Місткість, тон48120
С\Х культури
Логістика елеватора
852
0

Розрахуйте Ваші витрати логістики та зберігання на елеваторі

Якщо Ви побачили помилки - повідомте нас про це, виділивши текст та натиснувши клавіші Ctrl+Enter.

Застереження: Інформація про елеватор у профайлі елеватора Карти елеваторів є власністю компанії Агроксі Україна і не носить рекламного характеру. Інформація про компанії і елеватори зібрана з відкритих джерел (включаючи відкриті державні реєстри) з дотриманням всіх норм законодавства України з метою інформування користувачів про стан ринку зберігання агрокультур і його можливості. Звертаємо вашу увагу, що інформація щодо суб'єктів господарської діяльності, а так само його посадових осіб не є персональними даними у розумінні відповідного закону і доступна будь-якому користувачеві Інтернет на різноманітних ресурсах і сайтах. Як змінити або видалити інформацію?

Термінал «УКРТРАНСАГРО» знаходиться в м. Маріуполь Донецької області. Елеватор розпочав свою діяльність в 2008 році.

Тип елеватора – портовий, тип зберігання – навалом 9500 тон та 6 металевих силосів CHIEF (США) загалом в 48120 тон (5*8500 тон, 1*5000 тон). Підприємство має зерносушарку Mathews Company 1195 BEM-NG (США), потужність якої при знятті 10% вологи по кукурудзі складає 50 тон/год. Вона обладнана оперативною ємністю для вологого зерна 500 тон, вид палива –газ. У наявності обладнання для очистки зерна Buhler TAS 206A-6 (Німеччина), потужністю 250 т/год.

Загальна потужність елеватора для одночасного зберігання становить 57500 тон. Потужність ліній автозавантаження – 4500 т/добу, потужність автовідвантаження – 3000 т/добу. Географічне розташування елеватора поблизу залізничної станції Маріуполь-Порт-Експорт, Донецької ЗД дає змогу здійснювати з/д завантаження із потужністю 3000 т/добу та відвантаження на залізничні зерновози із потужністю 1500 тон/добу. Також на елеваторі передбачено завантаження на корабель комплексом вантажно-розвантажувальних машин потужністю 7000 т/добу навантажучажем 500т/год.

Потужність транспортного обладнання CHIEF (США) – 250 тон/год. Елеватор має сертифіковану лабораторію з перевірки якості зерна. Термінал «Укртрансагро» - оператор зернового ринку, що надає комплекс послуг з приймання, накопичення, зберігання і відвантаження на морські судна, з/д і автотранспорт зернових і олійних культур і послуг сертифікованого зернового терміналу. Також надає послуги логістичної і експедиторської компанії (через «УТА Логістик»). Знаходиться під управлінням «Керуюча компанія «Маріупольська Інвестиційна Група». Термінал повністю автоматизований та має всю необхідну транспортну інфраструктуру і розв'язки.

Термінал видає складські квитанції, які є підтвердженням якості та кількості прийнятої продукції, а також дає можливість продавати продукцію, як у повному обсязі або частково через інструменти електронних торгів на AGROXY як на внутрішньому ринку так і на експорт. Більш детальну інформацію про те, як вигідно та швидко продати продукцію, що зберігається на елеваторі терміналу «Укртрансагро», через юридично значимі торги AGROXY, можна отримати, спробувавши навчальні Тестові торги, або шляхом розміщення безоплатних заявок на покупку та продаж збіжжя на цьому елеваторі. Інформацію про витрати за зберігання с/г культур на елеваторі терміналу «Укртрансагро» та на логістику можна отримати шляхом використання онлайн калькуляторів, які розміщені на сторінці даного елеватора. На сусідніх вкладинках наведено основні технічні характеристики даного елеватора і його відповідність НАССР стандартам та закупівельні ціни.

