Місткість, тон16000
С\Х культури
Логістика елеватора
699
0

Розрахуйте Ваші витрати логістики та зберігання на елеваторі

Якщо Ви побачили помилки - повідомте нас про це, виділивши текст та натиснувши клавіші Ctrl+Enter.

Застереження: Інформація про елеватор у профайлі елеватора Карти елеваторів є власністю компанії Агроксі Україна і не носить рекламного характеру. Інформація про компанії і елеватори зібрана з відкритих джерел (включаючи відкриті державні реєстри) з дотриманням всіх норм законодавства України з метою інформування користувачів про стан ринку зберігання агрокультур і його можливості. Звертаємо вашу увагу, що інформація щодо суб'єктів господарської діяльності, а так само його посадових осіб не є персональними даними у розумінні відповідного закону і доступна будь-якому користувачеві Інтернет на різноманітних ресурсах і сайтах. Як змінити або видалити інформацію?

Елеватор ТОВ «Дніпрянське ХПП» (повна назва товариство з обмеженою відповідальністю «Дніпрянське ХПП») був зданий в експлуатацію у 2013 році на сьогодні є одним із діючих елеваторних комплексів в Херсонській області. ТОВ «Дніпрянське ХПП», Україна, пропонує оптові партії зернових, олійних і бобових культур з доставкою до європейських портів - балкерами від 3000 до 5000 тон, а кінцевому споживачеві - автомобільним транспортом.

Основний обсяг пропонованої продукції - продовольче зерно: пшениця твердих сортів, борошномельна пшениця, ячмінь, жито, соя, рапс, гірчиця, просо. Пропонує кормові культури: кукурудзу, сорго, фуражну пшеницю, ячмінь, сою; а також продукти переробки: високобілковий макуха соняшнику, гранули вітамінно-трав'яного борошна.

Тип елеватора – портовий. Загальна потужність елеватора складає 16000 тон (напольні склади – 16000 тон). Наявні сепаратори БСХ-100 забезпечують очищення зерна із потужністю 80 т/годину.

Автозавантаження на елеваторі забезпечується на двох точках прийому із потужністю 1500 т/добу, автовідвантаження – 400 т/добу. Портовий завантажувач елеватора забезпечує завантаження зерна на корабель із потужністю 2500 т/добу.

Елеватор здійснює перевірку якості зерна підготовленим персоналом сертифікованої лабораторії. Основний вид діяльності: оптова торгівля зерном, необробленим тютюном, насінням і кормами для тварин

Очолює підприємство ТОВ «Дніпрянське ХПП» Почтенних Олександр Олександрович.

Елеватор видає складські квитанції, які є підтвердженням якості та кількості прийнятої продукції, а також дає можливість продавати продукцію, як у повному обсязі або частково через інструменти електронних торгів на AGROXY як на внутрішньому ринку так і на експорт. Більш детальну інформацію про те, як вигідно та швидко продати зернові, бобові та інші культури, що зберігаються на елеваторі ТОВ «Дніпрянське ХПП», через юридично значимі торги AGROXY, можна отримати, спробувавши навчальні Тестові торги, або шляхом розміщення безоплатних заявок на покупку та продаж збіжжя на цьому елеваторі. Інформацію про витрати за зберігання с/г культур на елеваторі ТОВ «Дніпрянське ХПП» та на логістику можна отримати шляхом використання онлайн калькуляторів, які розміщені на сторінці даного елеватора. На сусідніх вкладинках наведено основні технічні характеристики даного елеватора і його відповідність НАССР стандартам та закупівельні ціни.

Для зміни інформації щодо елеватора зв'яжіться з нами через пошту support@agroxy.com (з офіційної поштової скриньки вашої компанії, надавши в підписі інформацію про посади, яку ви займаєте в своїй компанії і контакти для зв'язку)

Чи можна повністю видалити інформацію про компанію? Можна видалити всю інформацію, крім інформації з реєстру, рейтингів і можливість коментування іншими користувачами на сторінці вашого елеватора. Так само представник компанії \ елеватора може вимагати привести інформацію у відповідність з актуальними даними державних реєстрів України (УСІ ЦІ ПОСЛУГИ НАДАЮТЬСЯ БЕЗКОШТОВНО).

Залишення і видалення коментарів. Кожен користувач може залишити коментар, який має відношення до теми сторінки. Адміністрація Агроксі залишає за собою право редагувати і видаляти будь-які коментарі відповідно до своїх внутрішніх правил без попередження і узгодження.

Тип елеватора

Портовый

Зерносушарки

Нет

Тип зберігання

Напольные

Продуктивність зерносушарок, тон/год - тон/доба

Очисне обладнання

Нет

Потужність очистного обладнання

Потужність транспортного обладнання, прийом т/доба

Сертифікована лабораторія

Есть

Фумігація

Залізничне відвантаження, тон/доба

Нет

Потужність відвантаження залізниці, тон/доба

Завантаження на корабель (порт), тон/доба

Есть

Потужність завантаження на корабель, тон/доба

1 500 т/добу

Потужність автозавантаження, тон/доба

1 000 т/добу

Здано в експлуатацію

2013

Елеватор - Партнер Agroxy

Нет
Таблиця середніх тарифів послуг елеваторів на 2017 / 18УрожайОлійніІнше
Прийом (1 тона)
Зважування (на авт.вагон)
Очистка (за % на 1 т)
СУШКА = зневоложення (1% за 1 тону)
Зберігання (тона/день)
Відвантаження авто (1 т)
Відвантаження залізничне (1 т)
Перереєстрація вантажу (на кожну партію)
Аналіз зразка (вологість/дом)
Аналіз зразка + реєстр
Інші аналізи (напр., експрес аналіз на ГМО) за 1 т
SGS/Veritas сертифікація, за 1 т
Пломбування за 1 вагон/авто
Експлуатація залізничних колій (за 1 вагон)
Работа локомотива (за годину)

Партнерська програма Агроксі для Елеваторів

  • Можливість стати «ціноформуючим» елеватором в своєму регіоні.
  • Залучення нових покупців як вітчизняних, так і прямих зарубіжних.
  • Можливість вигідно і оперативно продавати залишки за максимальною ціною.
  • Надавати власникам зерна, виробникам і трейдерам, впевненість у якості послуг елеватора.
  • Можливість продавати і купувати продукцію більш високої якості.
  • Підтримка бізнес репутації елеватора.
  • Перехід на цифрові інструменти і нові стандарти роботи з даними.

ОНЛАЙН ТОРГИ проводяться ТІЛЬКИ на елеваторах з НАССР Сертифікацією.

Партнер Агроксі Україна з проведення HACCP Сертифікації компанія з міжнародною репутацією BakerTilly – (Завантажити презентацію щодо реалізації HACCP на українських елеваторах)

Розмістити заявку як на Закупівлю, так і на Продаж на цьому, чи будь якому іншому елеваторі в системі, можна вже зараз – це БЕЗКОШТОВНО (потребує реєстрації та додавання компанії до свого профайла)

Категорія: Елеватор України

Дніпрянське ХПП
Днепрянское ХПП

    0/0
Додати заявку

Безкоштовне розміщення заявки на купівлю / продаж агропродукції

Директор:
ПОЧТЕННИХ ОЛЕКСАНДР ОЛЕКСАНДРОВИЧ

ЄДРПОУ: 38669824

Залізнична Станція:74987, Херсонська обл., Нова Каховка, смт. Дніпряни, вул. Новолагерська буд.2

Показати на мапі
logo

+38 067-482-27-41

+38 (0552) 39-73-39

https://www.dnipriany.com/

33.2369

46.7549