Місткість, тон19000
С\Х культури
Логістика елеватора
1313
0

Розрахуйте Ваші витрати логістики та зберігання на елеваторі

Якщо Ви побачили помилки - повідомте нас про це, виділивши текст та натиснувши клавіші Ctrl+Enter.

Застереження: Інформація про елеватор у профайлі елеватора Карти елеваторів є власністю компанії Агроксі Україна і не носить рекламного характеру. Інформація про компанії і елеватори зібрана з відкритих джерел (включаючи відкриті державні реєстри) з дотриманням всіх норм законодавства України з метою інформування користувачів про стан ринку зберігання агрокультур і його можливості. Звертаємо вашу увагу, що інформація щодо суб'єктів господарської діяльності, а так само його посадових осіб не є персональними даними у розумінні відповідного закону і доступна будь-якому користувачеві Інтернет на різноманітних ресурсах і сайтах. Як змінити або видалити інформацію?

Елеватор ТОВ «Лозовський» зданий в експлуатацію у 1963 році. Розташований в смт Біляївка, Харківської області. Даний елеватор належить фірмі «Агропросперис».

Американський інвестфонд NCH Capital - був створений на початку 90-х років 20-го століття. В даний час під її управлінням перебуває капітал на суму понад $ 3,5 млрд. В Україні NCH інвестує в різні галузі економіки, але інвестиції в агробізнес - наймасштабніші. У 2006-2007 роках фондом було створено шість аграрних компаній, а в 2014 році їх об'єднали в окрему юридичну особу - Групу компаній «Агропросперіс», яка надає повний комплекс послуг по фінансуванню і вирощування зерна, його зберігання та продажу на світові ринки. Фінансовий напрямок діяльності Групи представлено «Агропросперіс Банком» ( «АП Банком») (до придбання у Фонду гарантування вкладів фізичних осіб України в липні 2015 року - «Астра Банк»). «Агропросперіс Банк» - банк зі 100% іноземним капіталом. Єдиним акціонером банку є Агро Холдінгс (Юкрейн) Лімітед, дочірня компанія інвестиційного фонду NCH Capital (США). Спеціалізація банку - фінансування малих і середніх виробників зернових та олійних України.

Тип елеватора – лінійний. Потужність одночасного зберігання складає 19 тис. тон. Спосіб зберігання – навалом. На елеваторі використовуються зерносушарки, потужністю 600 т/добу. Встановлені сепаратори БСХ-100, потужністю 1000 т/добу. Потужність транспортного обладнання складає 1000 т/добу.

На елеваторі присутні 2 лінії автозавантаження, потужністю 1000 т/добу та автовідвантаження, потужністю 1000 т/добу. Також присутня 1 точка залізничного відвантаження, потужністю 24 вагони/добу. Елеватор має вихід до залізничної станції Біляївка, Південної ЗД (443207)

Елеватор має сертифіковану лабораторію. Директором є Коробцов Юрій Сергійович.

Елеватор ТОВ «Лозовський» видає складські квитанції. Факт наявності складської квитанції є підтвердженням якості та кількості прийнятої продукції з занесенням інформації в реєстр складських квитанцій. Наявність складських квитанцій дає можливість продавати продукцію, як пшениця, кукурудза, повністю або частково через інструменти електронних торгів на платформі AGROXY.com. Більш детальну інформацію про те, як вигідно та швидко продати зернові, бобові та інші культури, що зберігаються на елеваторі ТОВ «Лозовський», через юридично значимі торги AGROXY, можна, спробувавши тестові торги , або шляхом безоплатних заявок на покупку та продаж основних видів продукції на даному елеваторі.

Для зміни інформації щодо елеватора зв'яжіться з нами через пошту support@agroxy.com (з офіційної поштової скриньки вашої компанії, надавши в підписі інформацію про посади, яку ви займаєте в своїй компанії і контакти для зв'язку)

Чи можна повністю видалити інформацію про компанію? Можна видалити всю інформацію, крім інформації з реєстру, рейтингів і можливість коментування іншими користувачами на сторінці вашого елеватора. Так само представник компанії \ елеватора може вимагати привести інформацію у відповідність з актуальними даними державних реєстрів України (УСІ ЦІ ПОСЛУГИ НАДАЮТЬСЯ БЕЗКОШТОВНО).

