Crops
Logistic Input/Output
10000 tons
More details >> New
1327
7

Безкоштовне розміщення заявки на купівлю / продаж агропродукції

Розрахуйте Ваші витрати логістики та зберігання на елеваторі

Власники елеватора:

ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "НОВААГРО УКРАЇНА" , внесок — 900 000 грн, 90% ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "КОМПАНІЯ З УПРАВЛІННЯ АКТИВАМИ "ДІКВ-Л" , внесок — 100 000 грн, 10% КІНЦЕВИЙ БЕНЕФІЦІАРНИЙ ВЛАСНИК (КОНТРОЛЕР) - ПОЛУМИСНИЙ СЕРГІЙ ВАЛЕРІЙОВИЧ, 01.07.1976 Р.Н., ІПН, УКРАЇНА, 61002, ХАРКІВСЬКА ОБЛАСТЬ, МІСТО ХАРКІВ, КИЇВСЬКИЙ РАЙОН, ВУЛИЦЯ ПОТЕБНІ, БУДИНОК 6, КВАРТИРА 17

Застереження: Інформація про елеватор у профайлі елеватора Карти елеваторів є власністю компанії Агроксі Україна і не носить рекламного характеру. Інформація про компанії і елеватори зібрана з відкритих джерел (включаючи відкриті державні реєстри) з дотриманням всіх норм законодавства України з метою інформування користувачів про стан ринку зберігання агрокультур і його можливості. Звертаємо вашу увагу, що інформація щодо суб'єктів господарської діяльності, а так само його посадових осіб не є персональними даними у розумінні відповідного закону і доступна будь-якому користувачеві Інтернет на різноманітних ресурсах і сайтах. Як змінити або видалити інформацію?

Елеватор НОВААГРО в с. Вовчанськ (повна назва – Вовчанський круп'яний завод) розташований в с. Вовчанськ Харківської області. Належить компанії «NOVAAGRO»

Група компаній «NOVAAGRO» - одна з провідних в аграрній галузі Харківського регіону. Компанія є лідируючою в Східній Україні з експорту. ГК «NOVAAGRO» є членом Всеукраїнської громадської організації «Української аграрної конфедерації» і громадської спілки «Борошномели України». ТОВ «АПК» НОВААГРО », що входить до складу Групи компаній «NOVAAGRO», веде свою роботу на 5 елеваторах в Харківській області загальною потужністю 276,1 тис. Т. На всіх елеваторах здійснюється повний комплект послуг з приймання, доробки, зберігання та навантаження зерна.

Тип елеватора – лінійний. Потужність одночасного зберігання складає 10 тис. тон. Для зберігання використовують бетонні силоси. На елеваторі працюють зерносушарки ДСП-25, потужністю 25 т/год. Встановлені сепаратори БСХ-100, потужністю 100 т/год. Присутнє транспортне обладнання, паотужністю 70 т/год.

Елеватор має 1 точку автозавантаження, потужністю 450 т/добу, та 1 точку залізничного завантаження , потужністю 350 т/добу. Також присутнє автовідвантаження, потужністю 400 т/добу. Потужність залізничного відвантаження становить 350 т/добу. Елеватор має вихід до залізничної станції Вовчанськ, Південної ЗД (433506).

На елеваторі присутня власна сертифікована лабораторія.

Елеватор НОВААГРО Вовчанськ видає складські квитанції. Факт наявності складської квитанції є підтвердженням якості та кількості прийнятої продукції з занесенням інформації в реєстр складських квитанцій. Наявність складських квитанцій дає можливість продавати продукцію, як пшениця, кукурудза, повністю або частково через інструменти електронних торгів на платформі AGROXY.com. Більш детальну інформацію про те, як вигідно та швидко продати зернові, бобові та інші культури, що зберігаються на елеваторі НОВААГРО Вовчанськ через юридично значимі торги AGROXY, можна, спробувавши тестові торги , або шляхом безоплатних заявок на покупку та продаж основних видів продукції на даному елеваторі.

Якщо Ви побачили помилки - повідомте нас про це, виділивши текст та натиснувши клавіші Ctrl+Enter.

Для зміни інформації щодо елеватора зв'яжіться з нами через пошту support@agroxy.com (з офіційної поштової скриньки вашої компанії, надавши в підписі інформацію про посади, яку ви займаєте в своїй компанії і контакти для зв'язку)

Чи можна повністю видалити інформацію про компанію? Можна видалити всю інформацію, крім інформації з реєстру, рейтингів і можливість коментування іншими користувачами на сторінці вашого елеватора. Так само представник компанії \ елеватора може вимагати привести інформацію у відповідність з актуальними даними державних реєстрів України (УСІ ЦІ ПОСЛУГИ НАДАЮТЬСЯ БЕЗКОШТОВНО).

Залишення і видалення коментарів. Кожен користувач може залишити коментар, який має відношення до теми сторінки. Адміністрація Агроксі залишає за собою право редагувати і видаляти будь-які коментарі відповідно до своїх внутрішніх правил без попередження і узгодження.

Type of elevator

Grain dryers

No

Storage type

Floor, Reinforced concrete

Purification equipment

No

Certified laboratory

Yes

Fumigation

No

Railway shipment

No

Loading on the ship (port)

No

Elevator - Partner Agroxy

No

Login or Register to see info

Партнерська програма Агроксі для Елеваторів

  • Можливість стати «ціноформуючим» елеватором в своєму регіоні.
  • Залучення нових покупців як вітчизняних, так і прямих зарубіжних.
  • Можливість вигідно і оперативно продавати залишки за максимальною ціною.
  • Надавати власникам зерна, виробникам і трейдерам, впевненість у якості послуг елеватора.
  • Можливість продавати і купувати продукцію більш високої якості.
  • Підтримка бізнес репутації елеватора.
  • Перехід на цифрові інструменти і нові стандарти роботи з даними.

ОНЛАЙН ТОРГИ проводяться ТІЛЬКИ на елеваторах з НАССР Сертифікацією.

Партнер Агроксі Україна з проведення HACCP Сертифікації компанія з міжнародною репутацією BakerTilly – (Завантажити презентацію щодо реалізації HACCP на українських елеваторах)

Розмістити заявку як на Закупівлю, так і на Продаж на цьому, чи будь якому іншому елеваторі в системі, можна вже зараз – це БЕЗКОШТОВНО (потребує реєстрації та додавання компанії до свого профайла)

Rem. timeCategoryVolumePriceRegionFavorite
OldBEANs -nonSoya - Peas yellow -Pisum sativum1005400UAHKharkiv
OldBUCKWHEAT - Buckwheat C21007500UAHKharkiv

Category: Elevator of Ukraine

Вовчанський круп'яний завод (НОВААГРО Вовчанськ)
NOVAAGRO НОВААГРО

    0/0

Director (as at 2019-05-31):
Доброштан Дмитро Вікторович

Unified State Register of Enterprises and Organizations of Ukraine: 40557237

VAT: 405572320315

Train station:
ВОЛЧАНСК ВОВЧАНСЬК
Вантажна спроможність (ваг.\24): 16
Одночасне Вантаження (ваг.): 3
logo

62504, Харківська обл., Вовчанський р-н, с. Вовчанськ, площа Привокзальна, буд. 11-А

36.9141

50.2887


17