Місткість, тон22000
С\Х культури
Логістика елеватора
1112
0

Розрахуйте Ваші витрати логістики та зберігання на елеваторі

Якщо Ви побачили помилки - повідомте нас про це, виділивши текст та натиснувши клавіші Ctrl+Enter.

Застереження: Інформація про елеватор у профайлі елеватора Карти елеваторів є власністю компанії Агроксі Україна і не носить рекламного характеру. Інформація про компанії і елеватори зібрана з відкритих джерел (включаючи відкриті державні реєстри) з дотриманням всіх норм законодавства України з метою інформування користувачів про стан ринку зберігання агрокультур і його можливості. Звертаємо вашу увагу, що інформація щодо суб'єктів господарської діяльності, а так само його посадових осіб не є персональними даними у розумінні відповідного закону і доступна будь-якому користувачеві Інтернет на різноманітних ресурсах і сайтах. Як змінити або видалити інформацію?

Елеватор ПАТ «Поділ′ївська АФ» (повна назва – приватне акціонерене товариство «Поділ′ївська АФ») був збудований та зданий в експлуатацію у 1978 р. Елеватор займається вирощуванням зернових культур (крім рису), бобових культур і насіння олійних культур. Поділ′ївська АФ належить компанії AgroGeneration.

Французький агрохолдинг AgroGeneration заснований в 2007 р бізнесменом Шарлем Бегбедером. Компанія спеціалізується на вирощуванні зернових і олійних культур. В кінці 2013 року AgroGeneration об'єдналася з великою українською аграрної компанія Harmelia. Harmelia Holdings була заснована в 2010 році інвестиційним фондом Southeast European Fund IV (SBF IV), що знаходяться під управлінням компанії SigmaBleyzer Fund, яка управляє шістьма міжнародними фондами прямого інвестування і є одним з найуспішніших приватних інвесторів у Східній Європі. Після злиття Agrogeneretion увійшла в п'ятірку найбільших рослинницьких і в десятку провідних агропідприємств України. Основну ставку компанія робить на високорентабельні пшеницю та соняшник, використовує технологію мінімального обробітку ґрунту для збереження вологи і зниження ерозії. Тип елеватора – лінійний. Потужність одночасного зерігання – 22 тис. тон. Сплсіб зберігання – бетонні силоси. На елеваторі використовуються зерносушарки ДСП-32 (2 шт) продуктивність яких при знятті 10% вологи по кукурудзі становить 64 т/добу.

Елеватор має автозавантаження потужністю 500 т/добу, та автовідвантаження, потужністю 400 т/добу. Також присутнє залізничне відвантаження, потужністю 400 т/добу. Елеватор має вихід до станції «Близнюки», ДонЗД (493704). Є сертифікована лабораторія.

На даний момент керівником елеватора являється Макаревич Ігор Миколайович.

Елеватор видає складські квитанції, які є підтвердженням якості та кількості прийнятої продукції, а також дає можливість продавати продукцію, як у повному обсязі або частково через інструменти електронних торгів на AGROXY як на внутрішньому ринку так і на експорт. Більш детальну інформацію про те, як вигідно та швидко продати зернові, бобові та інші культури, що зберігаються на елеваторі ПАТ «Поділ′ївська АФ», через юридично значимі торги AGROXY, можна отримати, спробувавши навчальні Тестові торги, або шляхом розміщення безоплатних заявок на покупку та продаж збіжжя на цьому елеваторі. Інформацію про витрати за зберігання с/г культур на елеваторі ПАТ «Поділ′ївська АФ» та на логістику можна отримати шляхом використання онлайн калькуляторів, які розміщені на сторінці даного елеватора. На сусідніх вкладинках наведено основні технічні характеристики даного елеватора і його відповідність НАССР стандартам та закупівельні ціни.

