Capacity, tons35100
Crops
Logistic Input/Output
4565
0
Add Buy / Sell Quotes

Безкоштовне розміщення заявки на купівлю / продаж агропродукції

Розрахуйте Ваші витрати логістики та зберігання на елеваторі

Власники елеватора:

АГРОАЛЬЯНС ІНТЕРНЕШНЛ ЛТД "(AGROALIANCE INTERNATIONAL LTD) , внесок — 2 633 400 грн, 100% КІНЦЕВИЙ БЕНЕНФІЦІАРНИЙ ВЛАСНИК (КОНТРОЛЕР) ЮРИДИЧНОЇ ОСОБИ - ШИШКІН СЕРГІЙ ВАДИМОВИЧ

Застереження: Інформація про елеватор у профайлі елеватора Карти елеваторів є власністю компанії Агроксі Україна і не носить рекламного характеру. Інформація про компанії і елеватори зібрана з відкритих джерел (включаючи відкриті державні реєстри) з дотриманням всіх норм законодавства України з метою інформування користувачів про стан ринку зберігання агрокультур і його можливості. Звертаємо вашу увагу, що інформація щодо суб'єктів господарської діяльності, а так само його посадових осіб не є персональними даними у розумінні відповідного закону і доступна будь-якому користувачеві Інтернет на різноманітних ресурсах і сайтах. Як змінити або видалити інформацію?

ТОВ «Славгород-Агро» (повна назва – Товариство з обмеженою відповідальністю «Славгород-Агро») знаходиться в смт. Славгород, Синельниківського району Дніпропетровської області. Входить до складу ТВК «Алеф». Торгово-виробнича корпорація «Алеф» була створена в 1995 році. На сьогоднішній день Корпорація «Алеф» є потужною бізнес-структурою, штат якої становить 15 тис. Співробітників.

Основні напрямки діяльності – виробництво споживчих товарів та імпорт готової продукції, виробництво будівельних матеріалів, будівництво та робота з нерухомістю, виноробство, аграрний бізнес, фінансові послуги, страхування, міжнародні транспортні перевезення. Агродепартамент корпорації «Алеф» займається виробництвом, вирощуванням та реалізацією сільгосппродукції.

До його складу входять такі компанії, як ТОВ «Торговий Дім «Агроальянс» - дистриб'ютор провідних світових виробників техніки для сільськогосподарських і будівельних робіт: CASE IN (США), Flexi Coil (США), MX (Франція), Gregoire & Besson (Франція), Moresil (Іспанія) і ін. ТОВ «АГРОПЕРСПЕКТИВА 2008» - зберігання і реалізація сільгосппродукції. ПрАТ «Агроком» і ТОВ «Виробничо-комерційна фірма «Укрсельхозпром», мають 35 тис. га землі. Компанії займаються сільськогосподарським виробництвом, елеваторним бізнесом, насінництвом, розведенням чистопородних високопродуктивних європейських порід овець і кіз. В травні 2017 року «Агроальянс Інтернешнл Лтд» (Британські Віргінські острови) - власник ТОВ «Агроальянс», придбала частку в статутному капіталі восьми аграрних підприємств в Дніпропетровській, Луганській, Сумській та Харківській областях, які раніше належали швейцарському сировинному трейдеру Glencore International.

Контролюють Торгово-виробничу корпорація «Алеф» дніпропетровські бізнесмени Вадим Єрмолаєв і Станіслав Віленський. Тип елеватора – лінійний, тип зберігання – напольні склади

Підприємство має зерносушарки ДСП-32 ОТ, потужність яких при знятті 10% вологи по кукурудзі складає 32 тон/годину та обладнання для очистки. Загальна потужність елеватора для одночасного зберігання становить 35100 тон, потужність ліній автозавантаження – 1000 т/добу, потужність автовідвантаження – 350 т/добу. Географічне розташування елеватора поблизу залізничної станції «Славгород-Південний» Придніпровської ЗД (464909) дає змогу здійснювати з/д завантаження із потужністю 500 тон/добу та відвантаження на залізничні зерновози із потужністю 720 тон/добу).

Елеватор має сертифіковану лабораторію з перевірки якості зерна.

