Місткість, тон36000
С\Х культури
Логістика елеватора
1237
0

Розрахуйте Ваші витрати логістики та зберігання на елеваторі

Якщо Ви побачили помилки - повідомте нас про це, виділивши текст та натиснувши клавіші Ctrl+Enter.

Застереження: Інформація про елеватор у профайлі елеватора Карти елеваторів є власністю компанії Агроксі Україна і не носить рекламного характеру. Інформація про компанії і елеватори зібрана з відкритих джерел (включаючи відкриті державні реєстри) з дотриманням всіх норм законодавства України з метою інформування користувачів про стан ринку зберігання агрокультур і його можливості. Звертаємо вашу увагу, що інформація щодо суб'єктів господарської діяльності, а так само його посадових осіб не є персональними даними у розумінні відповідного закону і доступна будь-якому користувачеві Інтернет на різноманітних ресурсах і сайтах. Як змінити або видалити інформацію?

Елеватор ТОВ «Екозерно» був зданий в експлуатацію у 1956 році і на сьогодні є одним із діючих елеваторних комплексів в Херсонській області. ТОВ «ЕКОЗЕРНО» -- це зерновий термінал, який надає послуги зі зберігання зернових і продуктів їх переробки і має великий досвід роботи з перевалки таких вантажів як: пшениця, ячмінь, соя, рапс, кукурудза, жито, горох, висівки та інше.

Тип елеватора – портовий. Загальна потужність елеватора складає 36000 тон (металічні силоси Westeel (Канада – 36000 тон). Наявний сепаратор БСХ-200 забезпечує очищення зерна із потужністю 200 т/годину.

Наявне транспортне обладнання потужністю 200 т/годину. Автозавантаження на елеваторі забезпечується на двох точках прийому із потужністю 2000 т/добу. Наявність залізничних ліній дає змогу забезпечувати прийняття збіжжя із потужністю 1500 т/добу.

Портовий завантажувач елеватора (КШП) забезпечує завантаження зерна на корабель із потужністю 3000 т/добу.

Елеватор здійснює перевірку якості зерна підготовленим персоналом сертифікованої лабораторії. Лабораторія працює з культурами: пшениця, кукурудза, соняшник, соя, ячмінь, рапс.Елеватор може приймати зернові вантажі залізничним і автомобільним транспортом в захищених від негоди критих ангарах. Прийом зернових вантажів з автотранспорту проводиться з продуктивністю 1500 т / добу (50-55 автомобілів). Відвантаження зернових вантажів на водний транспорт ТОВ «ЕКОЗЕРНО» здійснює з продуктивністю 1500 т / добу через відвантажувальну галерею-портал безпосередньо на судно біля причалу. Під навантаження приймаються суду: - біля причалу № 3 з осадкою до 4,0 м в прісній воді. - біля причалу № 2 з осадкою до 7,0 м в прісній воді. - на рейді Херсон з осадкою до 7,6м в прісній воді. Зерновий термінал працює цілодобово. Всі операції по прийому і відвантаження зернових вантажів здійснюється через електронні тензометричні ваги (залізничні, автомобільні, бункерні), що виключає можливість появи будь-яких недостач зернового вантажу і робить ТОВ «ЕКОЗЕРНО» надійним партнером для клієнтів.

Очолює підприємство ТОВ «Екозерно» Самбірська Жанна Володимирівна.

Елеватор видає складські квитанції, які є підтвердженням якості та кількості прийнятої продукції, а також дає можливість продавати продукцію, як у повному обсязі або частково через інструменти електронних торгів на AGROXY як на внутрішньому ринку так і на експорт. Більш детальну інформацію про те, як вигідно та швидко продати зернові, бобові та інші культури, що зберігаються на елеваторі ТОВ «Екозерно», через юридично значимі торги AGROXY, можна отримати, спробувавши навчальні Тестові торги, або шляхом розміщення безоплатних заявок на покупку та продаж збіжжя на цьому елеваторі. Інформацію про витрати за зберігання с/г культур на елеваторі ТОВ «Екозерно» та на логістику можна отримати шляхом використання онлайн калькуляторів, які розміщені на сторінці даного елеватора. На сусідніх вкладинках наведено основні технічні характеристики даного елеватора і його відповідність НАССР стандартам та закупівельні ціни.

