Місткість, тон22900
С\Х культури
Логістика елеватора
854
0

Розрахуйте Ваші витрати логістики та зберігання на елеваторі

Якщо Ви побачили помилки - повідомте нас про це, виділивши текст та натиснувши клавіші Ctrl+Enter.

Застереження: Інформація про елеватор у профайлі елеватора Карти елеваторів є власністю компанії Агроксі Україна і не носить рекламного характеру. Інформація про компанії і елеватори зібрана з відкритих джерел (включаючи відкриті державні реєстри) з дотриманням всіх норм законодавства України з метою інформування користувачів про стан ринку зберігання агрокультур і його можливості. Звертаємо вашу увагу, що інформація щодо суб'єктів господарської діяльності, а так само його посадових осіб не є персональними даними у розумінні відповідного закону і доступна будь-якому користувачеві Інтернет на різноманітних ресурсах і сайтах. Як змінити або видалити інформацію?

Елеватор ПАТ «Іванчуківське ХПП» (повна назва – приватне акціонерне товариство «Іванчуківське хлібоприймальне підприємство») розташований в с. Іванчуківка Харківської області. Елеватор належить компанії «CORETRADE».

Товариство з обмеженою відповідальністю «Кортрейд» - це компанія, яка впевнено набирає обертів на українському ринку соняшникової олії та інших продуктів переробки насіння соняшнику. Більше 15 років успішної роботи привели до того, що на сьогоднішній день підприємство позиціонується як виробник нерафінованої соняшникової олії, макухи соняшникової, біологічного палива з лузги насіння соняшника, а також є власником заводу з переробки насіння соняшнику з технологією подвійного пресування, елеваторного господарства, парку автотранспорту , сільськогосподарської техніки і понад 10 тисяч га оброблюваних земель. Об'єднуючи накопичений досвід з передовими технологічними інноваціями, компанія прагне до створення найбільш сприятливих умов ведення бізнесу з нашими партнерами. Виробничі потужності, які знаходяться в с. Іванчуківка, Ізюмського району, Харківської області, дозволяють переробляти до 200 тонн насіння соняшнику на добу. Завдяки завершеному виробничим циклом ми відстежуємо якість нашої продукції на кожному етапі її виробництва. Обробка власних земельних угідь, розташованих в екологічно чистих районах Харківської області, контроль сертифікованої виробничо - технічної лабораторії, яка укомплектована обладнанням німецької фірми Berh Labor Technik, як вхідної сировини, так і готової продукції, а також чітко вибудувана централізована логістична система гарантує високу якість товару. Відповідність світовим стандартам якості підтверджено сертифікатом УкрСЕПРО та ISO 22000: 2005 (НАССР).

Тип елеватора – лінійний. Потужність одночасного зберігання становить 23 тис. тон. Тип зберігання – навалом. На елеваторі використовуються зерносушарки ДСП-№», потужністю 60 т/год. Встановлені сепаратори КБС-1270.4.00, потужністю 40 т/год.

На елеваторі присутні 2 лінії автозавантаження, потужністю 1000 т/добу, та автовідвантаження, потужністю 250 т/добу. Також присутнє залізничне відвантаження , потужністю 500 т/добу. Елеватор має вихід до залізничної станції Закомельська, Південної ЗД (443705).

На елеваторі присутня власна сертифікована лабораторія. На даний момент директором являється Левенець Наталія Анатоліївна.

Елеватор ПАТ «Іванчуківське ХПП» видає складські квитанції. Факт наявності складської квитанції є підтвердженням якості та кількості прийнятої продукції з занесенням інформації в реєстр складських квитанцій. Наявність складських квитанцій дає можливість продавати продукцію, як пшениця, кукурудза, повністю або частково через інструменти електронних торгів на платформі AGROXY.com. Більш детальну інформацію про те, як вигідно та швидко продати зернові, бобові та інші культури, що зберігаються на елеваторі ПАТ «Іванчуківське ХПП», через юридично значимі торги AGROXY, можна, спробувавши тестові торги , або шляхом безоплатних заявок на покупку та продаж збіжжя на даному елеваторі.

