Місткість, тон14000
С\Х культури
Логістика елеватора
1135
0

Розрахуйте Ваші витрати логістики та зберігання на елеваторі

Якщо Ви побачили помилки - повідомте нас про це, виділивши текст та натиснувши клавіші Ctrl+Enter.

Застереження: Інформація про елеватор у профайлі елеватора Карти елеваторів є власністю компанії Агроксі Україна і не носить рекламного характеру. Інформація про компанії і елеватори зібрана з відкритих джерел (включаючи відкриті державні реєстри) з дотриманням всіх норм законодавства України з метою інформування користувачів про стан ринку зберігання агрокультур і його можливості. Звертаємо вашу увагу, що інформація щодо суб'єктів господарської діяльності, а так само його посадових осіб не є персональними даними у розумінні відповідного закону і доступна будь-якому користувачеві Інтернет на різноманітних ресурсах і сайтах. Як змінити або видалити інформацію?

Елеватор ПАТ «Агрофірма Пісчанська (Добренька)» (повна назва – приватне акціонерне товариство «Агрофірма Пісчанська (Добренька)») був спроектований фірмами «Промзернопроект» та «Агро-Союз». В експлуатацію був зданий у 2009 році. Розташований в с. Добренька Харківської області. Елеватор належить ТОВ «Агрофірма Пісчанська».

Підприємство ТОВ «Агрофірма «Піщанська» було створено на землях підсобного господарства ВАТ «Красноградський КХП» - «Червоний партизан». ТОВ «Агрофірма «Піщанська» є елітним насінницьким підприємством (виробництво насіння в 2015 році - 4975 т.) В агрофірмі застосовуються сучасні інтенсивні технології вирощування сільгоспкультур (технології No-Till та мінімального обробітку грунту) і виробництва продукції тваринництва. Інфраструктура зберігання зерна: хлібоприймальне пункт об'ємом 14 тис. т., Обладнання для підробки і сушки зерна продуктивністю 400 т. на добу з прийому, сертифікована лабораторія з аналізу якості зерна. У 2009 році введено в експлуатацію комплекс зерносховищ силосного типу фірми «BROCK» 1-й етап - 5 тис.т. одноразового зберігання. Йде будівництво 2-го етапу - 15 тис. т. Одночасного зберігання. Експлуатується зернова сушарка «SUKUP» (США) потужністю 35 планових т / год.

Тип елеватора – лінійний. Потужність одночасного зберігання складає 18,8 тис. тон. Спосіб зберігання металеві силоси. На елеваторі використовуються зерносушарки Sukup TE1652E (США), продуктивністю при знятті 10% вологи по кукурудзі становить 400 т/добу. На елеваторі встановлені сепаратори СПО-50, БСХ-200, потужністю 50 т/год.

На елеваторі встановлена 1 точка автозавантаження, потужністю 800 т/добу. та 1 точка автовідвантаженн, потужністю 800 т/добу. Присутня сертифікована лабораторія. ПАТ «Агрофірма «Пісчанська» (Добренька) працює з такими культурами як: пшениця, ячмінь, соняшник, кукурудза та бобові.

На даний момент генеральним директором є Юрков Михайло Степанович.

Елеватор видає складські квитанції, які є підтвердженням якості та кількості прийнятої продукції, а також дає можливість продавати продукцію, як у повному обсязі або частково через інструменти електронних торгів на AGROXY як на внутрішньому ринку так і на експорт. Більш детальну інформацію про те, як вигідно та швидко продати зернові, бобові та інші культури, що зберігаються на елеваторі ПАТ «Агрофірма Пісчанська (Добренька)», через юридично значимі торги AGROXY, можна отримати, спробувавши навчальні Тестові торги, або шляхом розміщення безоплатних заявок на покупку та продаж збіжжя на цьому елеваторі. Інформацію про витрати за зберігання с/г культур на елеваторі ПАТ «Агрофірма Пісчанська (Добренька)» та на логістику можна отримати шляхом використання онлайн калькуляторів, які розміщені на сторінці даного елеватора. На сусідніх вкладинках наведено основні технічні характеристики даного елеватора і його відповідність НАССР стандартам та закупівельні ціни.

