Здано в експлуатацію

1932

Елеватор - Партнер Agroxy

Нет
Таблиця середніх тарифів послуг елеваторів на 2017 / 18УрожайОлійніІнше
Прийом (1 тона)112
Зважування (на авт.вагон)
Очистка (за % на 1 т)
СУШКА = зневоложення (1% за 1 тону)
Зберігання (тона/день)
Відвантаження авто (1 т)
Відвантаження залізничне (1 т)
Перереєстрація вантажу (на кожну партію)
Аналіз зразка (вологість/дом)28,9528,9528,95
Аналіз зразка + реєстр
Інші аналізи (напр., експрес аналіз на ГМО) за 1 т
SGS/Veritas сертифікація, за 1 т
Пломбування за 1 вагон/авто
Експлуатація залізничних колій (за 1 вагон)
Работа локомотива (за годину)

Партнерська програма Агроксі для Елеваторів

  • Можливість стати «ціноформуючим» елеватором в своєму регіоні.
  • Залучення нових покупців як вітчизняних, так і прямих зарубіжних.
  • Можливість вигідно і оперативно продавати залишки за максимальною ціною.
  • Надавати власникам зерна, виробникам і трейдерам, впевненість у якості послуг елеватора.
  • Можливість продавати і купувати продукцію більш високої якості.
  • Підтримка бізнес репутації елеватора.
  • Перехід на цифрові інструменти і нові стандарти роботи з даними.

ОНЛАЙН ТОРГИ проводяться ТІЛЬКИ на елеваторах з НАССР Сертифікацією.

Партнер Агроксі Україна з проведення HACCP Сертифікації компанія з міжнародною репутацією BakerTilly – (Завантажити презентацію щодо реалізації HACCP на українських елеваторах)

Розмістити заявку як на Закупівлю, так і на Продаж на цьому, чи будь якому іншому елеваторі в системі, можна вже зараз – це БЕЗКОШТОВНО (потребує реєстрації та додавання компанії до свого профайла)

Дата Заявки КатегоріяОб`ємЦінаРегіонВибране
СтаріНІШЕВІ КУЛЬТУРИ - Насіння льону олійного (харч)50010800UAHХерсонська
СтаріПШЕНИЦЯ - Фураж Клас6204950UAHХерсонська

Категорія: Елеватор України

ПАТ Херсонський КХП
WJ Ventures Limited

    2/3
Додати заявку

Безкоштовне розміщення заявки на купівлю / продаж агропродукції

Директор:
КОВАЛЬ ВОЛОДИМИР ІВАНОВИЧ

ЄДРПОУ: 00952367

Залізнична Станція:
417908 ХЕРСОН-ПОРТ ХЕРСОН-ПОРТ

Група Ризику : Вхід
Вантажна спроможність (ваг.\24): 0
Зайнятість станції 2017 (%): -
Відстань до Вузлової Станції (км): -
Одночасне Вантаження (ваг.): 0

5, вулиця Порт-Елеватор, Херсон, Херсонська область, Украина

Показати на мапі
logo

+38 (0552) 42-33-09 (приймальня)

+38 (0552) 42-33-08 (Факс)

+38 (0552) 41-00-36 (Комерційний відділ)

http://hkhp.ks.ua/

32.6298

46.6341