Для зміни інформації щодо елеватора зв'яжіться з нами через пошту support@agroxy.com (з офіційної поштової скриньки вашої компанії, надавши в підписі інформацію про посади, яку ви займаєте в своїй компанії і контакти для зв'язку)

Чи можна повністю видалити інформацію про компанію? Можна видалити всю інформацію, крім інформації з реєстру, рейтингів і можливість коментування іншими користувачами на сторінці вашого елеватора. Так само представник компанії \ елеватора може вимагати привести інформацію у відповідність з актуальними даними державних реєстрів України (УСІ ЦІ ПОСЛУГИ НАДАЮТЬСЯ БЕЗКОШТОВНО).

Залишення і видалення коментарів. Кожен користувач може залишити коментар, який має відношення до теми сторінки. Адміністрація Агроксі залишає за собою право редагувати і видаляти будь-які коментарі відповідно до своїх внутрішніх правил без попередження і узгодження.

Тип елеватора

Портовый

Зерносушарки

Есть

Тип зберігання

МетСилосы

Продуктивність зерносушарок, тон/год - тон/доба

Очисне обладнання

Есть

Потужність очистного обладнання

200 т/год

Потужність транспортного обладнання, прийом т/доба

Сертифікована лабораторія

Есть

Фумігація

Залізничне відвантаження, тон/доба

Есть

Потужність відвантаження залізниці, тон/доба

1500 т/добу

Завантаження на корабель (порт), тон/доба

Есть

Потужність завантаження на корабель, тон/доба

3 000 т/добу

Потужність автозавантаження, тон/доба

Здано в експлуатацію

2010

Елеватор - Партнер Agroxy

Нет
Таблиця середніх тарифів послуг елеваторів на 2017 / 18УрожайОлійніІнше
Прийом (1 тона)
Зважування (на авт.вагон)
Очистка (за % на 1 т)
СУШКА = зневоложення (1% за 1 тону)
Зберігання (тона/день)
Відвантаження авто (1 т)
Відвантаження залізничне (1 т)
Перереєстрація вантажу (на кожну партію)
Аналіз зразка (вологість/дом)
Аналіз зразка + реєстр
Інші аналізи (напр., експрес аналіз на ГМО) за 1 т
SGS/Veritas сертифікація, за 1 т
Пломбування за 1 вагон/авто
Експлуатація залізничних колій (за 1 вагон)
Работа локомотива (за годину)

Партнерська програма Агроксі для Елеваторів

  • Можливість стати «ціноформуючим» елеватором в своєму регіоні.
  • Залучення нових покупців як вітчизняних, так і прямих зарубіжних.
  • Можливість вигідно і оперативно продавати залишки за максимальною ціною.
  • Надавати власникам зерна, виробникам і трейдерам, впевненість у якості послуг елеватора.
  • Можливість продавати і купувати продукцію більш високої якості.
  • Підтримка бізнес репутації елеватора.
  • Перехід на цифрові інструменти і нові стандарти роботи з даними.

ОНЛАЙН ТОРГИ проводяться ТІЛЬКИ на елеваторах з НАССР Сертифікацією.

Партнер Агроксі Україна з проведення HACCP Сертифікації компанія з міжнародною репутацією BakerTilly – (Завантажити презентацію щодо реалізації HACCP на українських елеваторах)

Розмістити заявку як на Закупівлю, так і на Продаж на цьому, чи будь якому іншому елеваторі в системі, можна вже зараз – це БЕЗКОШТОВНО (потребує реєстрації та додавання компанії до свого профайла)

Категорія: Елеватор України

ЕКОЗЕРНО
Экозерно

    0/0
Додати заявку

Безкоштовне розміщення заявки на купівлю / продаж агропродукції

Директор:
САМБОРСЬКА ЖАННА ВОЛОДИМИРІВНА

ЄДРПОУ: 39783527

Залізнична Станція:

2, Причальна вулиця, Херсон, Херсонська область, Україна

Показати на мапі
logo

32.6096

46.6254