Місткість, тон22400
С\Х культури
Логістика елеватора
1285
0

Розрахуйте Ваші витрати логістики та зберігання на елеваторі

Якщо Ви побачили помилки - повідомте нас про це, виділивши текст та натиснувши клавіші Ctrl+Enter.

Застереження: Інформація про елеватор у профайлі елеватора Карти елеваторів є власністю компанії Агроксі Україна і не носить рекламного характеру. Інформація про компанії і елеватори зібрана з відкритих джерел (включаючи відкриті державні реєстри) з дотриманням всіх норм законодавства України з метою інформування користувачів про стан ринку зберігання агрокультур і його можливості. Звертаємо вашу увагу, що інформація щодо суб'єктів господарської діяльності, а так само його посадових осіб не є персональними даними у розумінні відповідного закону і доступна будь-якому користувачеві Інтернет на різноманітних ресурсах і сайтах. Як змінити або видалити інформацію?

Васильківський елеватор є філією ТОВ «Сонячне насіння» (повна назва – Приватне акціонерне товариство ««Сонячне насіння») знаходиться в смт. Васильківка, Дніпропетровської області. ТОВ «Сонячне насіння» входить до складу ПрАТ «Пологівський олійноекстракційний завод». ПрАТ «Пологівський олійноекстракційний завод» - одне з найбільших в Україні підприємств з виробництва рослинних олій і шротів. Завод заснований в 1974 році і являє собою єдиний комплекс цехів і підрозділів, що забезпечує можливість переробки насіння соняшнику, сої та ріпаку.

Пологівський олійноекстракційний завод включає в себе повний цикл переробки олійних культур: від приймання, зберігання, попередньої підготовки насіння до повного очищення і подальшої фасування отриманого масла.

На заводі є склади сировини і готової продукції: елеватор насіння місткістю 75 тис. Т, елеватор шроту місткістю 4,5 тис.т, маслобаковое господарство місткістю 22 тис. Т, склад готової продукції.

Пологівський олійноекстракційний завод виробляє і реалізує: олія соняшникова, соєва, рапсова наливом; олія соняшникова, фасоване в ПЕТ-пляшку під власними торговими марками «Славія», «Смачна крапля» і Private Label; шрот соняшниковий, соєвий, ріпаковий; фосфатидний концентрат соняшниковий, соєвий, ріпаковий.

На сьогоднішній день ПрАТ «Пологівський олійноекстракційний завод» утримує в Україні пальму першості за якістю виробленого соняшникового шроту. Підприємство є єдиним серед виробників України соняшникового шроту з гарантованим вмістом протеїну в перерахунку на абсолютно суху речовину не менше 42%.

Закупівля та зберігання насіння соняшнику і сої відбувається на філіях-елеваторах компанії ТОВ «Сонячне насіння» в Запорізькій і Дніпропетровській області.

Тип елеватора – лінійний, тип зберігання – навалом.

Загальна потужність елеватора для одночасного зберігання становить 22400 тон, потужність ліній автозавантаження 500 т/добу, потужність автовідвантаження – 500 т/добу. Географічне розташування елеватора поблизу залізничної станції «Улянівка» Придніпровської ЗД (454108) дає змогу здійснювати з/д завантаження та відвантаження на залізничні зерновози із потужністю 500 вагонів/добу.

Елеватор має сертифіковану лабораторію з перевірки якості зерна.

Елеватор видає складські квитанції, які є підтвердженням якості та кількості прийнятої продукції, а також дає можливість продавати продукцію, як у повному обсязі або частково через інструменти електронних торгів на AGROXY як на внутрішньому ринку так і на експорт. Більш детальну інформацію про те, як вигідно та швидко продати зернові, бобові та інші культури, що зберігаються на Васильківському елеваторі, через юридично значимі торги AGROXY, можна отримати, спробувавши навчальні Тестові торги, або шляхом розміщення безоплатних заявок на покупку та продаж збіжжя на цьому елеваторі. Інформацію про витрати за зберігання с/г культур на Васильківському елеваторі та на логістику можна отримати шляхом використання онлайн калькуляторів, які розміщені на сторінці даного елеватора. На сусідніх вкладинках наведено основні технічні характеристики даного елеватора і його відповідність НАССР стандартам та закупівельні ціни.