Залишення і видалення коментарів. Кожен користувач може залишити коментар, який має відношення до теми сторінки. Адміністрація Агроксі залишає за собою право редагувати і видаляти будь-які коментарі відповідно до своїх внутрішніх правил без попередження і узгодження.

Тип елеватора

Линейный

Зерносушарки

Есть

Тип зберігання

Напольные

Продуктивність зерносушарок, тон/год - тон/доба

600 т/добу

Очисне обладнання

Есть

Потужність очистного обладнання

1 000 т/добу

Потужність транспортного обладнання, прийом т/доба

1 000 т/добу

Сертифікована лабораторія

Есть

Фумігація

Залізничне відвантаження, тон/доба

Есть

Потужність відвантаження залізниці, тон/доба

24 в/добу

Завантаження на корабель (порт), тон/доба

Нет

Потужність завантаження на корабель, тон/доба

Потужність автозавантаження, тон/доба

600 т/добу

Здано в експлуатацію

1963

Елеватор - Партнер Agroxy

Нет
Таблиця середніх тарифів послуг елеваторів на 2017 / 18УрожайОлійніІнше
Прийом (1 тона)
Зважування (на авт.вагон)
Очистка (за % на 1 т)
СУШКА = зневоложення (1% за 1 тону)
Зберігання (тона/день)
Відвантаження авто (1 т)
Відвантаження залізничне (1 т)
Перереєстрація вантажу (на кожну партію)
Аналіз зразка (вологість/дом)
Аналіз зразка + реєстр
Інші аналізи (напр., експрес аналіз на ГМО) за 1 т
SGS/Veritas сертифікація, за 1 т
Пломбування за 1 вагон/авто
Експлуатація залізничних колій (за 1 вагон)
Работа локомотива (за годину)

Партнерська програма Агроксі для Елеваторів

  • Можливість стати «ціноформуючим» елеватором в своєму регіоні.
  • Залучення нових покупців як вітчизняних, так і прямих зарубіжних.
  • Можливість вигідно і оперативно продавати залишки за максимальною ціною.
  • Надавати власникам зерна, виробникам і трейдерам, впевненість у якості послуг елеватора.
  • Можливість продавати і купувати продукцію більш високої якості.
  • Підтримка бізнес репутації елеватора.
  • Перехід на цифрові інструменти і нові стандарти роботи з даними.

ОНЛАЙН ТОРГИ проводяться ТІЛЬКИ на елеваторах з НАССР Сертифікацією.

Партнер Агроксі Україна з проведення HACCP Сертифікації компанія з міжнародною репутацією BakerTilly – (Завантажити презентацію щодо реалізації HACCP на українських елеваторах)

Розмістити заявку як на Закупівлю, так і на Продаж на цьому, чи будь якому іншому елеваторі в системі, можна вже зараз – це БЕЗКОШТОВНО (потребує реєстрації та додавання компанії до свого профайла)

Дата Заявки КатегоріяОб`ємЦінаРегіонВибране
СтаріПШЕНИЦЯ - Фураж Клас61005503UAHХарківська
СтаріПШЕНИЦЯ - М яка Клас 31005814UAHХарківська
СтаріПШЕНИЦЯ - М яка Клас 21005878UAHХарківська

Категорія: Елеватор України

Лозівський елеватор
Агропросперис

    0/0
Додати заявку

Безкоштовне розміщення заявки на купівлю / продаж агропродукції

Директор:
КОРОБЦОВ ЮРІЙ СЕРГІЙОВИЧ

ЄДРПОУ: 37048708

Залізнична Станція:
442806 ЛОЗОВАЯ ЛОЗОВА

Група Ризику : Вхід
Вантажна спроможність (ваг.\24): 8
Зайнятість станції 2017 (%): 19.1
Відстань до Вузлової Станції (км): -
Одночасне Вантаження (ваг.): 15

64141, Харківська обл., Первомайський, с. Біляївка, вул. Оренбурзька буд.36

Показати на мапі
logo

(05748) 3-39-81

050-303-60-03

kernel.ua

36.3089

49.263