Місткість, тон64000
С\Х культури
Логістика елеватора
976
0

Розрахуйте Ваші витрати логістики та зберігання на елеваторі

Якщо Ви побачили помилки - повідомте нас про це, виділивши текст та натиснувши клавіші Ctrl+Enter.

Застереження: Інформація про елеватор у профайлі елеватора Карти елеваторів є власністю компанії Агроксі Україна і не носить рекламного характеру. Інформація про компанії і елеватори зібрана з відкритих джерел (включаючи відкриті державні реєстри) з дотриманням всіх норм законодавства України з метою інформування користувачів про стан ринку зберігання агрокультур і його можливості. Звертаємо вашу увагу, що інформація щодо суб'єктів господарської діяльності, а так само його посадових осіб не є персональними даними у розумінні відповідного закону і доступна будь-якому користувачеві Інтернет на різноманітних ресурсах і сайтах. Як змінити або видалити інформацію?

Елеватор «ПрАТ «Новокаховський КХП» (повна назва приватне акціонерне товариство «Новокаховський комбінат хлібопродуктів») був зданий в експлуатацію у 1951 році і на сьогодні є одним із 9 діючих елеваторних комплексів компанії в Херсонській області.

ПрАТ «Новокаховський комбінат хлібопродуктів» Херсонської області розташоване в м. Таврійську, що знаходиться поблизу м. Нова Каховка. Територія, яку займає комбінат складає 17 га землі. Комбінат хлібопродуктів одне з найбільших підприємств в Україні, яке займається калібруванням гібридного насіння кукурудзи. Потужність кукурудзо-калібрувального цеху 6000 тон насіння в сезон.

Зерносушарки працюють на природному газі, що значно поліпшує технологічний процес сушіння зерна. Прийом та відвантаження зерна, олійних культур, готової продукції здійснюються через електронні ваги. Комбінату хлібопродуктів належить власний тепловоз, що значно прискорює процес відвантаження та прийому зернових культур по залізниці.

ПрАТ «Новокаховський КХП» входить до складу компанії «ADM». Компанія «АДМ Трейдинг Україна» вирощує зерно, насіння соняшнику і продає соняшникову олію і борошно.

Тип елеватора – припортовий. Загальна потужність елеватора складає 64000 тон (напольні склади – 36000 тон, бетонні силоси – 28000). Автозавантаження на елеваторі забезпечується на точках прийому із потужністю 1000 т/добу, автовідвантаження – 1000 т/добу.

Наявність залізничних ліній дає змогу забезпечувати прийняття збіжжя із потужністю 1500 т/добу, відвантаження (станція Каховка, Одеська залізниця (416801)) на з/д транспорт – 1000 т/добу.

Підприємство має можливості відвантаження зернових та олійних культур (шротів) на воду, через відвантажувальний комплекс (ємність судна до 5000 тон).

Елеватор здійснює перевірку якості зерна підготовленим персоналом сертифікованої лабораторії.

Очолює підприємство ПрАТ «Новокаховський КХП» Тульчий Микола Володимирович

Елеватор видає складські квитанції, які є підтвердженням якості та кількості прийнятої продукції, а також дає можливість продавати продукцію, як у повному обсязі або частково через інструменти електронних торгів на AGROXY як на внутрішньому ринку так і на експорт. Більш детальну інформацію про те, як вигідно та швидко продати зернові, бобові та інші культури, що зберігаються на елеваторі ПрАТ «Новокаховський КХП», через юридично значимі торги AGROXY, можна отримати, спробувавши навчальні Тестові торги, або шляхом розміщення безоплатних заявок на покупку та продаж збіжжя на цьому елеваторі. Інформацію про витрати за зберігання с/г культур на елеваторі ПрАТ «Новокаховський КХП» та на логістику можна отримати шляхом використання онлайн калькуляторів, які розміщені на сторінці даного елеватора. На сусідніх вкладинках наведено основні технічні характеристики даного елеватора і його відповідність НАССР стандартам та закупівельні ціни.

