Crops
Logistic Input/Output
42500 tons
More details >> New
18%
1904
0

Безкоштовне розміщення заявки на купівлю / продаж агропродукції

Розрахуйте Ваші витрати логістики та зберігання на елеваторі

Власники елеватора:

ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "АГРОТРЕЙД КАПІТАЛ" , внесок — 2 110 758 грн, 100% Кожемяко Всеволод Сергійович

Застереження: Інформація про елеватор у профайлі елеватора Карти елеваторів є власністю компанії Агроксі Україна і не носить рекламного характеру. Інформація про компанії і елеватори зібрана з відкритих джерел (включаючи відкриті державні реєстри) з дотриманням всіх норм законодавства України з метою інформування користувачів про стан ринку зберігання агрокультур і його можливості. Звертаємо вашу увагу, що інформація щодо суб'єктів господарської діяльності, а так само його посадових осіб не є персональними даними у розумінні відповідного закону і доступна будь-якому користувачеві Інтернет на різноманітних ресурсах і сайтах. Як змінити або видалити інформацію?

Елеватор ТОВ «Зачепіловське ХПП» (повна назва – товариство з обмеженою відповідальністют «Зачепілівське хлібоприймальне підприємство») був зданий в експлуатацію у 1982 році. Розташований в с. Нагорне Зачепілівського району Харківської області. Елеватор належить компанії «ТОВ АГРОТРЕЙД».

Агротрейд - вертикально інтегрований холдинг із завершеним агропромисловим циклом: виробництво, переробка, зберігання та торгівля сільськогосподарською продукцією. Холдинг обробляє близько 70 тис. га сільськогосподарських угідь в Чернігівській, Сумській, Полтавській і Харківській областях. До складу Групи АГРОТРЕЙД входять 17 сільгосппідприємств, 9 елеваторів і хлібоприймальних підприємств загальною потужністю зберігання до 560 тис. т.

Генеральним директором даного елеватора являється Гамбаль Генадій Дмитрович.

Тип елеватора – лінійний. Потужність одгочасного зберігання складає 42,5 тис. тон. На елеваторі використовують декілька способів зберігання: бетонні силоси (31,7 тис. тон) та навалом (10,8 тис. тон). На елеваторі встановлені 2 сушарки ДСП-32, із продуктивністю при знятті 10% вологи по кукурудзі становить 400 т/добу. Використовуються сепаратори БСХ-100 (3 шт), потужністю 1280 т/добу. На елеваторі встановлене транспортне оладнання НЦ-100 та ТМ-62, спільною потужністю 1700 т/добу.

Елеватор має 3 точки авто завантаження, спільною потужністю 1500 т/добу. Потужність авто відвантаження складає 500 т/добу. Залізничне відвантаження має 2 точки, потужністю 450 т/добу кожна. Елеватор має вихід до залізничної станції «Зачепилівка», Придністровська ЖД (452600).

На елеваторі присутня власна сертифікована лабораторія.

Елеватор видає складські квитанції, які є підтвердженням якості та кількості прийнятої продукції, а також дає можливість продавати продукцію, як у повному обсязі або частково через інструменти електронних торгів на AGROXY як на внутрішньому ринку так і на експорт. Більш детальну інформацію про те, як вигідно та швидко продати зернові, бобові та інші культури, що зберігаються на елеваторі ТОВ «Зачепіловське ХПП», через юридично значимі торги AGROXY, можна отримати, спробувавши навчальні Тестові торги, або шляхом розміщення безоплатних заявок на покупку та продаж збіжжя на цьому елеваторі. Інформацію про витрати за зберігання с/г культур на елеваторі ТОВ «Зачепіловське ХПП» та на логістику можна отримати шляхом використання онлайн калькуляторів, які розміщені на сторінці даного елеватора. На сусідніх вкладинках наведено основні технічні характеристики даного елеватора і його відповідність НАССР стандартам та закупівельні ціни.

Якщо Ви побачили помилки - повідомте нас про це, виділивши текст та натиснувши клавіші Ctrl+Enter.

Для зміни інформації щодо елеватора зв'яжіться з нами через пошту support@agroxy.com (з офіційної поштової скриньки вашої компанії, надавши в підписі інформацію про посади, яку ви займаєте в своїй компанії і контакти для зв'язку)

Чи можна повністю видалити інформацію про компанію? Можна видалити всю інформацію, крім інформації з реєстру, рейтингів і можливість коментування іншими користувачами на сторінці вашого елеватора. Так само представник компанії \ елеватора може вимагати привести інформацію у відповідність з актуальними даними державних реєстрів України (УСІ ЦІ ПОСЛУГИ НАДАЮТЬСЯ БЕЗКОШТОВНО).

Залишення і видалення коментарів. Кожен користувач може залишити коментар, який має відношення до теми сторінки. Адміністрація Агроксі залишає за собою право редагувати і видаляти будь-які коментарі відповідно до своїх внутрішніх правил без попередження і узгодження.

Type of elevator

Grain dryers

Yes

Capacity of a grain dryer, t/h-t/d

400

Purification equipment

Yes

Purification equipment capacity

1280

Capacity of transport equipment, acceptance t/d

1700

Certified laboratory

Yes

Fumigation

No

Railway shipment

Yes

Capacity of railway shipment

900

Loading on the ship (port)

No

Auto-loading capacity, tons / day

500

Put into operation

1982

Elevator - Partner Agroxy

No

Login or Register to see info

Партнерська програма Агроксі для Елеваторів

  • Можливість стати «ціноформуючим» елеватором в своєму регіоні.
  • Залучення нових покупців як вітчизняних, так і прямих зарубіжних.
  • Можливість вигідно і оперативно продавати залишки за максимальною ціною.
  • Надавати власникам зерна, виробникам і трейдерам, впевненість у якості послуг елеватора.
  • Можливість продавати і купувати продукцію більш високої якості.
  • Підтримка бізнес репутації елеватора.
  • Перехід на цифрові інструменти і нові стандарти роботи з даними.

ОНЛАЙН ТОРГИ проводяться ТІЛЬКИ на елеваторах з НАССР Сертифікацією.

Партнер Агроксі Україна з проведення HACCP Сертифікації компанія з міжнародною репутацією BakerTilly – (Завантажити презентацію щодо реалізації HACCP на українських елеваторах)

Розмістити заявку як на Закупівлю, так і на Продаж на цьому, чи будь якому іншому елеваторі в системі, можна вже зараз – це БЕЗКОШТОВНО (потребує реєстрації та додавання компанії до свого профайла)

Rem. timeCategoryVolumePriceRegionFavorite
No results found.

Category: Elevator of Ukraine

Зачепилівське ХПП
АГРОТРЕЙД

    0/0

Director (as at 2019-05-14):
Гамбаль Геннадій Дмитрович

Unified State Register of Enterprises and Organizations of Ukraine: 30767690

VAT: 307676920122

Train station:
ЗАЧЕПИЛОВКА ЗАЧЕПИЛІВКА
Вантажна спроможність (ваг.\24): 10
Одночасне Вантаження (ваг.): 7
logo

Харківська обл., Зачепилівський р-н, с. Нагорне, вул. Пушкіна, буд. 33.

35.2182

49.2092


23