Для зміни інформації щодо елеватора зв'яжіться з нами через пошту support@agroxy.com (з офіційної поштової скриньки вашої компанії, надавши в підписі інформацію про посади, яку ви займаєте в своїй компанії і контакти для зв'язку)

Чи можна повністю видалити інформацію про компанію? Можна видалити всю інформацію, крім інформації з реєстру, рейтингів і можливість коментування іншими користувачами на сторінці вашого елеватора. Так само представник компанії \ елеватора може вимагати привести інформацію у відповідність з актуальними даними державних реєстрів України (УСІ ЦІ ПОСЛУГИ НАДАЮТЬСЯ БЕЗКОШТОВНО).

Залишення і видалення коментарів. Кожен користувач може залишити коментар, який має відношення до теми сторінки. Адміністрація Агроксі залишає за собою право редагувати і видаляти будь-які коментарі відповідно до своїх внутрішніх правил без попередження і узгодження.

Тип елеватора

Линейный

Зерносушарки

Есть

Тип зберігання

Напольные

Продуктивність зерносушарок, тон/год - тон/доба

32 т/год

Очисне обладнання

Есть

Потужність очистного обладнання

Уточнюється

Потужність транспортного обладнання, прийом т/доба

Сертифікована лабораторія

Есть

Фумігація

Залізничне відвантаження, тон/доба

Есть

Потужність відвантаження залізниці, тон/доба

500 т/добу

Завантаження на корабель (порт), тон/доба

Нет

Потужність завантаження на корабель, тон/доба

Потужність автозавантаження, тон/доба

500 т/добу

Здано в експлуатацію

Елеватор - Партнер Agroxy

Нет
Таблиця середніх тарифів послуг елеваторів на 2017 / 18УрожайОлійніІнше
Прийом (1 тона)
Зважування (на авт.вагон)
Очистка (за % на 1 т)
СУШКА = зневоложення (1% за 1 тону)
Зберігання (тона/день)
Відвантаження авто (1 т)
Відвантаження залізничне (1 т)
Перереєстрація вантажу (на кожну партію)
Аналіз зразка (вологість/дом)
Аналіз зразка + реєстр
Інші аналізи (напр., експрес аналіз на ГМО) за 1 т
SGS/Veritas сертифікація, за 1 т
Пломбування за 1 вагон/авто
Експлуатація залізничних колій (за 1 вагон)
Работа локомотива (за годину)

Партнерська програма Агроксі для Елеваторів

  • Можливість стати «ціноформуючим» елеватором в своєму регіоні.
  • Залучення нових покупців як вітчизняних, так і прямих зарубіжних.
  • Можливість вигідно і оперативно продавати залишки за максимальною ціною.
  • Надавати власникам зерна, виробникам і трейдерам, впевненість у якості послуг елеватора.
  • Можливість продавати і купувати продукцію більш високої якості.
  • Підтримка бізнес репутації елеватора.
  • Перехід на цифрові інструменти і нові стандарти роботи з даними.

ОНЛАЙН ТОРГИ проводяться ТІЛЬКИ на елеваторах з НАССР Сертифікацією.

Партнер Агроксі Україна з проведення HACCP Сертифікації компанія з міжнародною репутацією BakerTilly – (Завантажити презентацію щодо реалізації HACCP на українських елеваторах)

Розмістити заявку як на Закупівлю, так і на Продаж на цьому, чи будь якому іншому елеваторі в системі, можна вже зараз – це БЕЗКОШТОВНО (потребує реєстрації та додавання компанії до свого профайла)

Категорія: Елеватор України

СОНЯЧНЕ НАСІННЯ (Васильківський)
ПАО Пологовский маслоэкстракционный завод

    5/1
Додати заявку

Безкоштовне розміщення заявки на купівлю / продаж агропродукції

Директор:
СЕНЧЕНКОВ ДМИТРО ОЛЕКСІЙОВИЧ

ЄДРПОУ: 33717679

Залізнична Станція:
454108 УЛЬЯНОВКА УЛЯНІВКА

Група Ризику : Вхід
Вантажна спроможність (ваг.\24): 26
Зайнятість станції 2017 (%): 5.4
Відстань до Вузлової Станції (км): 94
Одночасне Вантаження (ваг.): 18

72, вулиця Петровського, Васильківка, Дніпропетровська область, Украина

Показати на мапі
logo

(0564) 77-22-23, (056) 399-22-99

http://mezpology.zp.ua/

36.0417

48.2108