Місткість, тон92600
С\Х культури
Логістика елеватора
833
0

Розрахуйте Ваші витрати логістики та зберігання на елеваторі

Якщо Ви побачили помилки - повідомте нас про це, виділивши текст та натиснувши клавіші Ctrl+Enter.

Застереження: Інформація про елеватор у профайлі елеватора Карти елеваторів є власністю компанії Агроксі Україна і не носить рекламного характеру. Інформація про компанії і елеватори зібрана з відкритих джерел (включаючи відкриті державні реєстри) з дотриманням всіх норм законодавства України з метою інформування користувачів про стан ринку зберігання агрокультур і його можливості. Звертаємо вашу увагу, що інформація щодо суб'єктів господарської діяльності, а так само його посадових осіб не є персональними даними у розумінні відповідного закону і доступна будь-якому користувачеві Інтернет на різноманітних ресурсах і сайтах. Як змінити або видалити інформацію?

Елеватор ДП «Хлібна база №85» (повна назва – державне підприємство «Хлібна база №85») був зданий в експлуатацію у 1932 році. Розташований в м. Барвінкове Барвінківського району Харківської області. Елеватор належить компанії «Госрезерв».

Державне агентство резерву України (Держрезерв) - центральний орган виконавчої влади, діяльність якого координується Кабінетом Міністрів. Держрезерву належать більше 30 підприємств, що працюють в сфері прийому / зберігання / переробки зерна, борошномельних послуг, що володіють складськими і холодильними приміщеннями, а також об'єктами зберігання нафтопродуктів.

Тип елеватора – лінійний. Потужність одночасного зберігання складає 82,8 тис. тон. Елеватор використовує 2 способи зберігання: Металеві силоси (54 тис. тон) та навалом (28,8 тис. тон). На елеваторі використовують сушарки ДСП-32 (2шт.) та ВТІ-15, їх продуктивність при знятті 10% вологи по кукурудзі становить 150 т/год. Потужність очисного обладнання складає 2500 т/год. Потужність транспортного обладнання становить 100-175 т/добу. Автозавантаження має 3 точки, та потужність 1950 т/ добу. Залізничне завантаження – 2 точки, та потужність 500 т/добу. Автовідвантаження має 2 точки, спільною потужністю 1000 т/добу. Залізничне відвантаження – 2 точки, спільною потужністю 8 вагонів/добу. Елеватор має вихід до залізничної станції «Барвінково», Донецька ЗД (492608).

Елеватор працює з такими культурами як: пшениця, кукурудза, ячмінь, соняшник. На елеваторі присутня сертифікована лабораторія.

Генеральний директор елеватора Марчук Олександр.

Елеватор видає складські квитанції, які є підтвердженням якості та кількості прийнятої продукції, а також дає можливість продавати продукцію, як у повному обсязі або частково через інструменти електронних торгів на AGROXY як на внутрішньому ринку так і на експорт. Більш детальну інформацію про те, як вигідно та швидко продати зернові, бобові та інші культури, що зберігаються на елеваторі ДП «Хлібна база №85», через юридично значимі торги AGROXY, можна отримати, спробувавши навчальні Тестові торги, або шляхом розміщення безоплатних заявок на покупку та продаж збіжжя на цьому елеваторі. Інформацію про витрати за зберігання с/г культур на елеваторі ДП «Хлібна база №85» та на логістику можна отримати шляхом використання онлайн калькуляторів, які розміщені на сторінці даного елеватора. На сусідніх вкладинках наведено основні технічні характеристики даного елеватора і його відповідність НАССР стандартам та закупівельні ціни.

Для зміни інформації щодо елеватора зв'яжіться з нами через пошту support@agroxy.com (з офіційної поштової скриньки вашої компанії, надавши в підписі інформацію про посади, яку ви займаєте в своїй компанії і контакти для зв'язку)

Чи можна повністю видалити інформацію про компанію? Можна видалити всю інформацію, крім інформації з реєстру, рейтингів і можливість коментування іншими користувачами на сторінці вашого елеватора. Так само представник компанії \ елеватора може вимагати привести інформацію у відповідність з актуальними даними державних реєстрів України (УСІ ЦІ ПОСЛУГИ НАДАЮТЬСЯ БЕЗКОШТОВНО).

