Crops
Logistic Input/Output
35000 tons
More details >> New
18%
2670
5

Безкоштовне розміщення заявки на купівлю / продаж агропродукції

Розрахуйте Ваші витрати логістики та зберігання на елеваторі

Власники елеватора:

АКЦІОНЕРИ ТОВАРИСТВА ЗГІДНО РЕЄСТРУ ВЛАСНИКІВ ЦІННИХ ПАПЕРІВ , внесок — 9 333 435 грн, 100% КІНЦЕВИЙ БЕНЕФІЦІАРНИЙ ВЛАСНИК (КОНТРОЛЕР)- ЯРМОЛАТІЙ ТЕТЯНАА ВІКТОРІВНА, УКРАЇНА, ХАРКІВСЬКА ОБЛ. ХАРКІВСЬКИЙ Р-Н М. ХАРКІВ МОСКОВСЬКИЙ Р-Н ВУЛ. ТЕВЕЛЕВА БУД. 33

Застереження: Інформація про елеватор у профайлі елеватора Карти елеваторів є власністю компанії Агроксі Україна і не носить рекламного характеру. Інформація про компанії і елеватори зібрана з відкритих джерел (включаючи відкриті державні реєстри) з дотриманням всіх норм законодавства України з метою інформування користувачів про стан ринку зберігання агрокультур і його можливості. Звертаємо вашу увагу, що інформація щодо суб'єктів господарської діяльності, а так само його посадових осіб не є персональними даними у розумінні відповідного закону і доступна будь-якому користувачеві Інтернет на різноманітних ресурсах і сайтах. Як змінити або видалити інформацію?

Елеватор ПАТ «Харківський комбікормовий завод» (повна назва – приватне акціонерне тоариство «Харківський комбінаторний завод») був зданий в експлуатацію у 1928 році.

Тип елеватора – лінійний. Потужність одночасного берігання складає 35 тис. тон. Потужність зерносушарки становить 1500 т/добу. Потужність автозавантаження на елеваторі становить 400 т/добу. Залізничне відвантаження має потужність 300 т/добу. Також присутнє автовідвантаження, потужністю 200 т/добу, та залізничне відвантаження, потужністю 300 т/добу.

На елеваторі присутня власна сертифікована лабораторія. Генеральним директором елеватора на даний момент є Харцій Микола Васильович.

Елеватор видає складські квитанції, які є підтвердженням якості та кількості прийнятої продукції, а також дає можливість продавати продукцію, як у повному обсязі або частково через інструменти електронних торгів на AGROXY як на внутрішньому ринку так і на експорт. Більш детальну інформацію про те, як вигідно та швидко продати зернові, бобові та інші культури, що зберігаються на елеваторі ПАТ «Харківський комбікормовий завод», через юридично значимі торги AGROXY, можна отримати, спробувавши навчальні Тестові торги, або шляхом розміщення безоплатних заявок на покупку та продаж збіжжя на цьому елеваторі. Інформацію про витрати за зберігання с/г культур на елеваторі ПАТ «Харківський комбікормовий завод» та на логістику можна отримати шляхом використання онлайн калькуляторів, які розміщені на сторінці даного елеватора. На сусідніх вкладинках наведено основні технічні характеристики даного елеватора і його відповідність НАССР стандартам та закупівельні ціни.

Якщо Ви побачили помилки - повідомте нас про це, виділивши текст та натиснувши клавіші Ctrl+Enter.

Для зміни інформації щодо елеватора зв'яжіться з нами через пошту support@agroxy.com (з офіційної поштової скриньки вашої компанії, надавши в підписі інформацію про посади, яку ви займаєте в своїй компанії і контакти для зв'язку)

Чи можна повністю видалити інформацію про компанію? Можна видалити всю інформацію, крім інформації з реєстру, рейтингів і можливість коментування іншими користувачами на сторінці вашого елеватора. Так само представник компанії \ елеватора може вимагати привести інформацію у відповідність з актуальними даними державних реєстрів України (УСІ ЦІ ПОСЛУГИ НАДАЮТЬСЯ БЕЗКОШТОВНО).

Залишення і видалення коментарів. Кожен користувач може залишити коментар, який має відношення до теми сторінки. Адміністрація Агроксі залишає за собою право редагувати і видаляти будь-які коментарі відповідно до своїх внутрішніх правил без попередження і узгодження.

Type of elevator

Compound feed

Grain dryers

Yes

Storage type

Prefabricated

Capacity of a grain dryer, t/h-t/d

1500

Purification equipment

Yes

Certified laboratory

Yes

Fumigation

No

Railway shipment

Yes

Capacity of railway shipment

300

Loading on the ship (port)

Yes

Auto-loading capacity, tons / day

200

Elevator - Partner Agroxy

No

Login or Register to see info

Партнерська програма Агроксі для Елеваторів

  • Можливість стати «ціноформуючим» елеватором в своєму регіоні.
  • Залучення нових покупців як вітчизняних, так і прямих зарубіжних.
  • Можливість вигідно і оперативно продавати залишки за максимальною ціною.
  • Надавати власникам зерна, виробникам і трейдерам, впевненість у якості послуг елеватора.
  • Можливість продавати і купувати продукцію більш високої якості.
  • Підтримка бізнес репутації елеватора.
  • Перехід на цифрові інструменти і нові стандарти роботи з даними.

ОНЛАЙН ТОРГИ проводяться ТІЛЬКИ на елеваторах з НАССР Сертифікацією.

Партнер Агроксі Україна з проведення HACCP Сертифікації компанія з міжнародною репутацією BakerTilly – (Завантажити презентацію щодо реалізації HACCP на українських елеваторах)

Розмістити заявку як на Закупівлю, так і на Продаж на цьому, чи будь якому іншому елеваторі в системі, можна вже зараз – це БЕЗКОШТОВНО (потребує реєстрації та додавання компанії до свого профайла)

Rem. timeCategoryVolumePriceRegionFavorite
OldCORN MAIZE - Corn50004100UAHKharkiv
OldBARLEY - Feeding Barley1006150UAHKharkiv
OldWHEAT - Feeding wheat class4 (2019)1005500UAHKharkiv
OldWHEAT - Milling Wheat 11%1005900UAHKharkiv
OldCORN MAIZE - Corn1004600UAHKharkiv

Category: Elevator of Ukraine

Харківський комбікормовий завод ХКЗ

    0/0

Director (as at 2019-06-03):
Тібілов Іван Володимирович

Unified State Register of Enterprises and Organizations of Ukraine: 00952214

VAT: 009522120331

Train station:
ХАРЬКОВ-СОРТИРОВОЧНЫЙ ХАРКІВ-СОРТУВАЛЬНИЙ
Вантажна спроможність (ваг.\24): 8
Одночасне Вантаження (ваг.): 10
logo

236, вулиця Велика Панасівська, Харків, Харківська область, Украина

36.1809

50.0318


46