Місткість, тон211700
С\Х культури
Логістика елеватора
1007
0

Розрахуйте Ваші витрати логістики та зберігання на елеваторі

Якщо Ви побачили помилки - повідомте нас про це, виділивши текст та натиснувши клавіші Ctrl+Enter.

Застереження: Інформація про елеватор у профайлі елеватора Карти елеваторів є власністю компанії Агроксі Україна і не носить рекламного характеру. Інформація про компанії і елеватори зібрана з відкритих джерел (включаючи відкриті державні реєстри) з дотриманням всіх норм законодавства України з метою інформування користувачів про стан ринку зберігання агрокультур і його можливості. Звертаємо вашу увагу, що інформація щодо суб'єктів господарської діяльності, а так само його посадових осіб не є персональними даними у розумінні відповідного закону і доступна будь-якому користувачеві Інтернет на різноманітних ресурсах і сайтах. Як змінити або видалити інформацію?

Хлібна база № 73 елеватор це підприємство у Дніпропетровській області що входить до складу Держрезерву України ( див нижче ). ДП «Хлібна база № 73» є найбільшим підприємством в Дніпропетровській області по елеваторним потужностям, загальна робоча місткість елеватора та складських ємностей складає 211,7 тис. тонн .. За нашими відомостями, на даний момент директором елеватора Хлібна база № 76 є ТКАЧЕНКО СЕРГІЙ МИХАЙЛОВИЧ

ДП «Хлібна база № 73» створено на базі ДП «Павлопільський елеватор», яке почало свою діяльність в червні 1938 року. Основним напрямком діяльності підприємства є надання послуг із приймання доведення якості до базисних кондицій, зберігання і відвантаження зернових та олійних культур. Хлібна база № 73 у 2016-18 роках пройшла значну модернізацію яка включала в себе: встановлення електронних ваг; модернізація зерносушарок; встановлення системи дистанційного відбору проб зерна; встановлення інфраскану (лаб. обладнання). модернізація зерносушарок; встановлення системи дистанційного відбору проб зерна; встановлення інфраскану (лаб. обладнання). На підприємстві приділяють багато уваги технічному переоснащенню виробничих підрозділів і проводяться подальші роботи по технічному переоснащенню та підвищенню конкурентоздатності. Підприємство межує з Нікопольським, Апостоловським, Софієвським районами де є розгалужені дороги обласного значення та має власні під’їдні залізничні колії.

• приймання з автомобільного транспорту – 1500 т/добу • відвантаження на залізничний транспорт – 1800 т/добу • відвантаження на автотранспорт – 1000 т/добу

Акцентуємо увагу, що факт наявності складської квитанції є документарним підтвердженням якості та кількості прийнятої елеватором продукції з занесенням інформації до реєстру складських квитанцій. Наявність складської квитанції дає можливість продати агро продукцію, повністю або частково, через інструменти електронних торгів на нашій платформі AGROXY.com. Наявність у Елеватора НАССР сертифікації є бажаним , а з 20.09. 2018 обов’язковим при зберіганні та переробці харчових видів агро продукції. Більш детальну інформацію про те, як ви можете вигідно і швидко продати чи купити зернові, олійні, бобові, а та інші культури, що зберігається на цьому елеваторі, через онлайн торги AGROXY, можна знайти у відповідному розділі. Так само можна розрахувати вартість зберігання ,сушки та доведення якості до базисних експортних кондицій Основних культур зберігання (пшениця, кукурудза, ячмінь ріпак олійні ) використовуючи калькулятор вартості зберігання та середні комерційні тарифи на послуги елеватора Хлібна база № 73.

Відомості про Держрезерву України - Центральний орган виконавчої влади, діяльність якого спрямовується і координується Кабінетом Міністрів України через Міністра економічного розвитку і торгівлі і який реалізує державну політику у сфері державного матеріального резерву. Установа створена 1 листопада 1991 року на базі Українського територіального управління Комітету з державних матеріальних резервів при Раді Міністрів СРСР Підприємства Держрезерву України також надають послуги комерційним структурам з приймання, доведенню до стандартів якості ДСТУ, збереження, та відвантаження зерна та інших агрокультур.

