Crops
Logistic Input/Output
15000 tons
More details >> New
1150
0

Безкоштовне розміщення заявки на купівлю / продаж агропродукції

Розрахуйте Ваші витрати логістики та зберігання на елеваторі

Власники елеватора:

КОМПАНІЯ "НІКТАНО СОЛЮШНС С.А." (NIKTANO SOLUTIONS S.A.) , внесок — 193 000 000 грн, 50% КОМПАНІЯ "ОСТЕР ТРЕЙД С.А." (OSTER TRADE S.A.) , внесок — 156 330 000 грн, 40.5% КОРПОРАЦІЯ "ПAКАРДІ ІНВЕСТМЕНТС ІНК." (PACARDI INVESTMENTS INC.) , внесок — 36 670 000 грн, 9.5% КІНЦЕВИЙ БЕНЕФІЦІАРНИЙ ВЛАСНИК - КАТЮШКА ГОМЕС ГОНСАЛЕС;; РЕСПУБЛІКА ПАНАМА; М. ПАНАМА; ВУЛ., АВЕНІДА-СЕНТРАЛ, БУД., А-7 КІНЦЕВИЙ БЕНЕФІЦІАРНИЙ ВЛАСНИК - МЕРІ ЕНН ФЕРНАНДЕЗ САНГГА;; РЕСПУБЛІКА ФІЛІППІНИ; ОАЕ; М. ДУБАЙ; Р-Н Е В САБ МЕТЕР 232; ВУЛ., 14 СТРІТ КУСАІС; БУД., АХМАД АЛІ СУЛТАН АЛ САБУСІ; КВ., 509 КІНЦЕВИЙ БЕНЕФІЦІАРНИЙ ВЛАСНИК - МОНТЕРРО ФЕРНАНДО ЕНРІКЕ;; РЕСПУБЛІКА ПАНАМА; М. ПАНАМА; ПРОСПЕКТ САМЮЕЛЯ ЛЬЮІСА, БУД., С-5

Застереження: Інформація про елеватор у профайлі елеватора Карти елеваторів є власністю компанії Агроксі Україна і не носить рекламного характеру. Інформація про компанії і елеватори зібрана з відкритих джерел (включаючи відкриті державні реєстри) з дотриманням всіх норм законодавства України з метою інформування користувачів про стан ринку зберігання агрокультур і його можливості. Звертаємо вашу увагу, що інформація щодо суб'єктів господарської діяльності, а так само його посадових осіб не є персональними даними у розумінні відповідного закону і доступна будь-якому користувачеві Інтернет на різноманітних ресурсах і сайтах. Як змінити або видалити інформацію?

«Бікорм» - єдиний в Україні завод, не маючий аналогів по глибині переробки пшениці з використанням самих передових технологій. Завод випускає клейковину, крохмаль, патоку, глюкозу, сухі кормові добавки, дріжджові екстракти, висівки.<p/>

<p/>Тип елеватора – для комбікормових заводів. Потужність одночасного зберігання становить 17 тис. тон. Для зберігання використовуються металеві силоси. На елеваторі використовуються зерносушарки ДСП-50, потужністю 90 т/добу.<p/>

Елеватор має 1 точку автозавантаження. Також присутнє автовідвантаження.

На елеваторі присутня сертифікована лабораторія.

Директором є Мерігбегян Альберт Ашотович.

Якщо Ви побачили помилки - повідомте нас про це, виділивши текст та натиснувши клавіші Ctrl+Enter.

Для зміни інформації щодо елеватора зв'яжіться з нами через пошту support@agroxy.com (з офіційної поштової скриньки вашої компанії, надавши в підписі інформацію про посади, яку ви займаєте в своїй компанії і контакти для зв'язку)

Чи можна повністю видалити інформацію про компанію? Можна видалити всю інформацію, крім інформації з реєстру, рейтингів і можливість коментування іншими користувачами на сторінці вашого елеватора. Так само представник компанії \ елеватора може вимагати привести інформацію у відповідність з актуальними даними державних реєстрів України (УСІ ЦІ ПОСЛУГИ НАДАЮТЬСЯ БЕЗКОШТОВНО).

Залишення і видалення коментарів. Кожен користувач може залишити коментар, який має відношення до теми сторінки. Адміністрація Агроксі залишає за собою право редагувати і видаляти будь-які коментарі відповідно до своїх внутрішніх правил без попередження і узгодження.

Type of elevator

Compound feed

Grain dryers

Yes

Storage type

Metal silos

Capacity of a grain dryer, t/h-t/d

90

Purification equipment

Unknown

Certified laboratory

Yes

Fumigation

No

Railway shipment

No

Loading on the ship (port)

No

Elevator - Partner Agroxy

No

Login or Register to see info

Партнерська програма Агроксі для Елеваторів

  • Можливість стати «ціноформуючим» елеватором в своєму регіоні.
  • Залучення нових покупців як вітчизняних, так і прямих зарубіжних.
  • Можливість вигідно і оперативно продавати залишки за максимальною ціною.
  • Надавати власникам зерна, виробникам і трейдерам, впевненість у якості послуг елеватора.
  • Можливість продавати і купувати продукцію більш високої якості.
  • Підтримка бізнес репутації елеватора.
  • Перехід на цифрові інструменти і нові стандарти роботи з даними.

ОНЛАЙН ТОРГИ проводяться ТІЛЬКИ на елеваторах з НАССР Сертифікацією.

Партнер Агроксі Україна з проведення HACCP Сертифікації компанія з міжнародною репутацією BakerTilly – (Завантажити презентацію щодо реалізації HACCP на українських елеваторах)

Розмістити заявку як на Закупівлю, так і на Продаж на цьому, чи будь якому іншому елеваторі в системі, можна вже зараз – це БЕЗКОШТОВНО (потребує реєстрації та додавання компанії до свого профайла)

Rem. timeCategoryVolumePriceRegionFavorite
No results found.