Місткість, тон35100
С\Х культури
Логістика елеватора
3840
0

Розрахуйте Ваші витрати логістики та зберігання на елеваторі

Якщо Ви побачили помилки - повідомте нас про це, виділивши текст та натиснувши клавіші Ctrl+Enter.

Застереження: Інформація про елеватор у профайлі елеватора Карти елеваторів є власністю компанії Агроксі Україна і не носить рекламного характеру. Інформація про компанії і елеватори зібрана з відкритих джерел (включаючи відкриті державні реєстри) з дотриманням всіх норм законодавства України з метою інформування користувачів про стан ринку зберігання агрокультур і його можливості. Звертаємо вашу увагу, що інформація щодо суб'єктів господарської діяльності, а так само його посадових осіб не є персональними даними у розумінні відповідного закону і доступна будь-якому користувачеві Інтернет на різноманітних ресурсах і сайтах. Як змінити або видалити інформацію?

ТОВ «Славгород-Агро» (повна назва – Товариство з обмеженою відповідальністю «Славгород-Агро») знаходиться в смт. Славгород, Синельниківського району Дніпропетровської області. Входить до складу ТВК «Алеф». Торгово-виробнича корпорація «Алеф» була створена в 1995 році. На сьогоднішній день Корпорація «Алеф» є потужною бізнес-структурою, штат якої становить 15 тис. Співробітників.

Основні напрямки діяльності – виробництво споживчих товарів та імпорт готової продукції, виробництво будівельних матеріалів, будівництво та робота з нерухомістю, виноробство, аграрний бізнес, фінансові послуги, страхування, міжнародні транспортні перевезення. Агродепартамент корпорації «Алеф» займається виробництвом, вирощуванням та реалізацією сільгосппродукції.

До його складу входять такі компанії, як ТОВ «Торговий Дім «Агроальянс» - дистриб'ютор провідних світових виробників техніки для сільськогосподарських і будівельних робіт: CASE IN (США), Flexi Coil (США), MX (Франція), Gregoire & Besson (Франція), Moresil (Іспанія) і ін. ТОВ «АГРОПЕРСПЕКТИВА 2008» - зберігання і реалізація сільгосппродукції. ПрАТ «Агроком» і ТОВ «Виробничо-комерційна фірма «Укрсельхозпром», мають 35 тис. га землі. Компанії займаються сільськогосподарським виробництвом, елеваторним бізнесом, насінництвом, розведенням чистопородних високопродуктивних європейських порід овець і кіз. В травні 2017 року «Агроальянс Інтернешнл Лтд» (Британські Віргінські острови) - власник ТОВ «Агроальянс», придбала частку в статутному капіталі восьми аграрних підприємств в Дніпропетровській, Луганській, Сумській та Харківській областях, які раніше належали швейцарському сировинному трейдеру Glencore International.

Контролюють Торгово-виробничу корпорація «Алеф» дніпропетровські бізнесмени Вадим Єрмолаєв і Станіслав Віленський. Тип елеватора – лінійний, тип зберігання – напольні склади

Підприємство має зерносушарки ДСП-32 ОТ, потужність яких при знятті 10% вологи по кукурудзі складає 32 тон/годину та обладнання для очистки. Загальна потужність елеватора для одночасного зберігання становить 35100 тон, потужність ліній автозавантаження – 1000 т/добу, потужність автовідвантаження – 350 т/добу. Географічне розташування елеватора поблизу залізничної станції «Славгород-Південний» Придніпровської ЗД (464909) дає змогу здійснювати з/д завантаження із потужністю 500 тон/добу та відвантаження на залізничні зерновози із потужністю 720 тон/добу).

Елеватор має сертифіковану лабораторію з перевірки якості зерна.

Елеватор видає складські квитанції, які є підтвердженням якості та кількості прийнятої продукції, а також дає можливість продавати продукцію, як у повному обсязі або частково через інструменти електронних торгів на AGROXY як на внутрішньому ринку так і на експорт. Більш детальну інформацію про те, як вигідно та швидко продати зернові, бобові та інші культури, що зберігаються на елеваторі ТОВ «Славгород-Агро», через юридично значимі торги AGROXY, можна отримати, спробувавши навчальні Тестові торги, або шляхом розміщення безоплатних заявок на покупку та продаж збіжжя на цьому елеваторі. Інформацію про витрати за зберігання с/г культур на елеваторі ТОВ «Славгород-Агро» та на логістику можна отримати шляхом використання онлайн калькуляторів, які розміщені на сторінці даного елеватора. На сусідніх вкладинках наведено основні технічні характеристики даного елеватора і його відповідність НАССР стандартам та закупівельні ціни.

