Crops
Logistic Input/Output
3000 tons
More details >> New
1765
0

Безкоштовне розміщення заявки на купівлю / продаж агропродукції

Розрахуйте Ваші витрати логістики та зберігання на елеваторі

Власники елеватора:

ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "АГРОТРЕЙД КАПІТАЛ" , внесок — 7 930 879 грн, 100% КІНЦЕВИЙ БЕНЕФІЦІАРНИЙ ВЛАСНИК(КОНТРОЛЕР), ЮРИДИЧНОЇ ОСОБИ ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "АГРОТРЕЙД КАПІТАЛ", КОЖЕМЯКО ВСЕВОЛОД СЕРГІЙОВИЧ, УКРАЇНА, ХАРКІВСЬКА ОБЛ, М.ХАРКІВ, ВУЛИЦЯ ЧУБАРЯ, БУД.1, КВ.39, 61002 Кожемяко Всеволод Сергійович

Застереження: Інформація про елеватор у профайлі елеватора Карти елеваторів є власністю компанії Агроксі Україна і не носить рекламного характеру. Інформація про компанії і елеватори зібрана з відкритих джерел (включаючи відкриті державні реєстри) з дотриманням всіх норм законодавства України з метою інформування користувачів про стан ринку зберігання агрокультур і його можливості. Звертаємо вашу увагу, що інформація щодо суб'єктів господарської діяльності, а так само його посадових осіб не є персональними даними у розумінні відповідного закону і доступна будь-якому користувачеві Інтернет на різноманітних ресурсах і сайтах. Як змінити або видалити інформацію?

ТОВ «Дворічанський елеватор» (повна назва – товариство з обмеженою відповідальністю «Дворічанський елеватор») був зданий у 1978 р. Належить компанії «ТОВ АГРОТРЕЙД»

Агротрейд - вертикально інтегрований холдинг із завершеним агропромисловим циклом: виробництво, переробка, зберігання та торгівля сільськогосподарською продукцією. Холдинг обробляє близько 70 тис. Га сільськогосподарських угідь в Чернігівській, Сумській, Полтавській і Харківській областях. До складу Групи АГРОТРЕЙД входять 17 сільгосппідприємств, 9 елеваторів і хлібоприймальних підприємств загальною потужністю зберігання до 560 тис. т.

Потужність елеватора 45,5 тис. тон. ТОВ «Дворічанський елеватор» має відповідне обладнання для забезпечення контролю за температурою, сушіння, очищення продукції, а також має акредитовану лабораторію та сертифікований персонал для забезпечення контролю якості продукції. Культури, з якими працює: гречка, пшениця, кукурудза, ячмінь, соя, соняшник.

Спосіб зберігання: навалом, СОГові силоси.

На елеваторі присутнє автозавантаження потужністю 1500 т/добу, залізничне завантаження потужністю 300 т/добу, автовідвантаження потужністю 500 т/добу та залізничне відвантаження потужністю 350 т/добу. Елеватор має вихід до залізничної станції «Дворічна», Південної ЗД. Генеральним директором елеватора є Юрченко Сергій Миколайович. Елеватор видає складські квитанції, які є підтвердженням якості та кількості прийнятої продукції, а також дає можливість продавати продукцію, як у повному обсязі або частково через інструменти електронних торгів на AGROXY як на внутрішньому ринку так і на експорт. Більш детальну інформацію про те, як вигідно та швидко продати зернові, бобові та інші культури, що зберігаються на елеваторі ТОВ «Дворічанський елеватор», через юридично значимі торги AGROXY, можна отримати, спробувавши навчальні Тестові торги, або шляхом розміщення безоплатних заявок на покупку та продаж збіжжя на цьому елеваторі. Інформацію про витрати за зберігання с/г культур на елеваторі ТОВ «Дворічанський елеватор» та на логістику можна отримати шляхом використання онлайн калькуляторів, які розміщені на сторінці даного елеватора. На сусідніх вкладинках наведено основні технічні характеристики даного елеватора і його відповідність НАССР стандартам та закупівельні ціни.

Якщо Ви побачили помилки - повідомте нас про це, виділивши текст та натиснувши клавіші Ctrl+Enter.

Для зміни інформації щодо елеватора зв'яжіться з нами через пошту support@agroxy.com (з офіційної поштової скриньки вашої компанії, надавши в підписі інформацію про посади, яку ви займаєте в своїй компанії і контакти для зв'язку)

Чи можна повністю видалити інформацію про компанію? Можна видалити всю інформацію, крім інформації з реєстру, рейтингів і можливість коментування іншими користувачами на сторінці вашого елеватора. Так само представник компанії \ елеватора може вимагати привести інформацію у відповідність з актуальними даними державних реєстрів України (УСІ ЦІ ПОСЛУГИ НАДАЮТЬСЯ БЕЗКОШТОВНО).

Залишення і видалення коментарів. Кожен користувач може залишити коментар, який має відношення до теми сторінки. Адміністрація Агроксі залишає за собою право редагувати і видаляти будь-які коментарі відповідно до своїх внутрішніх правил без попередження і узгодження.

Type of elevator

Grain dryers

Yes

Storage type

Floor, Prefabricated

Capacity of a grain dryer, t/h-t/d

200

Purification equipment

Yes

Purification equipment capacity

1000

Capacity of transport equipment, acceptance t/d

1500

Certified laboratory

Yes

Fumigation

No

Railway shipment

Yes

Capacity of railway shipment

5

Loading on the ship (port)

No

Auto-loading capacity, tons / day

500

Put into operation

1978

Elevator - Partner Agroxy

No

Login or Register to see info

Партнерська програма Агроксі для Елеваторів

  • Можливість стати «ціноформуючим» елеватором в своєму регіоні.
  • Залучення нових покупців як вітчизняних, так і прямих зарубіжних.
  • Можливість вигідно і оперативно продавати залишки за максимальною ціною.
  • Надавати власникам зерна, виробникам і трейдерам, впевненість у якості послуг елеватора.
  • Можливість продавати і купувати продукцію більш високої якості.
  • Підтримка бізнес репутації елеватора.
  • Перехід на цифрові інструменти і нові стандарти роботи з даними.

ОНЛАЙН ТОРГИ проводяться ТІЛЬКИ на елеваторах з НАССР Сертифікацією.

Партнер Агроксі Україна з проведення HACCP Сертифікації компанія з міжнародною репутацією BakerTilly – (Завантажити презентацію щодо реалізації HACCP на українських елеваторах)

Розмістити заявку як на Закупівлю, так і на Продаж на цьому, чи будь якому іншому елеваторі в системі, можна вже зараз – це БЕЗКОШТОВНО (потребує реєстрації та додавання компанії до свого профайла)

Rem. timeCategoryVolumePriceRegionFavorite
OldWHEAT - Milling Wheat 11%1005980UAHKharkiv

Category: Elevator of Ukraine

Дворічанський елеватор
АГРОТРЕЙД

    0/0

Director (as at 2019-05-14):
Юрченко Сергій Миколайович

Unified State Register of Enterprises and Organizations of Ukraine: 31368970

VAT: 313689720100

Train station:
ДВУРЕЧНАЯ ДВОРІЧНА
Вантажна спроможність (ваг.\24): 14
Одночасне Вантаження (ваг.): 2
logo

62701, Харківська обл., Дворічанський, ст. Дворічна, вул. Привокзальна буд.27

37.7308

49.8543


17