Елеватор видає складські квитанції, які є підтвердженням якості та кількості прийнятої продукції, а також дає можливість продавати продукцію, як у повному обсязі або частково через інструменти електронних торгів на AGROXY як на внутрішньому ринку так і на експорт. Більш детальну інформацію про те, як вигідно та швидко продати зернові, бобові та інші культури, що зберігаються на елеваторі ТОВ «Славгород-Агро», через юридично значимі торги AGROXY, можна отримати, спробувавши навчальні Тестові торги, або шляхом розміщення безоплатних заявок на покупку та продаж збіжжя на цьому елеваторі. Інформацію про витрати за зберігання с/г культур на елеваторі ТОВ «Славгород-Агро» та на логістику можна отримати шляхом використання онлайн калькуляторів, які розміщені на сторінці даного елеватора. На сусідніх вкладинках наведено основні технічні характеристики даного елеватора і його відповідність НАССР стандартам та закупівельні ціни.

Якщо Ви побачили помилки - повідомте нас про це, виділивши текст та натиснувши клавіші Ctrl+Enter.

Для зміни інформації щодо елеватора зв'яжіться з нами через пошту support@agroxy.com (з офіційної поштової скриньки вашої компанії, надавши в підписі інформацію про посади, яку ви займаєте в своїй компанії і контакти для зв'язку)

Чи можна повністю видалити інформацію про компанію? Можна видалити всю інформацію, крім інформації з реєстру, рейтингів і можливість коментування іншими користувачами на сторінці вашого елеватора. Так само представник компанії \ елеватора може вимагати привести інформацію у відповідність з актуальними даними державних реєстрів України (УСІ ЦІ ПОСЛУГИ НАДАЮТЬСЯ БЕЗКОШТОВНО).

Залишення і видалення коментарів. Кожен користувач може залишити коментар, який має відношення до теми сторінки. Адміністрація Агроксі залишає за собою право редагувати і видаляти будь-які коментарі відповідно до своїх внутрішніх правил без попередження і узгодження.

Type of elevator

Линейный

Grain dryers

Есть

Storage type

Напольные

Capacity of a grain dryer, t/h-t/d

32 т/год

Purification equipment

Есть

Purification equipment capacity

Capacity of transport equipment, acceptance t/d

Certified laboratory

Есть

Fumigation

Railway shipment

Нет

Capacity of railway shipment

720 т/добу

Loading on the ship (port)

Нет

Ship loading capacity

Auto-loading capacity, tons / day

300 т/добу

Put into operation

Elevator - Partner Agroxy

Нет
Table of average tariffs for elevator services for 2017 / 18CropsOilseedsOther
Receiving (1 ton)
Weighing (per wagon)
Cleaning (1% per 1 ton)
DRYING = Dehumidification (1% per 1 ton)
Storage (ton / day)
Shipment of cars (1 ton)
Shipment of railway (1 ton)
Re-registration of the consignment (per consignment)
Analysis of the sample (moisture / weed)
Sample Analysis + Registry
Other analyzes (eg rapid GMO analysis) per 1 tonne
SGS / Veritas certification, per 1 tonne
Filling for 1 wagon / car
Operation of railway tracks (per 1 wagon)
The work of the locomotive (per hour)

Партнерська програма Агроксі для Елеваторів

  • Можливість стати «ціноформуючим» елеватором в своєму регіоні.
  • Залучення нових покупців як вітчизняних, так і прямих зарубіжних.
  • Можливість вигідно і оперативно продавати залишки за максимальною ціною.
  • Надавати власникам зерна, виробникам і трейдерам, впевненість у якості послуг елеватора.
  • Можливість продавати і купувати продукцію більш високої якості.
  • Підтримка бізнес репутації елеватора.
  • Перехід на цифрові інструменти і нові стандарти роботи з даними.

ОНЛАЙН ТОРГИ проводяться ТІЛЬКИ на елеваторах з НАССР Сертифікацією.

Партнер Агроксі Україна з проведення HACCP Сертифікації компанія з міжнародною репутацією BakerTilly – (Завантажити презентацію щодо реалізації HACCP на українських елеваторах)

Розмістити заявку як на Закупівлю, так і на Продаж на цьому, чи будь якому іншому елеваторі в системі, можна вже зараз – це БЕЗКОШТОВНО (потребує реєстрації та додавання компанії до свого профайла)

Category: Elevator of Ukraine

Славгород-Агро
ТПК Алеф

    4/1

Director (as at 2019-05-30):
Гринько Віктор Миколайович

Unified State Register of Enterprises and Organizations of Ukraine: 31824780

VAT: 318247804296

Train station: СЛАВГОРОД-ЮЖНЫЙ СЛАВГОРОД-ПІВДЕННИЙ
Вантажна спроможність (ваг.\24): 9
Одночасне Вантаження (ваг.): 8
logo

52580,вул..Майська,1,смт.Славгород,Синельниківський р-н,Дніпропетровська обл.

35.5131

48.1143