Для зміни інформації щодо елеватора зв'яжіться з нами через пошту support@agroxy.com (з офіційної поштової скриньки вашої компанії, надавши в підписі інформацію про посади, яку ви займаєте в своїй компанії і контакти для зв'язку)

Чи можна повністю видалити інформацію про компанію? Можна видалити всю інформацію, крім інформації з реєстру, рейтингів і можливість коментування іншими користувачами на сторінці вашого елеватора. Так само представник компанії \ елеватора може вимагати привести інформацію у відповідність з актуальними даними державних реєстрів України (УСІ ЦІ ПОСЛУГИ НАДАЮТЬСЯ БЕЗКОШТОВНО).

Залишення і видалення коментарів. Кожен користувач може залишити коментар, який має відношення до теми сторінки. Адміністрація Агроксі залишає за собою право редагувати і видаляти будь-які коментарі відповідно до своїх внутрішніх правил без попередження і узгодження.

Тип елеватора

Линейный

Зерносушарки

Есть

Тип зберігання

Напольные

Продуктивність зерносушарок, тон/год - тон/доба

32 т/год

Очисне обладнання

Есть

Потужність очистного обладнання

Потужність транспортного обладнання, прийом т/доба

Сертифікована лабораторія

Есть

Фумігація

Залізничне відвантаження, тон/доба

Нет

Потужність відвантаження залізниці, тон/доба

720 т/добу

Завантаження на корабель (порт), тон/доба

Нет

Потужність завантаження на корабель, тон/доба

Потужність автозавантаження, тон/доба

300 т/добу

Здано в експлуатацію

Елеватор - Партнер Agroxy

Нет
Таблиця середніх тарифів послуг елеваторів на 2017 / 18УрожайОлійніІнше
Прийом (1 тона)
Зважування (на авт.вагон)
Очистка (за % на 1 т)
СУШКА = зневоложення (1% за 1 тону)
Зберігання (тона/день)
Відвантаження авто (1 т)
Відвантаження залізничне (1 т)
Перереєстрація вантажу (на кожну партію)
Аналіз зразка (вологість/дом)
Аналіз зразка + реєстр
Інші аналізи (напр., експрес аналіз на ГМО) за 1 т
SGS/Veritas сертифікація, за 1 т
Пломбування за 1 вагон/авто
Експлуатація залізничних колій (за 1 вагон)
Работа локомотива (за годину)

Партнерська програма Агроксі для Елеваторів

  • Можливість стати «ціноформуючим» елеватором в своєму регіоні.
  • Залучення нових покупців як вітчизняних, так і прямих зарубіжних.
  • Можливість вигідно і оперативно продавати залишки за максимальною ціною.
  • Надавати власникам зерна, виробникам і трейдерам, впевненість у якості послуг елеватора.
  • Можливість продавати і купувати продукцію більш високої якості.
  • Підтримка бізнес репутації елеватора.
  • Перехід на цифрові інструменти і нові стандарти роботи з даними.

ОНЛАЙН ТОРГИ проводяться ТІЛЬКИ на елеваторах з НАССР Сертифікацією.

Партнер Агроксі Україна з проведення HACCP Сертифікації компанія з міжнародною репутацією BakerTilly – (Завантажити презентацію щодо реалізації HACCP на українських елеваторах)

Розмістити заявку як на Закупівлю, так і на Продаж на цьому, чи будь якому іншому елеваторі в системі, можна вже зараз – це БЕЗКОШТОВНО (потребує реєстрації та додавання компанії до свого профайла)

Категорія: Елеватор України

Славгород-Агро
Гленкор (Glencore)

    4/1
Додати заявку

Безкоштовне розміщення заявки на купівлю / продаж агропродукції

Директор:
ГРИНЬКО ВІКТОР МИКОЛАЙОВИЧ

ЄДРПОУ: 31824780

Залізнична Станція:
СЛАВГОРОД-ЮЖНЫЙ СЛАВГОРОД-ПІВДЕННИЙ Група Ризику : Вхід
Вантажна спроможність (ваг.\24): 9
Зайнятість станції 2017 (%): 15.6
Відстань до Вузлової Станції (км): 42
Одночасне Вантаження (ваг.): 8

52580,вул..Майська,1,смт.Славгород,Синельниківський р-н,Дніпропетровська обл.

Показати на мапі
logo

35.5131

48.1143