Crops
Logistic Input/Output
149300 tons
More details >> New
18%
2717
0

Безкоштовне розміщення заявки на купівлю / продаж агропродукції

Розрахуйте Ваші витрати логістики та зберігання на елеваторі

Власники елеватора:

Кабінет Міністрів України , внесок — 867 717 000 грн, 100%

Застереження: Інформація про елеватор у профайлі елеватора Карти елеваторів є власністю компанії Агроксі Україна і не носить рекламного характеру. Інформація про компанії і елеватори зібрана з відкритих джерел (включаючи відкриті державні реєстри) з дотриманням всіх норм законодавства України з метою інформування користувачів про стан ринку зберігання агрокультур і його можливості. Звертаємо вашу увагу, що інформація щодо суб'єктів господарської діяльності, а так само його посадових осіб не є персональними даними у розумінні відповідного закону і доступна будь-якому користувачеві Інтернет на різноманітних ресурсах і сайтах. Як змінити або видалити інформацію?

Історія елеватора бере початок від часу заснування у смт Савинці підприємства «Заготзерно», яке в 1968 році було підпорядковане Балаклійському хлібоприймальному підприємству і перейменоване у «Підсобний хлібоприймальний пункт». Після введення в експлуатацію новозбудованого елеватора у 1977 році підприємство отримало свою сучасну назву «Савинський елеватор». Він належить компанії «ДПЗКУ», а його генеральний директор Пазій Ірина Миколаївна. Основним напрямком діяльності філії є надання послуг із приймання, доведення якості до базисних кондицій, зберігання і відвантаження зерна та насіння олійних культур.

Державна продовольчо-зернова корпорація України (ДПЗКУ) створена постановою Кабінету міністрів України від 11 серпня 2010 р. До її складу входить 45 філій: Головна торгово-експортна філія, 2 портових елеватори - Одеський і Миколаївський, 24 лінійні елеватори, 18 комбінатів хлібопродуктів, 17 млинів, 1 круп'яної і 2 комбікормових заводи.

Сумарний обсяг зберігання, включаючи потужності з перевалки на експорт в портах, становить близько 3,73 млн т зернових.

Елеватор є лінійним. Його потужність одночасного зберігання становить 146,5 тис. тон. Для зберігання на елеваторі використовують бетонні силоси (144 тис. тон) та навалом (2,5тис. тон). На елеваторі використовують зерносушарки Sukup (США) та ДСП-32 «спарка», їх продуктивність при знятті 10% вологи по кукурудзі становить 82 т/год. Очисне обладнання БСХ-100 (ХМЗ) має потужність 100 т/год.

Автозавантаження має 4 точки, загальна потужність яких становить 2000-4000 т/добу. Потужність залізничного завантаження – 2000 т/добу. На елеваторі присутні 5 точок авто відвантаження, їх потужність складає 1000 т/добу. Також здійснюється залізничне відвантаження потужністю 1500 т/добу. Елеватор має власну залізничну станцію «Савинці», Півленної ЗД (443809).

Елеватор займається такими культурами як пшениця, кукурудза, ячмінь, рапс, соняшник.

На елеваторі присутня сертифікована лабораторія.

Елеватор видає складські квитанції, які є підтвердженням якості та кількості прийнятої продукції, а також дає можливість продавати продукцію, як у повному обсязі або частково через інструменти електронних торгів на AGROXY як на внутрішньому ринку так і на експорт. Більш детальну інформацію про те, як вигідно та швидко продати зернові, бобові та інші культури, що зберігаються на ДП «Савинський елеватор», через юридично значимі торги AGROXY, можна отримати, спробувавши навчальні Тестові торги, або шляхом розміщення безоплатних заявок на покупку та продаж збіжжя на цьому елеваторі. Інформацію про витрати за зберігання с/г культур на елеваторі ДП «Савинський елеватор» та на логістику можна отримати шляхом використання онлайн калькуляторів, які розміщені на сторінці даного елеватора. На сусідніх вкладинках наведено основні технічні характеристики даного елеватора і його відповідність НАССР стандартам та закупівельні ціни.

Якщо Ви побачили помилки - повідомте нас про це, виділивши текст та натиснувши клавіші Ctrl+Enter.

Для зміни інформації щодо елеватора зв'яжіться з нами через пошту support@agroxy.com (з офіційної поштової скриньки вашої компанії, надавши в підписі інформацію про посади, яку ви займаєте в своїй компанії і контакти для зв'язку)

Чи можна повністю видалити інформацію про компанію? Можна видалити всю інформацію, крім інформації з реєстру, рейтингів і можливість коментування іншими користувачами на сторінці вашого елеватора. Так само представник компанії \ елеватора може вимагати привести інформацію у відповідність з актуальними даними державних реєстрів України (УСІ ЦІ ПОСЛУГИ НАДАЮТЬСЯ БЕЗКОШТОВНО).

Залишення і видалення коментарів. Кожен користувач може залишити коментар, який має відношення до теми сторінки. Адміністрація Агроксі залишає за собою право редагувати і видаляти будь-які коментарі відповідно до своїх внутрішніх правил без попередження і узгодження.

Type of elevator

Grain dryers

Yes

Capacity of a grain dryer, t/h-t/d

88

Purification equipment

Yes

Certified laboratory

Yes

Fumigation

No

Railway shipment

Yes

Capacity of railway shipment

1500

Loading on the ship (port)

No

Auto-loading capacity, tons / day

1000

Put into operation

1977

Elevator - Partner Agroxy

No

Login or Register to see info

Партнерська програма Агроксі для Елеваторів

  • Можливість стати «ціноформуючим» елеватором в своєму регіоні.
  • Залучення нових покупців як вітчизняних, так і прямих зарубіжних.
  • Можливість вигідно і оперативно продавати залишки за максимальною ціною.
  • Надавати власникам зерна, виробникам і трейдерам, впевненість у якості послуг елеватора.
  • Можливість продавати і купувати продукцію більш високої якості.
  • Підтримка бізнес репутації елеватора.
  • Перехід на цифрові інструменти і нові стандарти роботи з даними.

ОНЛАЙН ТОРГИ проводяться ТІЛЬКИ на елеваторах з НАССР Сертифікацією.

Партнер Агроксі Україна з проведення HACCP Сертифікації компанія з міжнародною репутацією BakerTilly – (Завантажити презентацію щодо реалізації HACCP на українських елеваторах)

Розмістити заявку як на Закупівлю, так і на Продаж на цьому, чи будь якому іншому елеваторі в системі, можна вже зараз – це БЕЗКОШТОВНО (потребує реєстрації та додавання компанії до свого профайла)

Rem. timeCategoryVolumePriceRegionFavorite
OldBARLEY - Feeding Barley1006160UAHKharkiv
OldWHEAT - Milling Wheat 11%1005990UAHKharkiv

Category: Elevator of Ukraine

Савинський елеватор - філія ДПЗКУ АТ
ДПЗКУ

    2/1

Director (as at 2019-05-31):
Чернявський Саймон Лео Вільям

Unified State Register of Enterprises and Organizations of Ukraine: 37243279

VAT: 372432726556

Train station:
САВИНЦЫ САВИНЦІ
Вантажна спроможність (ваг.\24): 21
Одночасне Вантаження (ваг.): 17
logo

вул.Привокзальна,47, Савинці, Харківська область, Украина

37.0347

49.3958


19