Crops
Logistic Input/Output
65000 tons
More details >> New
18%
2081
7

Безкоштовне розміщення заявки на купівлю / продаж агропродукції

Розрахуйте Ваші витрати логістики та зберігання на елеваторі

Власники елеватора:

ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "НОВААГРО УКРАЇНА" , внесок — 900 000 грн, 90% ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "КОМПАНІЯ З УПРАВЛІННЯ АКТИВАМИ "ДІКВ-Л" , внесок — 100 000 грн, 10% КІНЦЕВИЙ БЕНЕФІЦІАРНИЙ ВЛАСНИК (КОНТРОЛЕР) - ПОЛУМИСНИЙ СЕРГІЙ ВАЛЕРІЙОВИЧ, 01.07.1976 Р.Н., ІПН, УКРАЇНА, 61002, ХАРКІВСЬКА ОБЛАСТЬ, МІСТО ХАРКІВ, КИЇВСЬКИЙ РАЙОН, ВУЛИЦЯ ПОТЕБНІ, БУДИНОК 6, КВАРТИРА 17

Застереження: Інформація про елеватор у профайлі елеватора Карти елеваторів є власністю компанії Агроксі Україна і не носить рекламного характеру. Інформація про компанії і елеватори зібрана з відкритих джерел (включаючи відкриті державні реєстри) з дотриманням всіх норм законодавства України з метою інформування користувачів про стан ринку зберігання агрокультур і його можливості. Звертаємо вашу увагу, що інформація щодо суб'єктів господарської діяльності, а так само його посадових осіб не є персональними даними у розумінні відповідного закону і доступна будь-якому користувачеві Інтернет на різноманітних ресурсах і сайтах. Як змінити або видалити інформацію?

Орельський елеватор був збудований в 2005 році. Розташований в смт. Орілька Лозовського району Харківської області. Елеватор належить компанії «NOVAAGRO», Група компаній «NOVAAGRO» - одна з провідних в аграрній галузі Харківського регіону. Компанія є лідируючою в Східній Україні з експорту. ГК «NOVAAGRO» є членом Всеукраїнської громадської організації «Української аграрної конфедерації» і громадської спілки «Борошномели України». ТОВ «АПК «НОВААГРО», що входить до складу Групи компаній «NOVAAGRO », веде свою роботу на 5 елеваторах в Харківській області загальною потужністю 276,1 тис. Т. На всіх елеваторах здійснюється повний комплект послуг з приймання, доробки, зберігання та навантаження зерна . Тип елеватора – лінійний. Потужність одночасного зберігання становить 65 тис. тон. Для зберігання на елеваторі використовуються металеві силоси (25 тис. тон), бетонні силоси (30 тис. тон) та навалом (10 тис. тон.) Елеватор користується зерносушарками МС 1195 (США), NECO (США) їх продуктивність при знятті 10% вологи по кукурудзі становить 30 т/год. На елеваторі встановлене очисне обладнання БСХ-100 (2 шт.) та БСХ-200 (2 шт.). Їх спільна потужність становить 400 т/год. Транспортне обладнання – CHIEF, NECO (США) потужністю 300 т/год. Автозавантаження має 2 точки, спільна потужність яких становить 2000 т/добу. Автовідвантаження – 2 точки спільною потужністю 2000 т/добу. Залізничне відвантаження має 2 точки, потужність кожної становить 12 вагонів/добу. Елеватор має вихід до залізничної станції «Орелька», Південної ЗД (442609). Елеватор працює з такими культурами як: зернові та олійні. Має власну лабораторію. Елеватор видає складські квитанції, які є підтвердженням якості та кількості прийнятої продукції, а також дає можливість продавати продукцію, як у повному обсязі або частково через інструменти електронних торгів на AGROXY як на внутрішньому ринку так і на експорт. Більш детальну інформацію про те, як вигідно та швидко продати зернові, бобові та інші культури, що зберігаються на елеваторі ТОВ «Орельський елеватор», через юридично значимі торги AGROXY, можна отримати, спробувавши навчальні Тестові торги, або шляхом розміщення безоплатних заявок на покупку та продаж збіжжя на цьому елеваторі. Інформацію про витрати за зберігання с/г культур на елеваторі ТОВ «Орельський елеватор» та на логістику можна отримати шляхом використання онлайн калькуляторів, які розміщені на сторінці даного елеватора. На сусідніх вкладинках наведено основні технічні характеристики даного елеватора і його відповідність НАССР стандартам та закупівельні ціни.

