Crops
Logistic Input/Output
16020 tons
More details >> New
1996
4

Безкоштовне розміщення заявки на купівлю / продаж агропродукції

Розрахуйте Ваші витрати логістики та зберігання на елеваторі

Власники елеватора:

Цимбалов Іван Олексійович , внесок — 28 199 132 грн, 50% Цимбалов Сергій Олексійович , внесок — 28 199 132 грн, 50% ВИГОДООДЕРЖУВАЧ - ЦИМБАЛОВ ІВАН ОЛЕКСІЙОВИЧ ВИГОДООДЕРЖУВАЧ - ЦИМБАЛОВ СЕРГІЙ ОЛЕКСІЙОВИЧ

Застереження: Інформація про елеватор у профайлі елеватора Карти елеваторів є власністю компанії Агроксі Україна і не носить рекламного характеру. Інформація про компанії і елеватори зібрана з відкритих джерел (включаючи відкриті державні реєстри) з дотриманням всіх норм законодавства України з метою інформування користувачів про стан ринку зберігання агрокультур і його можливості. Звертаємо вашу увагу, що інформація щодо суб'єктів господарської діяльності, а так само його посадових осіб не є персональними даними у розумінні відповідного закону і доступна будь-якому користувачеві Інтернет на різноманітних ресурсах і сайтах. Як змінити або видалити інформацію?

Елеватор ТОВ «Рома КПФ» (повна назва – Товариство з обмеженою відповідальністю комерційно-виробнича фірма «Рома») був збудований у 1992 році. Розташований в м. Первомайськ Харківської області. Генеральним дтректором елеватора є Цимбалов Сергій Олексійович.

Тип елеватора – лінійний. Потужність одночасного зберігання складає 42 тис. тон. Для зберігання на елеваторі використовують металеві силоси (24 тис. тон) та бетонні силоси (18 тис. тон). На елеваторі використовуються зерносушарки та транспортне обладнання фірми UGUR (Туреччина). Автозавантаження має 2 точки та потужність 1200 т/добу. Автовідвантаження (2 точки) має потужність 600 т/добу. Залізничне відвантаження має 2 точки, спільною потужністю 600 т/добу. Елеватор має вихід до залізничної станції «Лихачево», Південної ЗД (443300). Елеватор має власну сертифіковану лабораторію. Працює з такими культурами: пшениця, ячмінь, горох.

Елеватор видає складські квитанції, які є підтвердженням якості та кількості прийнятої продукції, а також дає можливість продавати продукцію, як у повному обсязі або частково через інструменти електронних торгів на AGROXY як на внутрішньому ринку так і на експорт. Більш детальну інформацію про те, як вигідно та швидко продати зернові, бобові та інші культури, що зберігаються на елеваторі ТОВ «Рома КПФ», через юридично значимі торги AGROXY, можна отримати, спробувавши навчальні Тестові торги, або шляхом розміщення безоплатних заявок на покупку та продаж збіжжя на цьому елеваторі. Інформацію про витрати за зберігання с/г культур на елеваторі ТОВ «Рома КПФ» та на логістику можна отримати шляхом використання онлайн калькуляторів, які розміщені на сторінці даного елеватора. На сусідніх вкладинках наведено основні технічні характеристики даного елеватора і його відповідність НАССР стандартам та закупівельні ціни.

Якщо Ви побачили помилки - повідомте нас про це, виділивши текст та натиснувши клавіші Ctrl+Enter.

Для зміни інформації щодо елеватора зв'яжіться з нами через пошту support@agroxy.com (з офіційної поштової скриньки вашої компанії, надавши в підписі інформацію про посади, яку ви займаєте в своїй компанії і контакти для зв'язку)

Чи можна повністю видалити інформацію про компанію? Можна видалити всю інформацію, крім інформації з реєстру, рейтингів і можливість коментування іншими користувачами на сторінці вашого елеватора. Так само представник компанії \ елеватора може вимагати привести інформацію у відповідність з актуальними даними державних реєстрів України (УСІ ЦІ ПОСЛУГИ НАДАЮТЬСЯ БЕЗКОШТОВНО).

Залишення і видалення коментарів. Кожен користувач може залишити коментар, який має відношення до теми сторінки. Адміністрація Агроксі залишає за собою право редагувати і видаляти будь-які коментарі відповідно до своїх внутрішніх правил без попередження і узгодження.

Type of elevator

Grain dryers

Yes

Storage type

Metal silos, Concrete silos

Purification equipment

Yes

Capacity of transport equipment, acceptance t/d

1200

Certified laboratory

Yes

Fumigation

No

Railway shipment

Yes

Capacity of railway shipment

600

Loading on the ship (port)

Yes

Auto-loading capacity, tons / day

600

Put into operation

1992

Elevator - Partner Agroxy

No

Login or Register to see info

Партнерська програма Агроксі для Елеваторів

  • Можливість стати «ціноформуючим» елеватором в своєму регіоні.
  • Залучення нових покупців як вітчизняних, так і прямих зарубіжних.
  • Можливість вигідно і оперативно продавати залишки за максимальною ціною.
  • Надавати власникам зерна, виробникам і трейдерам, впевненість у якості послуг елеватора.
  • Можливість продавати і купувати продукцію більш високої якості.
  • Підтримка бізнес репутації елеватора.
  • Перехід на цифрові інструменти і нові стандарти роботи з даними.

ОНЛАЙН ТОРГИ проводяться ТІЛЬКИ на елеваторах з НАССР Сертифікацією.

Партнер Агроксі Україна з проведення HACCP Сертифікації компанія з міжнародною репутацією BakerTilly – (Завантажити презентацію щодо реалізації HACCP на українських елеваторах)

Розмістити заявку як на Закупівлю, так і на Продаж на цьому, чи будь якому іншому елеваторі в системі, можна вже зараз – це БЕЗКОШТОВНО (потребує реєстрації та додавання компанії до свого профайла)

Rem. timeCategoryVolumePriceRegionFavorite
OldWHEAT - Feeding wheat class4 (2019)1005700UAHKharkiv
OldWHEAT - Milling Wheat 11%1006000UAHKharkiv
OldWHEAT - Milling Wheat 12.5%1006100UAHKharkiv
OldWHEAT - Milling Wheat 12.5%1005950UAHKharkiv
OldWHEAT - Milling Wheat 11%1005850UAHKharkiv
OldWHEAT - Milling Wheat 12.5%1005950UAHKharkiv
OldNICHE AGRI PRODUCTS - Oil seeds (hemp)3035000UAHKharkiv

Category: Elevator of Ukraine

КВФ Рома

    0/0

Director (as at 2019-05-30):
Цимбалов Сергій Олексійович

Unified State Register of Enterprises and Organizations of Ukraine: 23325414

VAT: 233254120282

Train station:
ЛИХАЧЕВО ЛИХАЧОВЕ
Вантажна спроможність (ваг.\24): 32
Одночасне Вантаження (ваг.): 37
logo

Харківська обл., м. Первомайськ, вул. Лісозахисна, буд. 7

36.1971

49.3889


26