Місткість, тон59500
С\Х культури
Логістика елеватора
807
0

Розрахуйте Ваші витрати логістики та зберігання на елеваторі

Якщо Ви побачили помилки - повідомте нас про це, виділивши текст та натиснувши клавіші Ctrl+Enter.

Застереження: Інформація про елеватор у профайлі елеватора Карти елеваторів є власністю компанії Агроксі Україна і не носить рекламного характеру. Інформація про компанії і елеватори зібрана з відкритих джерел (включаючи відкриті державні реєстри) з дотриманням всіх норм законодавства України з метою інформування користувачів про стан ринку зберігання агрокультур і його можливості. Звертаємо вашу увагу, що інформація щодо суб'єктів господарської діяльності, а так само його посадових осіб не є персональними даними у розумінні відповідного закону і доступна будь-якому користувачеві Інтернет на різноманітних ресурсах і сайтах. Як змінити або видалити інформацію?

Девладівська дільниця ПАТ «Полтавського ХПП» (повна назва – Приватне акціонерне товариство «Полтавське хлібоприймальне підприємство») знаходиться в с .Девладове, Софіївського району Дніпропетровської області. Елеватор розпочав свою діяльність в 2011 році. Входить до складу компанії «Кернел групп» «Кернел Груп» - вертикально інтегрована національна компанія, що працює в агропромисловому секторі України з 1994 року.

Вертикально-інтегрована структура компанії будується на тісно пов'язаних між собою бізнес-сегментах: виробництво, експорт і внутрішній продаж соняшникової олії; високотехнологічне рослинництво; експорт зернових культур; надання послуг зі зберігання і перевалки зерна на елеваторах і портових терміналах.

«Кернел» щорічно підтверджує безперечне лідерство в усіх напрямках діяльності в регіонах присутності і світових рейтингах. З 2007 року акції компанії торгуються на Варшавській фондовій біржі. У 2011 році IPO «Кернел» було визнано кращим в країнах Центральної та Східної Європи за всю історію біржі. У 2015 році «Кернел» був визнаний кращою іноземною компанією серед країн Центральної і Східної Європи за результатами конкурсу CEE CAPITAL MARKETS AWARDS. У цьому ж році «Кернел» увійшов до складу ТОП-10 найбільш технологічних агрохолдингів світу. Акціонери компанії - європейські інституційні інвестори і пенсійні фонди. На частку компанії припадає близько 8% світового виробництва соняшникової олії. Свою продукцію «Кернел» поставляє в більш ніж 60 країн світу, серед основних ринків збуту - Індія, країни Євросоюзу, Єгипет і Туреччина. Переробні потужності «Кернел» становлять 3 млн т насіння соняшнику на рік, що дозволяє отримати 1,3 млн т соняшникової олії і близько 1,2 млн т соняшникової шроту.

Щорічно «Кернел» поставляє на міжнародні ринки близько 5 млн т кукурудзи, пшениці, ячменю, сої та ріпаку, закуповуючи сільгосппродукцію у більш ніж 5 тисяч виробників, а також вирощуючи власну продукцію. Логістику експорту забезпечують власні портові термінали компанії. Додатково інформуємо, що елеватор має сертифіковану лабораторію з перевірки якості зерна.

Тип елеватора – лінійний, тип зберігання – металеві силоси (CHIEF (США)). Підприємство має зерносушарки Mathews Company (США): МС-3180, MD-3000, потужність яких при знятті 10% вологи по кукурудзі складає 1600 тон/год та обладнання для очистки (сепаратор КБС - KMZ INDUSTRIES) потужністю 1900 т/годину.

Загальна потужність елеватора для одночасного зберігання становить 61380 тон, потужність ліній автозавантаження 2500 т/добу, потужність автовідвантаження 500 т/добу.

Географічне розташування елеватора поблизу залізничної станції «Девладове» Придніпровської ЗД (458306) дає змогу здійснювати відвантаження на залізничні зерновози із потужністю 420 тон/добу. Потужність транспортного обладнання – 3600 тон/годину.

Елеватор має сертифіковану лабораторію з перевірки якості зерна.

Елеватор видає складські квитанції, які є підтвердженням якості та кількості прийнятої продукції, а також дає можливість продавати продукцію, як у повному обсязі або частково через інструменти електронних торгів на AGROXY як на внутрішньому ринку так і на експорт. Більш детальну інформацію про те, як вигідно та швидко продати зернові, бобові та інші культури, що зберігаються на елеваторі Девладівська дільниця ПАТ «Полтавського ХПП», через юридично значимі торги AGROXY, можна отримати, спробувавши навчальні Тестові торги, або шляхом розміщення безоплатних заявок на покупку та продаж збіжжя на цьому елеваторі. Інформацію про витрати за зберігання с/г культур на елеваторі Девладівська дільниця ПАТ «Полтавського ХПП» та на логістику можна отримати шляхом використання онлайн калькуляторів, які розміщені на сторінці даного елеватора. На сусідніх вкладинках наведено основні технічні характеристики даного елеватора і його відповідність НАССР стандартам та закупівельні ціни.