Для зміни інформації щодо елеватора зв'яжіться з нами через пошту support@agroxy.com (з офіційної поштової скриньки вашої компанії, надавши в підписі інформацію про посади, яку ви займаєте в своїй компанії і контакти для зв'язку)

Чи можна повністю видалити інформацію про компанію? Можна видалити всю інформацію, крім інформації з реєстру, рейтингів і можливість коментування іншими користувачами на сторінці вашого елеватора. Так само представник компанії \ елеватора може вимагати привести інформацію у відповідність з актуальними даними державних реєстрів України (УСІ ЦІ ПОСЛУГИ НАДАЮТЬСЯ БЕЗКОШТОВНО).

Залишення і видалення коментарів. Кожен користувач може залишити коментар, який має відношення до теми сторінки. Адміністрація Агроксі залишає за собою право редагувати і видаляти будь-які коментарі відповідно до своїх внутрішніх правил без попередження і узгодження.

Тип елеватора

Линейный

Зерносушарки

Есть

Тип зберігання

Продуктивність зерносушарок, тон/год - тон/доба

64 т/год

Очисне обладнання

Есть

Потужність очистного обладнання

Потужність транспортного обладнання, прийом т/доба

Сертифікована лабораторія

Есть

Фумігація

Залізничне відвантаження, тон/доба

Есть

Потужність відвантаження залізниці, тон/доба

400 т/добу

Завантаження на корабель (порт), тон/доба

Нет

Потужність завантаження на корабель, тон/доба

Потужність автозавантаження, тон/доба

400 т/добу

Здано в експлуатацію

1978

Елеватор - Партнер Agroxy

Нет
Таблиця середніх тарифів послуг елеваторів на 2017 / 18УрожайОлійніІнше
Прийом (1 тона)
Зважування (на авт.вагон)
Очистка (за % на 1 т)
СУШКА = зневоложення (1% за 1 тону)
Зберігання (тона/день)
Відвантаження авто (1 т)
Відвантаження залізничне (1 т)
Перереєстрація вантажу (на кожну партію)
Аналіз зразка (вологість/дом)
Аналіз зразка + реєстр
Інші аналізи (напр., експрес аналіз на ГМО) за 1 т
SGS/Veritas сертифікація, за 1 т
Пломбування за 1 вагон/авто
Експлуатація залізничних колій (за 1 вагон)
Работа локомотива (за годину)

Партнерська програма Агроксі для Елеваторів

  • Можливість стати «ціноформуючим» елеватором в своєму регіоні.
  • Залучення нових покупців як вітчизняних, так і прямих зарубіжних.
  • Можливість вигідно і оперативно продавати залишки за максимальною ціною.
  • Надавати власникам зерна, виробникам і трейдерам, впевненість у якості послуг елеватора.
  • Можливість продавати і купувати продукцію більш високої якості.
  • Підтримка бізнес репутації елеватора.
  • Перехід на цифрові інструменти і нові стандарти роботи з даними.

ОНЛАЙН ТОРГИ проводяться ТІЛЬКИ на елеваторах з НАССР Сертифікацією.

Партнер Агроксі Україна з проведення HACCP Сертифікації компанія з міжнародною репутацією BakerTilly – (Завантажити презентацію щодо реалізації HACCP на українських елеваторах)

Розмістити заявку як на Закупівлю, так і на Продаж на цьому, чи будь якому іншому елеваторі в системі, можна вже зараз – це БЕЗКОШТОВНО (потребує реєстрації та додавання компанії до свого профайла)

Категорія: Елеватор України

Подолівська АФ
AgroGeneration

    0/0
Додати заявку

Безкоштовне розміщення заявки на купівлю / продаж агропродукції

Директор:
МАКАРЕВИЧ ІГОР МИКОЛАЙОВИЧ

ЄДРПОУ: 32414467

Залізнична Станція:
БЛИЗНЕЦЫ БЛИЗНЮКИ Група Ризику : Вхід
Вантажна спроможність (ваг.\24): 34
Зайнятість станції 2017 (%): 7.5
Відстань до Вузлової Станції (км): 115.5
Одночасне Вантаження (ваг.): 10

Харківська обл., Близнюківський р-н, смт. Близнюки, вул. Гвардійців танкістів, буд 1.

Показати на мапі
logo

36.5463

48.8594