Crops
Logistic Input/Output
54000 tons
More details >> New
2185
1

Безкоштовне розміщення заявки на купівлю / продаж агропродукції

Розрахуйте Ваші витрати логістики та зберігання на елеваторі

Власники елеватора:

ФОНД ДЕРЖАВНОГО МАЙНА УКРАЇНИ , внесок — 40 632 101 грн, 100%

Застереження: Інформація про елеватор у профайлі елеватора Карти елеваторів є власністю компанії Агроксі Україна і не носить рекламного характеру. Інформація про компанії і елеватори зібрана з відкритих джерел (включаючи відкриті державні реєстри) з дотриманням всіх норм законодавства України з метою інформування користувачів про стан ринку зберігання агрокультур і його можливості. Звертаємо вашу увагу, що інформація щодо суб'єктів господарської діяльності, а так само його посадових осіб не є персональними даними у розумінні відповідного закону і доступна будь-якому користувачеві Інтернет на різноманітних ресурсах і сайтах. Як змінити або видалити інформацію?

Елеаптор ДП «Новопокровський КХП» (повна назва – державне підприємство «Новопокровський комбінат хлібопродуктів») був збудований фірмами «АСТАРТА Мельелеваторстрой» та «ЧПП СМС» у 1988 році. Розташований в смт. Новопокровка Чугуївського району Харківської області.

Елеватор підпорядковується Мінагропрод України. Міністерство аграрної політики і продовольства - державний орган виконавчої влади України, який забезпечує реалізацію державної аграрної політікі.Основнимі завданнями Міністерства аграрної політики є: формування та реалізація державної аграрної політики в сферах сільського господарства та з питань продовольчої безпеки держави, охорони прав на сорти рослин, тваринництва , рослинництва, розвитку сільських територій; формування та реалізація технічної політики в сфері Агропром промислово комплексу і машинобудування для агропромислового комплексу; формування державної політики в сферах використання і охорони земель сільськогосподарського призначення.

Тип елеватора – лінійний. Потужність одночасного зберіганя на елеваторі становить 54 тис. тон. Для зберігання на елеваторі використовують бетонні силоси (54 тис. тон). Елеватор використовує зерносушарки ДСП-32 та ДСП-50. Їх потужність при знятті 10% вологи по кукурудзі становить, 82 т/год. Також присутнє очисне обладнання, сепаратори БСХ-100 та СПО-50, потужністю 100 т/год.

На елеваторі присутня лінія автозавантаження, потужністю 1800 т/добу. Потужність автовідвантаження становить 640 т/добу. Також присутнє залізничне відвантаження потужністю 1640 т/добу. Елеватор має вихід до залізничної станції «Есхар», (430902).

На елеваторі присутня власна сертифікована лабораторія.

Елеватор видає складські квитанції, які є підтвердженням якості та кількості прийнятої продукції, а також дає можливість продавати продукцію, як у повному обсязі або частково через інструменти електронних торгів на AGROXY як на внутрішньому ринку так і на експорт. Більш детальну інформацію про те, як вигідно та швидко продати зернові, бобові та інші культури, що зберігаються на елеваторі ДП «Новопокровський КХП», через юридично значимі торги AGROXY, можна отримати, спробувавши навчальні Тестові торги, або шляхом розміщення безоплатних заявок на покупку та продаж збіжжя на цьому елеваторі. Інформацію про витрати за зберігання с/г культур на елеваторі ДП «Новопокровський КХП» та на логістику можна отримати шляхом використання онлайн калькуляторів, які розміщені на сторінці даного елеватора. На сусідніх вкладинках наведено основні технічні характеристики даного елеватора і його відповідність НАССР стандартам та закупівельні ціни.

Якщо Ви побачили помилки - повідомте нас про це, виділивши текст та натиснувши клавіші Ctrl+Enter.

Для зміни інформації щодо елеватора зв'яжіться з нами через пошту support@agroxy.com (з офіційної поштової скриньки вашої компанії, надавши в підписі інформацію про посади, яку ви займаєте в своїй компанії і контакти для зв'язку)

Чи можна повністю видалити інформацію про компанію? Можна видалити всю інформацію, крім інформації з реєстру, рейтингів і можливість коментування іншими користувачами на сторінці вашого елеватора. Так само представник компанії \ елеватора може вимагати привести інформацію у відповідність з актуальними даними державних реєстрів України (УСІ ЦІ ПОСЛУГИ НАДАЮТЬСЯ БЕЗКОШТОВНО).

Залишення і видалення коментарів. Кожен користувач може залишити коментар, який має відношення до теми сторінки. Адміністрація Агроксі залишає за собою право редагувати і видаляти будь-які коментарі відповідно до своїх внутрішніх правил без попередження і узгодження.

Type of elevator

Grain dryers

Yes

Storage type

Floor, Prefabricated, Concrete silos

Capacity of a grain dryer, t/h-t/d

82

Purification equipment

Yes

Certified laboratory

Yes

Fumigation

No

Railway shipment

Yes

Capacity of railway shipment

1640

Loading on the ship (port)

Yes

Auto-loading capacity, tons / day

640

Put into operation

1988

Elevator - Partner Agroxy

No

Login or Register to see info

Партнерська програма Агроксі для Елеваторів

  • Можливість стати «ціноформуючим» елеватором в своєму регіоні.
  • Залучення нових покупців як вітчизняних, так і прямих зарубіжних.
  • Можливість вигідно і оперативно продавати залишки за максимальною ціною.
  • Надавати власникам зерна, виробникам і трейдерам, впевненість у якості послуг елеватора.
  • Можливість продавати і купувати продукцію більш високої якості.
  • Підтримка бізнес репутації елеватора.
  • Перехід на цифрові інструменти і нові стандарти роботи з даними.

ОНЛАЙН ТОРГИ проводяться ТІЛЬКИ на елеваторах з НАССР Сертифікацією.

Партнер Агроксі Україна з проведення HACCP Сертифікації компанія з міжнародною репутацією BakerTilly – (Завантажити презентацію щодо реалізації HACCP на українських елеваторах)

Розмістити заявку як на Закупівлю, так і на Продаж на цьому, чи будь якому іншому елеваторі в системі, можна вже зараз – це БЕЗКОШТОВНО (потребує реєстрації та додавання компанії до свого профайла)

Rem. timeCategoryVolumePriceRegionFavorite
OldSUNFLOWERSEEDs - SF Seeds Oleic17425UAHKharkiv
OldWHEAT - Milling Wheat 12.5%1006100UAHKharkiv
OldWHEATBRAN - Wheat Bran Feeding10005000UAHKharkiv
OldFLOUR+ - Top Grade 551007000UAHKharkiv

Category: Elevator of Ukraine

Новопокровський КХП ДП
МінАгро

    1/1

Director (as at 2019-06-03):
Алі Інна Василівна

Unified State Register of Enterprises and Organizations of Ukraine: 00953042

VAT: 009530420433

Train station:
ЭСХАР ЕСХАР
Вантажна спроможність (ваг.\24): 20
Одночасне Вантаження (ваг.): 2
logo

Харківська обл., Чугуївський р-н, смт Новопокрова, вул. В.Весича буд. 1

36.557

49.8284


19