Для зміни інформації щодо елеватора зв'яжіться з нами через пошту support@agroxy.com (з офіційної поштової скриньки вашої компанії, надавши в підписі інформацію про посади, яку ви займаєте в своїй компанії і контакти для зв'язку)

Чи можна повністю видалити інформацію про компанію? Можна видалити всю інформацію, крім інформації з реєстру, рейтингів і можливість коментування іншими користувачами на сторінці вашого елеватора. Так само представник компанії \ елеватора може вимагати привести інформацію у відповідність з актуальними даними державних реєстрів України (УСІ ЦІ ПОСЛУГИ НАДАЮТЬСЯ БЕЗКОШТОВНО).

Залишення і видалення коментарів. Кожен користувач може залишити коментар, який має відношення до теми сторінки. Адміністрація Агроксі залишає за собою право редагувати і видаляти будь-які коментарі відповідно до своїх внутрішніх правил без попередження і узгодження.

Тип елеватора

Линейный

Зерносушарки

Есть

Тип зберігання

Напольные

Продуктивність зерносушарок, тон/год - тон/доба

Очисне обладнання

Нет

Потужність очистного обладнання

Потужність транспортного обладнання, прийом т/доба

Сертифікована лабораторія

Есть

Фумігація

Залізничне відвантаження, тон/доба

Есть

Потужність відвантаження залізниці, тон/доба

400 т/добу

Завантаження на корабель (порт), тон/доба

Нет

Потужність завантаження на корабель, тон/доба

Потужність автозавантаження, тон/доба

500 т/добу

Здано в експлуатацію

Елеватор - Партнер Agroxy

Нет
Таблиця середніх тарифів послуг елеваторів на 2017 / 18УрожайОлійніІнше
Прийом (1 тона)
Зважування (на авт.вагон)
Очистка (за % на 1 т)
СУШКА = зневоложення (1% за 1 тону)
Зберігання (тона/день)
Відвантаження авто (1 т)
Відвантаження залізничне (1 т)
Перереєстрація вантажу (на кожну партію)
Аналіз зразка (вологість/дом)
Аналіз зразка + реєстр
Інші аналізи (напр., експрес аналіз на ГМО) за 1 т
SGS/Veritas сертифікація, за 1 т
Пломбування за 1 вагон/авто
Експлуатація залізничних колій (за 1 вагон)
Работа локомотива (за годину)

Партнерська програма Агроксі для Елеваторів

  • Можливість стати «ціноформуючим» елеватором в своєму регіоні.
  • Залучення нових покупців як вітчизняних, так і прямих зарубіжних.
  • Можливість вигідно і оперативно продавати залишки за максимальною ціною.
  • Надавати власникам зерна, виробникам і трейдерам, впевненість у якості послуг елеватора.
  • Можливість продавати і купувати продукцію більш високої якості.
  • Підтримка бізнес репутації елеватора.
  • Перехід на цифрові інструменти і нові стандарти роботи з даними.

ОНЛАЙН ТОРГИ проводяться ТІЛЬКИ на елеваторах з НАССР Сертифікацією.

Партнер Агроксі Україна з проведення HACCP Сертифікації компанія з міжнародною репутацією BakerTilly – (Завантажити презентацію щодо реалізації HACCP на українських елеваторах)

Розмістити заявку як на Закупівлю, так і на Продаж на цьому, чи будь якому іншому елеваторі в системі, можна вже зараз – це БЕЗКОШТОВНО (потребує реєстрації та додавання компанії до свого профайла)

Категорія: Елеватор України

Іванчуківське ХПП
ЧП Агро-Трейд

    0/0
Додати заявку

Безкоштовне розміщення заявки на купівлю / продаж агропродукції

Директор:
ЛЕВЕНЕЦЬ НАТАЛІЯ АНАТОЛІЇВНА

ЄДРПОУ: 33168696

Залізнична Станція:
443705 ЗАКОМЕЛЬСКАЯ ЗАКОМЕЛЬСЬКА

Група Ризику : Вхід
Вантажна спроможність (ваг.\24): 14
Зайнятість станції 2017 (%): 22.6
Відстань до Вузлової Станції (км): 104
Одночасне Вантаження (ваг.): 4

Харківська обл., Ізюмський р-н, с. Іванчуківка, вул. Привокзальна 11

Показати на мапі
logo

(05743) 5-09-06, +38 (05743) 5-09-07

http://at.kharkov.ua/

37.195

49.3729