Залишення і видалення коментарів. Кожен користувач може залишити коментар, який має відношення до теми сторінки. Адміністрація Агроксі залишає за собою право редагувати і видаляти будь-які коментарі відповідно до своїх внутрішніх правил без попередження і узгодження.

Тип елеватора

Линейный

Зерносушарки

Есть

Тип зберігання

МетСилосы;Напольные

Продуктивність зерносушарок, тон/год - тон/доба

1200 т/добу

Очисне обладнання

Есть

Потужність очистного обладнання

Уточнюється

Потужність транспортного обладнання, прийом т/доба

Уточнюється

Сертифікована лабораторія

Есть

Фумігація

Можлива

Залізничне відвантаження, тон/доба

Есть

Потужність відвантаження залізниці, тон/доба

500 т/добу

Завантаження на корабель (порт), тон/доба

Нет

Потужність завантаження на корабель, тон/доба

Потужність автозавантаження, тон/доба

1500 т/добу

Здано в експлуатацію

1951

Елеватор - Партнер Agroxy

Нет
Таблиця середніх тарифів послуг елеваторів на 2017 / 18УрожайОлійніІнше
Прийом (1 тона)
Зважування (на авт.вагон)
Очистка (за % на 1 т)
СУШКА = зневоложення (1% за 1 тону)
Зберігання (тона/день)
Відвантаження авто (1 т)
Відвантаження залізничне (1 т)
Перереєстрація вантажу (на кожну партію)
Аналіз зразка (вологість/дом)
Аналіз зразка + реєстр
Інші аналізи (напр., експрес аналіз на ГМО) за 1 т
SGS/Veritas сертифікація, за 1 т
Пломбування за 1 вагон/авто
Експлуатація залізничних колій (за 1 вагон)
Работа локомотива (за годину)

Партнерська програма Агроксі для Елеваторів

  • Можливість стати «ціноформуючим» елеватором в своєму регіоні.
  • Залучення нових покупців як вітчизняних, так і прямих зарубіжних.
  • Можливість вигідно і оперативно продавати залишки за максимальною ціною.
  • Надавати власникам зерна, виробникам і трейдерам, впевненість у якості послуг елеватора.
  • Можливість продавати і купувати продукцію більш високої якості.
  • Підтримка бізнес репутації елеватора.
  • Перехід на цифрові інструменти і нові стандарти роботи з даними.

ОНЛАЙН ТОРГИ проводяться ТІЛЬКИ на елеваторах з НАССР Сертифікацією.

Партнер Агроксі Україна з проведення HACCP Сертифікації компанія з міжнародною репутацією BakerTilly – (Завантажити презентацію щодо реалізації HACCP на українських елеваторах)

Розмістити заявку як на Закупівлю, так і на Продаж на цьому, чи будь якому іншому елеваторі в системі, можна вже зараз – це БЕЗКОШТОВНО (потребує реєстрації та додавання компанії до свого профайла)

Дата Заявки КатегоріяОб`ємЦінаРегіонВибране
СтаріПШЕНИЦЯ - М яка Клас 210006100UAHХарківська

Категорія: Елеватор України

ДП Хлібна база №85 -Держрезерв
Державне агентство резерву України

    4/3
Додати заявку

Безкоштовне розміщення заявки на купівлю / продаж агропродукції

Директор:
МАРЧУК ОЛЕКСАНДР МИКОЛАЙОВИЧ

ЄДРПОУ: 22675081

Залізнична Станція:
492608 БАРВЕНКОВО БАРВІНКОВЕ

Група Ризику : Вхід
Вантажна спроможність (ваг.\24): 32
Зайнятість станції 2017 (%): 12.9
Відстань до Вузлової Станції (км): 70.6
Одночасне Вантаження (ваг.): 92

Харківська обл., Барвінківський р-н., м. Барвінкове, вул. Київська, буд. 2

Показати на мапі
logo

(05757) 4-21-02

+38(05757)4-19-78

http://rezerv.gov.ua/

37.0487

48.8928