Crops
Logistic Input/Output
0 tons
More details >> New
2223
4

Безкоштовне розміщення заявки на купівлю / продаж агропродукції

Розрахуйте Ваші витрати логістики та зберігання на елеваторі

Власники елеватора:

Конирєв Георгій Миколайович , внесок — 1 140 000 грн, 38% Конирєв Микола Георгійович , внесок — 960 000 грн, 32% Конирєв Олександр Георгійович , внесок — 900 000 грн, 30% Судовий реєстр — 2 рішення

Застереження: Інформація про елеватор у профайлі елеватора Карти елеваторів є власністю компанії Агроксі Україна і не носить рекламного характеру. Інформація про компанії і елеватори зібрана з відкритих джерел (включаючи відкриті державні реєстри) з дотриманням всіх норм законодавства України з метою інформування користувачів про стан ринку зберігання агрокультур і його можливості. Звертаємо вашу увагу, що інформація щодо суб'єктів господарської діяльності, а так само його посадових осіб не є персональними даними у розумінні відповідного закону і доступна будь-якому користувачеві Інтернет на різноманітних ресурсах і сайтах. Як змінити або видалити інформацію?

 Предприятие "Сельпром" ООО – лидер по производству и реализации крупы – пшено на территории Украины. Мы предлагаем экспорт желтого проса, а также крупы – пшено и крупы – желтый горох (колотый) в страны Европы, Азии и СНГ. Гарантируем высокое качество произведенной продукции -99,9%. Предприятие "Сельпром" ООО заинтересовано в привлечении новых клиентов для долгосрочного сотрудничества. При рассмотрении взаимовыгодных предложений готовы заключать контракты для совместной деятельности. Для постоянных клиентов существует гибкая ценовая политика и система скидок. Мы готовы обеспечить выгодные условия именно для ВАС!!!

Наша компания – одна из немногих в стране, которая производит большие объемы крупы. Что говорит об отлаженном технологическом процессе переработки зерна в крупу. Штат сотрудников, постоянно, следит за качеством произведенной продукции и выполнением всех технических и санитарных норм в процессе производства. В 2016 году компания получила сертификат системы безопасности пищевого продукта ISO 22000:2005.

Якщо Ви побачили помилки - повідомте нас про це, виділивши текст та натиснувши клавіші Ctrl+Enter.

Для зміни інформації щодо елеватора зв'яжіться з нами через пошту support@agroxy.com (з офіційної поштової скриньки вашої компанії, надавши в підписі інформацію про посади, яку ви займаєте в своїй компанії і контакти для зв'язку)

Чи можна повністю видалити інформацію про компанію? Можна видалити всю інформацію, крім інформації з реєстру, рейтингів і можливість коментування іншими користувачами на сторінці вашого елеватора. Так само представник компанії \ елеватора може вимагати привести інформацію у відповідність з актуальними даними державних реєстрів України (УСІ ЦІ ПОСЛУГИ НАДАЮТЬСЯ БЕЗКОШТОВНО).

Залишення і видалення коментарів. Кожен користувач може залишити коментар, який має відношення до теми сторінки. Адміністрація Агроксі залишає за собою право редагувати і видаляти будь-які коментарі відповідно до своїх внутрішніх правил без попередження і узгодження.

Type of elevator

Grain dryers

No

Purification equipment

No

Certified laboratory

No

Fumigation

No

Railway shipment

No

Loading on the ship (port)

No

Elevator - Partner Agroxy

No

Login or Register to see info

Партнерська програма Агроксі для Елеваторів

  • Можливість стати «ціноформуючим» елеватором в своєму регіоні.
  • Залучення нових покупців як вітчизняних, так і прямих зарубіжних.
  • Можливість вигідно і оперативно продавати залишки за максимальною ціною.
  • Надавати власникам зерна, виробникам і трейдерам, впевненість у якості послуг елеватора.
  • Можливість продавати і купувати продукцію більш високої якості.
  • Підтримка бізнес репутації елеватора.
  • Перехід на цифрові інструменти і нові стандарти роботи з даними.

ОНЛАЙН ТОРГИ проводяться ТІЛЬКИ на елеваторах з НАССР Сертифікацією.

Партнер Агроксі Україна з проведення HACCP Сертифікації компанія з міжнародною репутацією BakerTilly – (Завантажити презентацію щодо реалізації HACCP на українських елеваторах)

Розмістити заявку як на Закупівлю, так і на Продаж на цьому, чи будь якому іншому елеваторі в системі, можна вже зараз – це БЕЗКОШТОВНО (потребує реєстрації та додавання компанії до свого профайла)

Rem. timeCategoryVolumePriceRegionFavorite
OldBEANs -nonSoya - Peas yellow -Pisum sativum1006700UAHKharkiv
OldMILLET - Millet - Canary Seeds C210012500UAHKharkiv
OldBEANs -nonSoya - Peas green-Pisum sativum1009500UAHKharkiv
OldBEANs -nonSoya - Peas yellow -Pisum sativum10005600UAHKharkiv

Category: Elevator of Ukraine

ПІДПРИЄМСТВО СІЛЬПРОМ, ТОВ

    3/1

Director (as at 2019-05-30):
Конирєв Георгій Миколайович

Unified State Register of Enterprises and Organizations of Ukraine: 22723684

VAT: 227236820308

Train station:
МЕРЕФА МЕРЕФА
Вантажна спроможність (ваг.\24):
Одночасне Вантаження (ваг.):
logo

вулиця Лесі Українки, 156, Мерефа, Харківська область, Украина, 62472

36.0735

49.7837


26