Для зміни інформації щодо елеватора зв'яжіться з нами через пошту support@agroxy.com (з офіційної поштової скриньки вашої компанії, надавши в підписі інформацію про посади, яку ви займаєте в своїй компанії і контакти для зв'язку)

Чи можна повністю видалити інформацію про компанію? Можна видалити всю інформацію, крім інформації з реєстру, рейтингів і можливість коментування іншими користувачами на сторінці вашого елеватора. Так само представник компанії \ елеватора може вимагати привести інформацію у відповідність з актуальними даними державних реєстрів України (УСІ ЦІ ПОСЛУГИ НАДАЮТЬСЯ БЕЗКОШТОВНО).

Залишення і видалення коментарів. Кожен користувач може залишити коментар, який має відношення до теми сторінки. Адміністрація Агроксі залишає за собою право редагувати і видаляти будь-які коментарі відповідно до своїх внутрішніх правил без попередження і узгодження.

Тип елеватора

Линейный

Зерносушарки

Нет

Тип зберігання

Напольные;СОГи;ЖБ-силосы

Продуктивність зерносушарок, тон/год - тон/доба

так себе

Очисне обладнання

Нет

Потужність очистного обладнання

Уточняется

Потужність транспортного обладнання, прийом т/доба

Уточняется

Сертифікована лабораторія

Есть

Фумігація

Можлива

Залізничне відвантаження, тон/доба

Есть

Потужність відвантаження залізниці, тон/доба

1800 т/сутки

Завантаження на корабель (порт), тон/доба

Нет

Потужність завантаження на корабель, тон/доба

Потужність автозавантаження, тон/доба

приймання\відвантаження 1500 т/сутки \ 1000 т/сутки

Здано в експлуатацію

1977

Елеватор - Партнер Agroxy

Нет
Таблиця середніх тарифів послуг елеваторів на 2017 / 18УрожайОлійніІнше
Прийом (1 тона)
Зважування (на авт.вагон)
Очистка (за % на 1 т)
СУШКА = зневоложення (1% за 1 тону)
Зберігання (тона/день)
Відвантаження авто (1 т)
Відвантаження залізничне (1 т)
Перереєстрація вантажу (на кожну партію)
Аналіз зразка (вологість/дом)
Аналіз зразка + реєстр
Інші аналізи (напр., експрес аналіз на ГМО) за 1 т
SGS/Veritas сертифікація, за 1 т
Пломбування за 1 вагон/авто
Експлуатація залізничних колій (за 1 вагон)
Работа локомотива (за годину)

Партнерська програма Агроксі для Елеваторів

  • Можливість стати «ціноформуючим» елеватором в своєму регіоні.
  • Залучення нових покупців як вітчизняних, так і прямих зарубіжних.
  • Можливість вигідно і оперативно продавати залишки за максимальною ціною.
  • Надавати власникам зерна, виробникам і трейдерам, впевненість у якості послуг елеватора.
  • Можливість продавати і купувати продукцію більш високої якості.
  • Підтримка бізнес репутації елеватора.
  • Перехід на цифрові інструменти і нові стандарти роботи з даними.

ОНЛАЙН ТОРГИ проводяться ТІЛЬКИ на елеваторах з НАССР Сертифікацією.

Партнер Агроксі Україна з проведення HACCP Сертифікації компанія з міжнародною репутацією BakerTilly – (Завантажити презентацію щодо реалізації HACCP на українських елеваторах)

Розмістити заявку як на Закупівлю, так і на Продаж на цьому, чи будь якому іншому елеваторі в системі, можна вже зараз – це БЕЗКОШТОВНО (потребує реєстрації та додавання компанії до свого профайла)

Категорія: Елеватор України

Хлібна база № 73 -Держрезерв
Держрезерв Державне агентство резерву України

    4/1
Додати заявку

Безкоштовне розміщення заявки на купівлю / продаж агропродукції

Директор:
ТКАЧЕНКО СЕРГІЙ МИХАЙЛОВИЧ

ЄДРПОУ: 20204928

Залізнична Станція:
458908 ПАВЛОПОЛЬЕ ПАВЛОПІЛЛЯ

Група Ризику : Вхід
Вантажна спроможність (ваг.\24): 15
Зайнятість станції 2017 (%): 9.9
Відстань до Вузлової Станції (км): 39
Одночасне Вантаження (ваг.): 12

вул. 40 років Перемоги, 64 , с. Павлопілля, Дніпропетровська область, Украина

Показати на мапі
logo

(05663) 4-15-24

05650-2-32-87

34.0437

47.8765