Для зміни інформації щодо елеватора зв'яжіться з нами через пошту support@agroxy.com (з офіційної поштової скриньки вашої компанії, надавши в підписі інформацію про посади, яку ви займаєте в своїй компанії і контакти для зв'язку)

Чи можна повністю видалити інформацію про компанію? Можна видалити всю інформацію, крім інформації з реєстру, рейтингів і можливість коментування іншими користувачами на сторінці вашого елеватора. Так само представник компанії \ елеватора може вимагати привести інформацію у відповідність з актуальними даними державних реєстрів України (УСІ ЦІ ПОСЛУГИ НАДАЮТЬСЯ БЕЗКОШТОВНО).

Залишення і видалення коментарів. Кожен користувач може залишити коментар, який має відношення до теми сторінки. Адміністрація Агроксі залишає за собою право редагувати і видаляти будь-які коментарі відповідно до своїх внутрішніх правил без попередження і узгодження.

Тип елеватора

Портовый

Зерносушарки

Есть

Тип зберігання

МетСилосы;Напольные

Продуктивність зерносушарок, тон/год - тон/доба

1200 т/добу

Очисне обладнання

Есть

Потужність очистного обладнання

250 т/год

Потужність транспортного обладнання, прийом т/доба

250 т/год

Сертифікована лабораторія

Есть

Фумігація

Залізничне відвантаження, тон/доба

Нет

Потужність відвантаження залізниці, тон/доба

1500 тонн/добу

Завантаження на корабель (порт), тон/доба

Есть

Потужність завантаження на корабель, тон/доба

7 000 т/добу

Потужність автозавантаження, тон/доба

3 000 т/добу

Здано в експлуатацію

2008

Елеватор - Партнер Agroxy

Нет
Таблиця середніх тарифів послуг елеваторів на 2017 / 18УрожайОлійніІнше
Прийом (1 тона)
Зважування (на авт.вагон)
Очистка (за % на 1 т)
СУШКА = зневоложення (1% за 1 тону)
Зберігання (тона/день)
Відвантаження авто (1 т)
Відвантаження залізничне (1 т)
Перереєстрація вантажу (на кожну партію)
Аналіз зразка (вологість/дом)
Аналіз зразка + реєстр
Інші аналізи (напр., експрес аналіз на ГМО) за 1 т
SGS/Veritas сертифікація, за 1 т
Пломбування за 1 вагон/авто
Експлуатація залізничних колій (за 1 вагон)
Работа локомотива (за годину)

Партнерська програма Агроксі для Елеваторів

  • Можливість стати «ціноформуючим» елеватором в своєму регіоні.
  • Залучення нових покупців як вітчизняних, так і прямих зарубіжних.
  • Можливість вигідно і оперативно продавати залишки за максимальною ціною.
  • Надавати власникам зерна, виробникам і трейдерам, впевненість у якості послуг елеватора.
  • Можливість продавати і купувати продукцію більш високої якості.
  • Підтримка бізнес репутації елеватора.
  • Перехід на цифрові інструменти і нові стандарти роботи з даними.

ОНЛАЙН ТОРГИ проводяться ТІЛЬКИ на елеваторах з НАССР Сертифікацією.

Партнер Агроксі Україна з проведення HACCP Сертифікації компанія з міжнародною репутацією BakerTilly – (Завантажити презентацію щодо реалізації HACCP на українських елеваторах)

Розмістити заявку як на Закупівлю, так і на Продаж на цьому, чи будь якому іншому елеваторі в системі, можна вже зараз – це БЕЗКОШТОВНО (потребує реєстрації та додавання компанії до свого профайла)

Категорія: Елеватор України

Укртрансагро
Мариупольская инвестиционная группа

    0/0
Додати заявку

Безкоштовне розміщення заявки на купівлю / продаж агропродукції

Директор:
МАЗНИЙ АРТЕМ ВАСИЛЬОВИЧ

ЄДРПОУ: 33012180

Залізнична Станція:
484705 МАРИУПОЛЬ МАРІУПОЛЬ

Група Ризику : Вхід
Вантажна спроможність (ваг.\24): 116
Зайнятість станції 2017 (%): -
Відстань до Вузлової Станції (км): 77.8
Одночасне Вантаження (ваг.): 2

87510, Донецька обл., Маріуполь, пр-т Адмірала Луніна буд.2

Показати на мапі
logo

(0629) 59-58-20, (0629) 51-99-22

http://ukrtransagro.com/

37.5178

47.0696