Для зміни інформації щодо елеватора зв'яжіться з нами через пошту support@agroxy.com (з офіційної поштової скриньки вашої компанії, надавши в підписі інформацію про посади, яку ви займаєте в своїй компанії і контакти для зв'язку)

Чи можна повністю видалити інформацію про компанію? Можна видалити всю інформацію, крім інформації з реєстру, рейтингів і можливість коментування іншими користувачами на сторінці вашого елеватора. Так само представник компанії \ елеватора може вимагати привести інформацію у відповідність з актуальними даними державних реєстрів України (УСІ ЦІ ПОСЛУГИ НАДАЮТЬСЯ БЕЗКОШТОВНО).

Залишення і видалення коментарів. Кожен користувач може залишити коментар, який має відношення до теми сторінки. Адміністрація Агроксі залишає за собою право редагувати і видаляти будь-які коментарі відповідно до своїх внутрішніх правил без попередження і узгодження.

Тип елеватора

Линейный

Зерносушарки

Есть

Тип зберігання

Напольные

Продуктивність зерносушарок, тон/год - тон/доба

Очисне обладнання

Есть

Потужність очистного обладнання

1 900 т/добу

Потужність транспортного обладнання, прийом т/доба

3600 т/добу

Сертифікована лабораторія

Есть

Фумігація

Залізничне відвантаження, тон/доба

Есть;

Потужність відвантаження залізниці, тон/доба

Завантаження на корабель (порт), тон/доба

Есть;

Потужність завантаження на корабель, тон/доба

Потужність автозавантаження, тон/доба

400 т/добу

Здано в експлуатацію

Елеватор - Партнер Agroxy

Нет
Таблиця середніх тарифів послуг елеваторів на 2017 / 18УрожайОлійніІнше
Прийом (1 тона)
Зважування (на авт.вагон)
Очистка (за % на 1 т)
СУШКА = зневоложення (1% за 1 тону)
Зберігання (тона/день)
Відвантаження авто (1 т)
Відвантаження залізничне (1 т)
Перереєстрація вантажу (на кожну партію)
Аналіз зразка (вологість/дом)
Аналіз зразка + реєстр
Інші аналізи (напр., експрес аналіз на ГМО) за 1 т
SGS/Veritas сертифікація, за 1 т
Пломбування за 1 вагон/авто
Експлуатація залізничних колій (за 1 вагон)
Работа локомотива (за годину)

Партнерська програма Агроксі для Елеваторів

  • Можливість стати «ціноформуючим» елеватором в своєму регіоні.
  • Залучення нових покупців як вітчизняних, так і прямих зарубіжних.
  • Можливість вигідно і оперативно продавати залишки за максимальною ціною.
  • Надавати власникам зерна, виробникам і трейдерам, впевненість у якості послуг елеватора.
  • Можливість продавати і купувати продукцію більш високої якості.
  • Підтримка бізнес репутації елеватора.
  • Перехід на цифрові інструменти і нові стандарти роботи з даними.

ОНЛАЙН ТОРГИ проводяться ТІЛЬКИ на елеваторах з НАССР Сертифікацією.

Партнер Агроксі Україна з проведення HACCP Сертифікації компанія з міжнародною репутацією BakerTilly – (Завантажити презентацію щодо реалізації HACCP на українських елеваторах)

Розмістити заявку як на Закупівлю, так і на Продаж на цьому, чи будь якому іншому елеваторі в системі, можна вже зараз – це БЕЗКОШТОВНО (потребує реєстрації та додавання компанії до свого профайла)

Категорія: Елеватор України

Полтавське ХПППрАТ (с. Девладове)
Кернел Групп

    0/0
Додати заявку

Безкоштовне розміщення заявки на купівлю / продаж агропродукції

Директор:
БРІДНЯ СЕРГІЙ ОЛЕКСІЙОВИЧ

ЄДРПОУ: 05581898

Залізнична Станція:
458306 ДЕВЛАДОВО ДЕВЛАДОВЕ

Група Ризику : Вхід
Вантажна спроможність (ваг.\24): 14
Зайнятість станції 2017 (%): 9.4
Відстань до Вузлової Станції (км): 23
Одночасне Вантаження (ваг.): 10

53132,вул..Чкалова,буд. 5,с.Девладове,Софіївський р-н.,Дніпропетровська обл.

Показати на мапі
logo

(05631) 2-36-26

http://www.kernel.ua/

33.7542

48.1065