Місткість, тон85000
С\Х культури
Логістика елеватора
1145
0

Розрахуйте Ваші витрати логістики та зберігання на елеваторі

Якщо Ви побачили помилки - повідомте нас про це, виділивши текст та натиснувши клавіші Ctrl+Enter.

Застереження: Інформація про елеватор у профайлі елеватора Карти елеваторів є власністю компанії Агроксі Україна і не носить рекламного характеру. Інформація про компанії і елеватори зібрана з відкритих джерел (включаючи відкриті державні реєстри) з дотриманням всіх норм законодавства України з метою інформування користувачів про стан ринку зберігання агрокультур і його можливості. Звертаємо вашу увагу, що інформація щодо суб'єктів господарської діяльності, а так само його посадових осіб не є персональними даними у розумінні відповідного закону і доступна будь-якому користувачеві Інтернет на різноманітних ресурсах і сайтах. Як змінити або видалити інформацію?

Елеватор «ТОВ Власовський Мірошник» (повна назва – товариство з обмеженою відповідальністю «Власовський мірошник») був спроектований фірмою «Полтаваагропроект». В 2010 році елеватор був збудований фірмами «Спецстроймонтаж Україна» та «Фермер ТехСервіс Трейд». Розташований в с. Палатки Нововодолажського району Харківської області. Елеватор належить компанії «Агропросперис».

Американський інвестфонд NCH Capital - був створений на початку 90-х років 20-го століття. В даний час під її управлінням перебуває капітал на суму понад $ 3,5 млрд. В Україні NCH інвестує в різні галузі економіки, але інвестиції в агробізнес - наймасштабніші. ТОВ «Агросіті-Інвест» - це вертикально інтегрована елеваторна компанія з власною інфраструктурою і сучасним парком автотранспорту.На сьогодні загальна ємність одноразового зберігання 12 елеваторів ГК «Агропросперіс» під керуванням холдингу «Агросіті-Інвест» складає 533 тис. т.

Тип елеватора – лінійний. Потужність одночасного зберігання складає 84,7 тис. тон. Елеватор використовує такі спсоби зберігання: металеві силоси (53 тис. тон) та навалом (31,7 тис. тон). На елеваторі використовуються зерносушарки МС-3180 Mathews Company (США) (2 шт.) та ДСП-50. Їх продуктивність при знятті 10% вологи по кукурудзі становить 152 т/годину. Елеватор використовує очисне обладнання TAS 204A-4 LAAB Buhler (2 шт.) та БСХ-100 (ХМЗ) (4 шт.). Потужність очисного обладнання складає 720 т/год.

В розпорядженні елеватора 6 точок автозавантаження, потужність яких становить 5000 т/добу. Потужність автовідвантаження становить 1500 т/добу. Залізничне відвантаження представлене 3 точками, спільною потужністю 2000 т/добу. Елеватор має вихід до залізничної станції «Власівка», Південної ЗД (441803).

На елеваторі присутня власна сертифікована лабораторія. Елеватор працює з такими культурами: пшениця, кукурудза, ячмінь, соя, соняшник, рапс, горох.

Генеральним директором елеватора на даний момент є Чорноморд Олександр Іванович.

Елеватор видає складські квитанції, які є підтвердженням якості та кількості прийнятої продукції, а також дає можливість продавати продукцію, як у повному обсязі або частково через інструменти електронних торгів на AGROXY як на внутрішньому ринку так і на експорт. Більш детальну інформацію про те, як вигідно та швидко продати зернові, бобові та інші культури, що зберігаються на елеваторі ТОВ «Власовський Мірошник», через юридично значимі торги AGROXY, можна отримати, спробувавши навчальні Тестові торги, або шляхом розміщення безоплатних заявок на покупку та продаж збіжжя на цьому елеваторі. Інформацію про витрати за зберігання с/г культур на елеваторі ТОВ «Власовський Мірошник» та на логістику можна отримати шляхом використання онлайн калькуляторів, які розміщені на сторінці даного елеватора. На сусідніх вкладинках наведено основні технічні характеристики даного елеватора і його відповідність НАССР стандартам та закупівельні ціни.

