Місткість, тон61400
С\Х культури
Логістика елеватора
1412
0

Розрахуйте Ваші витрати логістики та зберігання на елеваторі

Якщо Ви побачили помилки - повідомте нас про це, виділивши текст та натиснувши клавіші Ctrl+Enter.

Застереження: Інформація про елеватор у профайлі елеватора Карти елеваторів є власністю компанії Агроксі Україна і не носить рекламного характеру. Інформація про компанії і елеватори зібрана з відкритих джерел (включаючи відкриті державні реєстри) з дотриманням всіх норм законодавства України з метою інформування користувачів про стан ринку зберігання агрокультур і його можливості. Звертаємо вашу увагу, що інформація щодо суб'єктів господарської діяльності, а так само його посадових осіб не є персональними даними у розумінні відповідного закону і доступна будь-якому користувачеві Інтернет на різноманітних ресурсах і сайтах. Як змінити або видалити інформацію?

ТОВ «Агрофірма «Контрактова» (повна назва – Товариство з обмеженою відповідальність «Агрофірма «Контрактова») знаходиться в смт. Покровське Дніпропетровської області. Входить до складу ТВК «Алеф». Торгово-виробнича корпорація «Алеф» була створена в 1995 році. На сьогоднішній день Корпорація «Алеф» є потужною бізнес-структурою, штат якої становить 15 тис. Співробітників.

Основні напрямки діяльності – виробництво споживчих товарів та імпорт готової продукції, виробництво будівельних матеріалів, будівництво та робота з нерухомістю, виноробство, аграрний бізнес, фінансові послуги, страхування, міжнародні транспортні перевезення.

Агродепартамент корпорації «Алеф» займається виробництвом, вирощуванням та реалізацією сільгосппродукції. До його складу входять такі компанії, як ТОВ «Торговий Дім «Агроальянс» - дистриб'ютор провідних світових виробників техніки для сільськогосподарських і будівельних робіт: CASE IN (США), Flexi Coil (США), MX (Франція), Gregoire & Besson (Франція), Moresil (Іспанія) і ін. ТОВ «АГРОПЕРСПЕКТИВА 2008» - зберігання і реалізація сільгосппродукції. ПрАТ «Агроком» і ТОВ «Виробничо-комерційна фірма «Укрсельхозпром», мають 35 тис. га землі. Компанії займаються сільськогосподарським виробництвом, елеваторним бізнесом, насінництвом, розведенням чистопородних високопродуктивних європейських порід овець і кіз. В травні 2017 року «Агроальянс Інтернешнл Лтд» (Британські Віргінські острови) - власник ТОВ «Агроальянс», придбала частку в статутному капіталі восьми аграрних підприємств в Дніпропетровській, Луганській, Сумській та Харківській областях, які раніше належали швейцарському сировинному трейдеру Glencore International. Контролюють Торгово-виробничу корпорація «Алеф» дніпропетровські бізнесмени Вадим Єрмолаєв і Станіслав Віленський.

Тип елеватора – лінійний, тип зберігання у бетонних силосах та навалом. Загальна потужність елеватора для одночасного зберігання становить 61400 тон.

На елеваторі встановлено сушильне обладнання (сушарки ДСП-32 (2 шт.)) потужність яких при знятті 10% вологи по кукурудзі становить 64 тон/годину. У наявності очисне обладнання (сепаратори БСХ-100 та БЦС-100) загальною потужністю 100 тон/годину.

Транспортне обладнання елеватора (ланцюгові та смугові транспортери, футеровка) дозволяють транспортувати зерно продукцію потужністю 100 тон/годину.

Автоприймання збіжжя здійснюється по 8 точкам автоприймання із загальною потужністю 1500 тон/добу, автовідвантаження по 6 точкам із потужністю 500 тон/добу.

Географічне розташування елеватора поблизу з/д станції «Мечетна» Придніпровської ЗД (463304) дозволяє елеватору здійснювати примання зерно продукції потужністю 6 вагонів/добу, а відвантаження – 8 вагонів/добу.

Елеватор має сертифіковану лабораторію з перевірки якості зерна.

Елеватор видає складські квитанції, які є підтвердженням якості та кількості прийнятої продукції, а також дає можливість продавати продукцію, як у повному обсязі або частково через інструменти електронних торгів на AGROXY як на внутрішньому ринку так і на експорт. Більш детальну інформацію про те, як вигідно та швидко продати зернові, бобові та інші культури, що зберігаються на елеваторі ТОВ «Агрофірма «Контрактова», через юридично значимі торги AGROXY, можна отримати, спробувавши навчальні Тестові торги, або шляхом розміщення безоплатних заявок на покупку та продаж збіжжя на цьому елеваторі. Інформацію про витрати за зберігання с/г культур на елеваторі ТОВ «Агрофірма «Контрактова» та на логістику можна отримати шляхом використання онлайн калькуляторів, які розміщені на сторінці даного елеватора. На сусідніх вкладинках наведено основні технічні характеристики даного елеватора і його відповідність НАССР стандартам та закупівельні ціни.

