Crops
Logistic Input/Output
187700 tons
More details >> New
18%
5447
0

Безкоштовне розміщення заявки на купівлю / продаж агропродукції

Розрахуйте Ваші витрати логістики та зберігання на елеваторі

Власники елеватора:

Кабінет Міністрів України , внесок — 867 717 000 грн, 100%

Застереження: Інформація про елеватор у профайлі елеватора Карти елеваторів є власністю компанії Агроксі Україна і не носить рекламного характеру. Інформація про компанії і елеватори зібрана з відкритих джерел (включаючи відкриті державні реєстри) з дотриманням всіх норм законодавства України з метою інформування користувачів про стан ринку зберігання агрокультур і його можливості. Звертаємо вашу увагу, що інформація щодо суб'єктів господарської діяльності, а так само його посадових осіб не є персональними даними у розумінні відповідного закону і доступна будь-якому користувачеві Інтернет на різноманітних ресурсах і сайтах. Як змінити або видалити інформацію?

Братолюбівській елеватор - філія ДПЗКУ розташований в Херсонській області. Потужності одноразового зберігання складають 163600 тонн. За нашими відомостями, на даний момент директором Братолюбівського елеватора є КРАВЕЦЬ ЛЮДМИЛА ВОЛОДИМИРІВНА раніше був ТКАЧЕНКО МИКОЛА ОЛЕКСАНДРОВИЧ. Загальна робоча зернова місткість філії «Братолюбівський елеватор» складає 163,6 тис. тонн, в тому числі елеваторна – 130 тис. тонн, складська – 33,6 тис. тонн. Основні культури зберігання: пшениця, кукурудза, ячмінь, соя, ріпак, соняшник, гірчиця. Потужності філії з приймання/відвантаження зерна: • приймання з залізничного транспорту – 1700 т/добу; • приймання з автомобільного транспорту –3000 т/добу; • відвантаження на залізничний транспорт – 400-1700 т/добу; • відвантаження на автотранспорт – 800-1200 т/добу. Акцентуємо увагу, що факт наявності складської квитанції є документарним підтвердженням якості та кількості прийнятої елеватором продукції з занесенням інформації до реєстру складських квитанцій. Наявність складської квитанції дає можливість продати агро продукцію, повністю або частково, через інструменти електронних торгів на нашій платформі AGROXY.com. Наявність у Елеватора НАССР сертифікації є бажаним , а з 20.09. 2018 обов’язковим при зберіганні та переробці харчових видів агро продукції. Більш детальну інформацію про те, як ви можете вигідно і швидко продати чи купити зернові, олійні, бобові, а та інші культури, що зберігається на цьому елеваторі, через онлайн торги AGROXY, можна знайти у відповідному розділі. Так само можна розрахувати вартість зберігання ,сушки та доведення якості до базисних експортних кондицій Основних культур зберігання (пшениця, кукурудза, ячмінь олїйні ) використовуючи калькулятор вартості зберігання та середні тарифи на послуги Братолюбівського елеватора.

Якщо Ви побачили помилки - повідомте нас про це, виділивши текст та натиснувши клавіші Ctrl+Enter.

Для зміни інформації щодо елеватора зв'яжіться з нами через пошту support@agroxy.com (з офіційної поштової скриньки вашої компанії, надавши в підписі інформацію про посади, яку ви займаєте в своїй компанії і контакти для зв'язку)

Чи можна повністю видалити інформацію про компанію? Можна видалити всю інформацію, крім інформації з реєстру, рейтингів і можливість коментування іншими користувачами на сторінці вашого елеватора. Так само представник компанії \ елеватора може вимагати привести інформацію у відповідність з актуальними даними державних реєстрів України (УСІ ЦІ ПОСЛУГИ НАДАЮТЬСЯ БЕЗКОШТОВНО).

Залишення і видалення коментарів. Кожен користувач може залишити коментар, який має відношення до теми сторінки. Адміністрація Агроксі залишає за собою право редагувати і видаляти будь-які коментарі відповідно до своїх внутрішніх правил без попередження і узгодження.

Type of elevator

HACCP

Есть HACCP

Grain dryers

Yes

Capacity of a grain dryer, t/h-t/d

64

Purification equipment

Yes

Purification equipment capacity

350

Capacity of transport equipment, acceptance t/d

350

Certified laboratory

Yes

Fumigation

No

Railway shipment

Yes

Capacity of railway shipment

400

Loading on the ship (port)

No

Auto-loading capacity, tons / day

800

Put into operation

1952

Elevator - Partner Agroxy

No

Login or Register to see info

Партнерська програма Агроксі для Елеваторів

  • Можливість стати «ціноформуючим» елеватором в своєму регіоні.
  • Залучення нових покупців як вітчизняних, так і прямих зарубіжних.
  • Можливість вигідно і оперативно продавати залишки за максимальною ціною.
  • Надавати власникам зерна, виробникам і трейдерам, впевненість у якості послуг елеватора.
  • Можливість продавати і купувати продукцію більш високої якості.
  • Підтримка бізнес репутації елеватора.
  • Перехід на цифрові інструменти і нові стандарти роботи з даними.

ОНЛАЙН ТОРГИ проводяться ТІЛЬКИ на елеваторах з НАССР Сертифікацією.

Партнер Агроксі Україна з проведення HACCP Сертифікації компанія з міжнародною репутацією BakerTilly – (Завантажити презентацію щодо реалізації HACCP на українських елеваторах)

Розмістити заявку як на Закупівлю, так і на Продаж на цьому, чи будь якому іншому елеваторі в системі, можна вже зараз – це БЕЗКОШТОВНО (потребує реєстрації та додавання компанії до свого профайла)

Rem. timeCategoryVolumePriceRegionFavorite
OldBARLEY - Feeding Barley1006400UAHKherson
OldWHEAT - Feeding wheat class4 (2019)1005800UAHKherson
OldWHEAT - Milling Wheat 11%1006300UAHKherson
OldWHEAT - Milling Wheat 12.5%1006500UAHKherson
OldBARLEY - Feeding Barley1006400UAHKherson
OldWHEAT - Feeding wheat class4 (2019)1005800UAHKherson
OldWHEAT - Milling Wheat 11%1006300UAHKherson
OldWHEAT - Milling Wheat 12.5%1006500UAHKherson
OldWHEAT - Milling Wheat 12.5%1006750UAHKherson

Category: Elevator of Ukraine

Братолюбівський елеватор - філія ДПЗКУ
ДПЗКУ

    4/2

Director (as at 2019-05-31):
Чернявський Саймон Лео Вільям

Unified State Register of Enterprises and Organizations of Ukraine: 37243279

VAT: 372432726556

Train station:
БРАТОЛЮБОВКА БРАТОЛЮБІВКА
Вантажна спроможність (ваг.\24): 40
Одночасне Вантаження (ваг.): 40
logo

вул. Робоча, 1, Костянтинівка, Горностаївський р-н, Херсонська область, Украина 74640,

33.8571

46.8289


60