Якщо Ви побачили помилки - повідомте нас про це, виділивши текст та натиснувши клавіші Ctrl+Enter.

Для зміни інформації щодо елеватора зв'яжіться з нами через пошту support@agroxy.com (з офіційної поштової скриньки вашої компанії, надавши в підписі інформацію про посади, яку ви займаєте в своїй компанії і контакти для зв'язку)

Чи можна повністю видалити інформацію про компанію? Можна видалити всю інформацію, крім інформації з реєстру, рейтингів і можливість коментування іншими користувачами на сторінці вашого елеватора. Так само представник компанії \ елеватора може вимагати привести інформацію у відповідність з актуальними даними державних реєстрів України (УСІ ЦІ ПОСЛУГИ НАДАЮТЬСЯ БЕЗКОШТОВНО).

Залишення і видалення коментарів. Кожен користувач може залишити коментар, який має відношення до теми сторінки. Адміністрація Агроксі залишає за собою право редагувати і видаляти будь-які коментарі відповідно до своїх внутрішніх правил без попередження і узгодження.

Type of elevator

Grain dryers

Yes

Storage type

Metal silos, Floor, Concrete silos

Capacity of a grain dryer, t/h-t/d

2400

Purification equipment

Yes

Purification equipment capacity

400

Capacity of transport equipment, acceptance t/d

300

Certified laboratory

Yes

Fumigation

No

Railway shipment

Yes

Capacity of railway shipment

12

Loading on the ship (port)

Yes

Auto-loading capacity, tons / day

2000

Put into operation

2008

Elevator - Partner Agroxy

No

Login or Register to see info

Партнерська програма Агроксі для Елеваторів

  • Можливість стати «ціноформуючим» елеватором в своєму регіоні.
  • Залучення нових покупців як вітчизняних, так і прямих зарубіжних.
  • Можливість вигідно і оперативно продавати залишки за максимальною ціною.
  • Надавати власникам зерна, виробникам і трейдерам, впевненість у якості послуг елеватора.
  • Можливість продавати і купувати продукцію більш високої якості.
  • Підтримка бізнес репутації елеватора.
  • Перехід на цифрові інструменти і нові стандарти роботи з даними.

ОНЛАЙН ТОРГИ проводяться ТІЛЬКИ на елеваторах з НАССР Сертифікацією.

Партнер Агроксі Україна з проведення HACCP Сертифікації компанія з міжнародною репутацією BakerTilly – (Завантажити презентацію щодо реалізації HACCP на українських елеваторах)

Розмістити заявку як на Закупівлю, так і на Продаж на цьому, чи будь якому іншому елеваторі в системі, можна вже зараз – це БЕЗКОШТОВНО (потребує реєстрації та додавання компанії до свого профайла)

Rem. timeCategoryVolumePriceRegionFavorite
OldBARLEY - Feeding Barley1006050UAHKharkiv

Category: Elevator of Ukraine

Орільський елеватор (НОВААГРО Орілька)
NOVAAGRO НОВААГРО

    0/0

Director (as at 2019-05-30):
Доброштан Дмитро Вікторович

Unified State Register of Enterprises and Organizations of Ukraine: 40557237

VAT: 405572320315

Train station:
ОРЕЛЬКА ОРІЛЬКА
Вантажна спроможність (ваг.\24): 6
Одночасне Вантаження (ваг.): 16
logo

64641, Харківська обл., Лозівський р-н., смт. Орілька, вул. Індустріальна, 12

36.0179

48.976


38