Для зміни інформації щодо елеватора зв'яжіться з нами через пошту support@agroxy.com (з офіційної поштової скриньки вашої компанії, надавши в підписі інформацію про посади, яку ви займаєте в своїй компанії і контакти для зв'язку)

Чи можна повністю видалити інформацію про компанію? Можна видалити всю інформацію, крім інформації з реєстру, рейтингів і можливість коментування іншими користувачами на сторінці вашого елеватора. Так само представник компанії \ елеватора може вимагати привести інформацію у відповідність з актуальними даними державних реєстрів України (УСІ ЦІ ПОСЛУГИ НАДАЮТЬСЯ БЕЗКОШТОВНО).

Залишення і видалення коментарів. Кожен користувач може залишити коментар, який має відношення до теми сторінки. Адміністрація Агроксі залишає за собою право редагувати і видаляти будь-які коментарі відповідно до своїх внутрішніх правил без попередження і узгодження.

Тип елеватора

Линейный

Зерносушарки

Нет

Тип зберігання

Напольные

Продуктивність зерносушарок, тон/год - тон/доба

64 т/год

Очисне обладнання

Нет

Потужність очистного обладнання

100 т/год

Потужність транспортного обладнання, прийом т/доба

Сертифікована лабораторія

Есть

Фумігація

Залізничне відвантаження, тон/доба

Есть

Потужність відвантаження залізниці, тон/доба

8 в/добу

Завантаження на корабель (порт), тон/доба

Нет

Потужність завантаження на корабель, тон/доба

Потужність автозавантаження, тон/доба

500 т/добу

Здано в експлуатацію

год постройки неизвестен

Елеватор - Партнер Agroxy

Нет
Таблиця середніх тарифів послуг елеваторів на 2017 / 18УрожайОлійніІнше
Прийом (1 тона)
Зважування (на авт.вагон)
Очистка (за % на 1 т)
СУШКА = зневоложення (1% за 1 тону)
Зберігання (тона/день)
Відвантаження авто (1 т)
Відвантаження залізничне (1 т)
Перереєстрація вантажу (на кожну партію)
Аналіз зразка (вологість/дом)
Аналіз зразка + реєстр
Інші аналізи (напр., експрес аналіз на ГМО) за 1 т
SGS/Veritas сертифікація, за 1 т
Пломбування за 1 вагон/авто
Експлуатація залізничних колій (за 1 вагон)
Работа локомотива (за годину)

Партнерська програма Агроксі для Елеваторів

  • Можливість стати «ціноформуючим» елеватором в своєму регіоні.
  • Залучення нових покупців як вітчизняних, так і прямих зарубіжних.
  • Можливість вигідно і оперативно продавати залишки за максимальною ціною.
  • Надавати власникам зерна, виробникам і трейдерам, впевненість у якості послуг елеватора.
  • Можливість продавати і купувати продукцію більш високої якості.
  • Підтримка бізнес репутації елеватора.
  • Перехід на цифрові інструменти і нові стандарти роботи з даними.

ОНЛАЙН ТОРГИ проводяться ТІЛЬКИ на елеваторах з НАССР Сертифікацією.

Партнер Агроксі Україна з проведення HACCP Сертифікації компанія з міжнародною репутацією BakerTilly – (Завантажити презентацію щодо реалізації HACCP на українських елеваторах)

Розмістити заявку як на Закупівлю, так і на Продаж на цьому, чи будь якому іншому елеваторі в системі, можна вже зараз – це БЕЗКОШТОВНО (потребує реєстрації та додавання компанії до свого профайла)

Категорія: Елеватор України

Контрактова Агрофірма
Агрофирма Контрактовая

    0/0
Додати заявку

Безкоштовне розміщення заявки на купівлю / продаж агропродукції

Директор:
ЯУФМАН ДЕНИС ІВАНОВИЧ

ЄДРПОУ: 30878273

Залізнична Станція:
463304 МЕЧЕТНАЯ МЕЧЕТНА

Група Ризику : Вхід
Вантажна спроможність (ваг.\24): 4
Зайнятість станції 2017 (%): 14.7
Відстань до Вузлової Станції (км): 133
Одночасне Вантаження (ваг.): 4

53680,вул.Пушкіна,буд.85,смт.Покровське,Дніпропетровська обл.

Показати на мапі
logo

(05638) 2-10-60, (067) 430-31-13 ,(098) 684-56-16

http://bozhedar.com.ua/

34.1507

47.5538