Для зміни інформації щодо елеватора зв'яжіться з нами через пошту support@agroxy.com (з офіційної поштової скриньки вашої компанії, надавши в підписі інформацію про посади, яку ви займаєте в своїй компанії і контакти для зв'язку)

Чи можна повністю видалити інформацію про компанію? Можна видалити всю інформацію, крім інформації з реєстру, рейтингів і можливість коментування іншими користувачами на сторінці вашого елеватора. Так само представник компанії \ елеватора може вимагати привести інформацію у відповідність з актуальними даними державних реєстрів України (УСІ ЦІ ПОСЛУГИ НАДАЮТЬСЯ БЕЗКОШТОВНО).

Залишення і видалення коментарів. Кожен користувач може залишити коментар, який має відношення до теми сторінки. Адміністрація Агроксі залишає за собою право редагувати і видаляти будь-які коментарі відповідно до своїх внутрішніх правил без попередження і узгодження.

Тип елеватора

Линейный

Зерносушарки

Есть

Тип зберігання

МетСилосы;Напольные

Продуктивність зерносушарок, тон/год - тон/доба

180 т/год

Очисне обладнання

Есть

Потужність очистного обладнання

3 600 т/добу

Потужність транспортного обладнання, прийом т/доба

3 600 т/добу

Сертифікована лабораторія

Есть

Фумігація

Залізничне відвантаження, тон/доба

Есть

Потужність відвантаження залізниці, тон/доба

35 в/добу

Завантаження на корабель (порт), тон/доба

Нет

Потужність завантаження на корабель, тон/доба

Потужність автозавантаження, тон/доба

1 000 т/добу

Здано в експлуатацію

2007

Елеватор - Партнер Agroxy

Нет
Таблиця середніх тарифів послуг елеваторів на 2017 / 18УрожайОлійніІнше
Прийом (1 тона)
Зважування (на авт.вагон)
Очистка (за % на 1 т)
СУШКА = зневоложення (1% за 1 тону)
Зберігання (тона/день)
Відвантаження авто (1 т)
Відвантаження залізничне (1 т)
Перереєстрація вантажу (на кожну партію)
Аналіз зразка (вологість/дом)
Аналіз зразка + реєстр
Інші аналізи (напр., експрес аналіз на ГМО) за 1 т
SGS/Veritas сертифікація, за 1 т
Пломбування за 1 вагон/авто
Експлуатація залізничних колій (за 1 вагон)
Работа локомотива (за годину)

Партнерська програма Агроксі для Елеваторів

  • Можливість стати «ціноформуючим» елеватором в своєму регіоні.
  • Залучення нових покупців як вітчизняних, так і прямих зарубіжних.
  • Можливість вигідно і оперативно продавати залишки за максимальною ціною.
  • Надавати власникам зерна, виробникам і трейдерам, впевненість у якості послуг елеватора.
  • Можливість продавати і купувати продукцію більш високої якості.
  • Підтримка бізнес репутації елеватора.
  • Перехід на цифрові інструменти і нові стандарти роботи з даними.

ОНЛАЙН ТОРГИ проводяться ТІЛЬКИ на елеваторах з НАССР Сертифікацією.

Партнер Агроксі Україна з проведення HACCP Сертифікації компанія з міжнародною репутацією BakerTilly – (Завантажити презентацію щодо реалізації HACCP на українських елеваторах)

Розмістити заявку як на Закупівлю, так і на Продаж на цьому, чи будь якому іншому елеваторі в системі, можна вже зараз – це БЕЗКОШТОВНО (потребує реєстрації та додавання компанії до свого профайла)

Дата Заявки КатегоріяОб`ємЦінаРегіонВибране
СтаріРІПАК - для техн. цілей10013027UAHХарківська
СтаріПШЕНИЦЯ - Фураж Клас61005480UAHХарківська
СтаріПШЕНИЦЯ - М яка Клас 21005791UAHХарківська

Категорія: Елеватор України

Власівський Мірошник
NCH Capital

    0/0
Додати заявку

Безкоштовне розміщення заявки на купівлю / продаж агропродукції

Директор:
ЧЕРНОМОРД ОЛЕКСІЙ ІВАНОВИЧ

ЄДРПОУ: 34895482

Залізнична Станція:
441803 ВЛАСОВКА ВЛАСІВКА

Група Ризику : Вхід
Вантажна спроможність (ваг.\24): 15
Зайнятість станції 2017 (%): 41.4
Відстань до Вузлової Станції (км): 67
Одночасне Вантаження (ваг.): 26

63258, Харківська обл., Нововодолазький, с. Палатки, вул. Визволення буд.1

Показати на мапі
logo

+38(057)34-15-800

+38(05740)6-12-43

http://www.agroprosperis.com/

35.8403

49.6455