Місткість, тон22400
С\Х культури
Логістика елеватора
855
0

Розрахуйте Ваші витрати логістики та зберігання на елеваторі

Якщо Ви побачили помилки - повідомте нас про це, виділивши текст та натиснувши клавіші Ctrl+Enter.

Застереження: Інформація про елеватор у профайлі елеватора Карти елеваторів є власністю компанії Агроксі Україна і не носить рекламного характеру. Інформація про компанії і елеватори зібрана з відкритих джерел (включаючи відкриті державні реєстри) з дотриманням всіх норм законодавства України з метою інформування користувачів про стан ринку зберігання агрокультур і його можливості. Звертаємо вашу увагу, що інформація щодо суб'єктів господарської діяльності, а так само його посадових осіб не є персональними даними у розумінні відповідного закону і доступна будь-якому користувачеві Інтернет на різноманітних ресурсах і сайтах. Як змінити або видалити інформацію?

Китайська зернова корпорація COFCO Corporation - один з найбільших виробників, переробників і трейдерів сільськогосподарської продукції. COFCO має представництва в більш ніж 140 країнах по всьому світу і має Світової організації торгівлі мережею, потужностями для виробництва, зберігання і логістики сільгосппродукції. COFCO в даний час поставляє зернову продукцію і масла для більш чверті населення планети. У грудні 2015 року компанія придбала міжнародну аграрну корпорацію з активами в Україні Noble Agri. Після завершення угоди компанія створила COFCO Agri, який спеціалізується на торгівлі та переробці сільгосппродукції. У 2015 році її експорт склав 2,4 млн т, більше 1 млн т продукції надійшло в Китай.

COFCO Agri в Україні контролює вісім підприємств, зокрема елеватори ТОВ «Белгравія», ТОВ «Юнігрейн-Базис», ТОВ «Новоолексіївський елеватор», ПрАТ «Каракубське ХПП», маслоекстракційний завод ТОВ «Сателіт» і експортний зерновий термінал ТОВ «Дунайська судохідно- стивідорна компанія »(ДССК).

Генеральний директор COFCO Agri Ukraine - Осадчук Володимир Тип елеватора – портовий, тип зберігання – напольні склади. Підприємство має зерносушарку Perry М515 на газу, потужність якої при знятті 10% вологи по кукурудзі складає 800 тон/добу та обладнання для очистки.

Загальна потужність елеватора для одночасного зберігання становить 22400 тон, потужність ліній автозавантаження 1200 т/добу. Потужність транспортного обладнання – 100 тон/годину.

Елеватор має сертифіковану лабораторію з перевірки якості зерна.

Елеватор видає складські квитанції, які є підтвердженням якості та кількості прийнятої продукції, а також дає можливість продавати продукцію, як у повному обсязі або частково через інструменти електронних торгів на AGROXY як на внутрішньому ринку так і на експорт. Більш детальну інформацію про те, як вигідно та швидко продати зернові, бобові та інші культури, що зберігаються на елеваторі ТОВ «Юнігрейн-Базис», через юридично значимі торги AGROXY, можна отримати, спробувавши навчальні Тестові торги, або шляхом розміщення безоплатних заявок на покупку та продаж збіжжя на цьому елеваторі. Інформацію про витрати за зберігання с/г культур на елеваторі ТОВ «Юнігрейн-Базис» та на логістику можна отримати шляхом використання онлайн калькуляторів, які розміщені на сторінці даного елеватора. На сусідніх вкладинках наведено основні технічні характеристики даного елеватора і його відповідність НАССР стандартам та закупівельні ціни.

Для зміни інформації щодо елеватора зв'яжіться з нами через пошту support@agroxy.com (з офіційної поштової скриньки вашої компанії, надавши в підписі інформацію про посади, яку ви займаєте в своїй компанії і контакти для зв'язку)

Чи можна повністю видалити інформацію про компанію? Можна видалити всю інформацію, крім інформації з реєстру, рейтингів і можливість коментування іншими користувачами на сторінці вашого елеватора. Так само представник компанії \ елеватора може вимагати привести інформацію у відповідність з актуальними даними державних реєстрів України (УСІ ЦІ ПОСЛУГИ НАДАЮТЬСЯ БЕЗКОШТОВНО).

Залишення і видалення коментарів. Кожен користувач може залишити коментар, який має відношення до теми сторінки. Адміністрація Агроксі залишає за собою право редагувати і видаляти будь-які коментарі відповідно до своїх внутрішніх правил без попередження і узгодження.

Тип елеватора

Линейный

Зерносушарки

Есть

Тип зберігання

Напольные

Продуктивність зерносушарок, тон/год - тон/доба

Очисне обладнання

Есть

Потужність очистного обладнання

Потужність транспортного обладнання, прийом т/доба

Сертифікована лабораторія

Есть

Фумігація

Залізничне відвантаження, тон/доба

Есть

Потужність відвантаження залізниці, тон/доба

600 т/добу

Завантаження на корабель (порт), тон/доба

Нет

Потужність завантаження на корабель, тон/доба

Потужність автозавантаження, тон/доба

600 т/добу

Здано в експлуатацію

Елеватор - Партнер Agroxy

Нет
Таблиця середніх тарифів послуг елеваторів на 2017 / 18УрожайОлійніІнше
Прийом (1 тона)15
Зважування (на авт.вагон)
Очистка (за % на 1 т)5
СУШКА = зневоложення (1% за 1 тону)38
Зберігання (тона/день)1
Відвантаження авто (1 т)199
Відвантаження залізничне (1 т)
Перереєстрація вантажу (на кожну партію)
Аналіз зразка (вологість/дом)
Аналіз зразка + реєстр
Інші аналізи (напр., експрес аналіз на ГМО) за 1 т
SGS/Veritas сертифікація, за 1 т
Пломбування за 1 вагон/авто
Експлуатація залізничних колій (за 1 вагон)
Работа локомотива (за годину)

Партнерська програма Агроксі для Елеваторів

  • Можливість стати «ціноформуючим» елеватором в своєму регіоні.
  • Залучення нових покупців як вітчизняних, так і прямих зарубіжних.
  • Можливість вигідно і оперативно продавати залишки за максимальною ціною.
  • Надавати власникам зерна, виробникам і трейдерам, впевненість у якості послуг елеватора.
  • Можливість продавати і купувати продукцію більш високої якості.
  • Підтримка бізнес репутації елеватора.
  • Перехід на цифрові інструменти і нові стандарти роботи з даними.

ОНЛАЙН ТОРГИ проводяться ТІЛЬКИ на елеваторах з НАССР Сертифікацією.

Партнер Агроксі Україна з проведення HACCP Сертифікації компанія з міжнародною репутацією BakerTilly – (Завантажити презентацію щодо реалізації HACCP на українських елеваторах)

Розмістити заявку як на Закупівлю, так і на Продаж на цьому, чи будь якому іншому елеваторі в системі, можна вже зараз – це БЕЗКОШТОВНО (потребує реєстрації та додавання компанії до свого профайла)

Категорія: Елеватор України

Юнігрейн-Базис
COFCO Agri Ukraine

    0/0
Додати заявку

Безкоштовне розміщення заявки на купівлю / продаж агропродукції

Директор:
ОСТРОГЛЯД АНДРІЙ АНАТОЛІЙОВИЧ

ЄДРПОУ: 35269447

Залізнична Станція:51610, Дніпропетровська обл., Верхньодніпровський, с. Мишурин Ріг, вул. Б. Хмельницького буд.1

Показати на мапі
logo

+38 (05668) 3-53-44, +38 (05658) 9-51-23

33.9477

48.8082