Для зміни інформації щодо елеватора зв'яжіться з нами через пошту support@agroxy.com (з офіційної поштової скриньки вашої компанії, надавши в підписі інформацію про посади, яку ви займаєте в своїй компанії і контакти для зв'язку)

Чи можна повністю видалити інформацію про компанію? Можна видалити всю інформацію, крім інформації з реєстру, рейтингів і можливість коментування іншими користувачами на сторінці вашого елеватора. Так само представник компанії \ елеватора може вимагати привести інформацію у відповідність з актуальними даними державних реєстрів України (УСІ ЦІ ПОСЛУГИ НАДАЮТЬСЯ БЕЗКОШТОВНО).

Залишення і видалення коментарів. Кожен користувач може залишити коментар, який має відношення до теми сторінки. Адміністрація Агроксі залишає за собою право редагувати і видаляти будь-які коментарі відповідно до своїх внутрішніх правил без попередження і узгодження.

Тип елеватора

Линейный

Зерносушарки

Есть

Тип зберігання

Напольные

Продуктивність зерносушарок, тон/год - тон/доба

400 т/добу

Очисне обладнання

Есть

Потужність очистного обладнання

Потужність транспортного обладнання, прийом т/доба

Сертифікована лабораторія

Есть

Фумігація

Залізничне відвантаження, тон/доба

Есть

Потужність відвантаження залізниці, тон/доба

600 т/добу

Завантаження на корабель (порт), тон/доба

Нет

Потужність завантаження на корабель, тон/доба

Потужність автозавантаження, тон/доба

600 т/добу

Здано в експлуатацію

год постройки неизвестен

Елеватор - Партнер Agroxy

Нет
Таблиця середніх тарифів послуг елеваторів на 2017 / 18УрожайОлійніІнше
Прийом (1 тона)
Зважування (на авт.вагон)
Очистка (за % на 1 т)
СУШКА = зневоложення (1% за 1 тону)
Зберігання (тона/день)
Відвантаження авто (1 т)
Відвантаження залізничне (1 т)
Перереєстрація вантажу (на кожну партію)
Аналіз зразка (вологість/дом)
Аналіз зразка + реєстр
Інші аналізи (напр., експрес аналіз на ГМО) за 1 т
SGS/Veritas сертифікація, за 1 т
Пломбування за 1 вагон/авто
Експлуатація залізничних колій (за 1 вагон)
Работа локомотива (за годину)

Партнерська програма Агроксі для Елеваторів

  • Можливість стати «ціноформуючим» елеватором в своєму регіоні.
  • Залучення нових покупців як вітчизняних, так і прямих зарубіжних.
  • Можливість вигідно і оперативно продавати залишки за максимальною ціною.
  • Надавати власникам зерна, виробникам і трейдерам, впевненість у якості послуг елеватора.
  • Можливість продавати і купувати продукцію більш високої якості.
  • Підтримка бізнес репутації елеватора.
  • Перехід на цифрові інструменти і нові стандарти роботи з даними.

ОНЛАЙН ТОРГИ проводяться ТІЛЬКИ на елеваторах з НАССР Сертифікацією.

Партнер Агроксі Україна з проведення HACCP Сертифікації компанія з міжнародною репутацією BakerTilly – (Завантажити презентацію щодо реалізації HACCP на українських елеваторах)

Розмістити заявку як на Закупівлю, так і на Продаж на цьому, чи будь якому іншому елеваторі в системі, можна вже зараз – це БЕЗКОШТОВНО (потребує реєстрації та додавання компанії до свого профайла)

Категорія: Елеватор України

Агрофірма Пісчанська
Агрофирма Песчанская

    0/0
Додати заявку

Безкоштовне розміщення заявки на купівлю / продаж агропродукції

Директор:
ЮРКОВ МИХАЙЛО СТЕПАНОВИЧ

ЄДРПОУ: 30767795

Залізнична Станція:
441606 КРАСНОГРАД КРАСНОГРАД

Група Ризику : Вхід
Вантажна спроможність (ваг.\24): 16
Зайнятість станції 2017 (%): 9.7
Відстань до Вузлової Станції (км): 81
Одночасне Вантаження (ваг.): 14

Харківська обл., Красноградський р-н, с. Берестовенька, вул. Чапаєва, буд. 40.

Показати на мапі
logo

+38 (057) 714-39-29, 050-401-54-99 (Комерційний відділ)

http://peschanskaya.com.ua/ru/

35.591

49.4837