Для зміни інформації щодо елеватора зв'яжіться з нами через пошту support@agroxy.com (з офіційної поштової скриньки вашої компанії, надавши в підписі інформацію про посади, яку ви займаєте в своїй компанії і контакти для зв'язку)

Чи можна повністю видалити інформацію про компанію? Можна видалити всю інформацію, крім інформації з реєстру, рейтингів і можливість коментування іншими користувачами на сторінці вашого елеватора. Так само представник компанії \ елеватора може вимагати привести інформацію у відповідність з актуальними даними державних реєстрів України (УСІ ЦІ ПОСЛУГИ НАДАЮТЬСЯ БЕЗКОШТОВНО).

Залишення і видалення коментарів. Кожен користувач може залишити коментар, який має відношення до теми сторінки. Адміністрація Агроксі залишає за собою право редагувати і видаляти будь-які коментарі відповідно до своїх внутрішніх правил без попередження і узгодження.

Тип елеватора

Линейный

Зерносушарки

Есть

Тип зберігання

Напольные;БетонСилосы

Продуктивність зерносушарок, тон/год - тон/доба

Очисне обладнання

Есть

Потужність очистного обладнання

Уточнюється

Потужність транспортного обладнання, прийом т/доба

Сертифікована лабораторія

Есть

Фумігація

Залізничне відвантаження, тон/доба

Есть;

Потужність відвантаження залізниці, тон/доба

1 000 т/добу

Завантаження на корабель (порт), тон/доба

Есть;

Потужність завантаження на корабель, тон/доба

Потужність автозавантаження, тон/доба

1 000 т/добу

Здано в експлуатацію

1951

Елеватор - Партнер Agroxy

Нет
Таблиця середніх тарифів послуг елеваторів на 2017 / 18УрожайОлійніІнше
Прийом (1 тона)
Зважування (на авт.вагон)
Очистка (за % на 1 т)
СУШКА = зневоложення (1% за 1 тону)
Зберігання (тона/день)
Відвантаження авто (1 т)
Відвантаження залізничне (1 т)
Перереєстрація вантажу (на кожну партію)
Аналіз зразка (вологість/дом)
Аналіз зразка + реєстр
Інші аналізи (напр., експрес аналіз на ГМО) за 1 т
SGS/Veritas сертифікація, за 1 т
Пломбування за 1 вагон/авто
Експлуатація залізничних колій (за 1 вагон)
Работа локомотива (за годину)

Партнерська програма Агроксі для Елеваторів

  • Можливість стати «ціноформуючим» елеватором в своєму регіоні.
  • Залучення нових покупців як вітчизняних, так і прямих зарубіжних.
  • Можливість вигідно і оперативно продавати залишки за максимальною ціною.
  • Надавати власникам зерна, виробникам і трейдерам, впевненість у якості послуг елеватора.
  • Можливість продавати і купувати продукцію більш високої якості.
  • Підтримка бізнес репутації елеватора.
  • Перехід на цифрові інструменти і нові стандарти роботи з даними.

ОНЛАЙН ТОРГИ проводяться ТІЛЬКИ на елеваторах з НАССР Сертифікацією.

Партнер Агроксі Україна з проведення HACCP Сертифікації компанія з міжнародною репутацією BakerTilly – (Завантажити презентацію щодо реалізації HACCP на українських елеваторах)

Розмістити заявку як на Закупівлю, так і на Продаж на цьому, чи будь якому іншому елеваторі в системі, можна вже зараз – це БЕЗКОШТОВНО (потребує реєстрації та додавання компанії до свого профайла)

Категорія: Елеватор України

Новокаховський КХП ПрАТ
ADM Украина

    0/0
Додати заявку

Безкоштовне розміщення заявки на купівлю / продаж агропродукції

Директор:
ЧЕРЕДНІЧЕНКО ОЛЕКСАНДР МИКОЛАЙОВИЧ

ЄДРПОУ: 00952389

Залізнична Станція:
416801 КАХОВКА КАХОВКА

Група Ризику : Вхід
Вантажна спроможність (ваг.\24): 40
Зайнятість станції 2017 (%): 9.5
Відстань до Вузлової Станції (км): -
Одночасне Вантаження (ваг.): 56

74988, Херсонська обл., м. Нова Каховка, м. Таврійськ, вул Промислова, будинок 13

Показати на мапі
logo

33.4219

46.7482