Місткість, тон75000
С\Х культури
Логістика елеватора
1305
0

Розрахуйте Ваші витрати логістики та зберігання на елеваторі

Якщо Ви побачили помилки - повідомте нас про це, виділивши текст та натиснувши клавіші Ctrl+Enter.

Застереження: Інформація про елеватор у профайлі елеватора Карти елеваторів є власністю компанії Агроксі Україна і не носить рекламного характеру. Інформація про компанії і елеватори зібрана з відкритих джерел (включаючи відкриті державні реєстри) з дотриманням всіх норм законодавства України з метою інформування користувачів про стан ринку зберігання агрокультур і його можливості. Звертаємо вашу увагу, що інформація щодо суб'єктів господарської діяльності, а так само його посадових осіб не є персональними даними у розумінні відповідного закону і доступна будь-якому користувачеві Інтернет на різноманітних ресурсах і сайтах. Як змінити або видалити інформацію?

ПАТ «Божедарівський елеватор» (повна назва – Приватне акціонерне товариство «Божедарівський елеватор») знаходиться в с. Кудашівка,Дніпропетровської області. Входить до складу компанії «Glencore International». Компанія була заснована в 1974 р під назвою Marc Rich + Co AG. У 1994 р була перейменована на Glencore International в слідстві викупу підприємства адміністрацією. Glencore International AG котирується на Лондонській фондовій біржі і фондовій біржі Гонконгу з 2011 р, ставши Glencore International Plc., Glencore була допущена до торгів на фондовій біржі Йоганнесбурга в листопаді 2013 р Компанія була перейменована в Glencore PLC на річних зборах акціонерів в травні 2014 р Близько 181,000 співробітників і підрядників працюють на підприємствах «Гленкор» в більш ніж 50 країнах світу. Компанія виробляє і реалізовує понад 90 видів товарів, виготовлених з природних ресурсів. Бізнес компанії складається з трьох сегментів: метали і мінерали, енергетичний і сільськогосподарська продукція, маркетинг і логістика. Підприємство з іноземними інвестиціями Гленкор Агрікалчер Україна - дочірнє підприємство Glencore International AG - однією з вагомих світових компаній, що займаються природними ресурсами. «Гленкор Агрікалчер Україна» відіграє провідну роль в українському аграрному секторі своїй міцній позицією в експортній торгівлі, яка підтримується мережею лінійних елеваторів, фермерством, заводом переробки насіння соняшнику і глибоководними портовими потужностями. Тип елеватора – лінійний, тип зберігання – напольні склади (46000 тон) Загальна потужність елеватора для одночасного зберігання становить 46000 тон. Географічне розташування елеватора поблизу залізничної станції «Божедарівка» Придніпровської ЗД (458607) дає змогу здійснювати завантаження та відвантаження на залізничні зерновози. Елеватор має сертифіковану лабораторію з перевірки якості зерна. Елеватор видає складські квитанції, які є підтвердженням якості та кількості прийнятої продукції, а також дає можливість продавати продукцію, як у повному обсязі або частково через інструменти електронних торгів на AGROXY як на внутрішньому ринку так і на експорт. Більш детальну інформацію про те, як вигідно та швидко продати зернові, бобові та інші культури, що зберігаються на ПАТ «Божедарівський елеватор», через юридично значимі торги AGROXY, можна отримати, спробувавши навчальні Тестові торги, або шляхом розміщення безоплатних заявок на покупку та продаж збіжжя на цьому елеваторі. Інформацію про витрати за зберігання с/г культур на ПАТ «Божедарівський елеватор» та на логістику можна отримати шляхом використання онлайн калькуляторів, які розміщені на сторінці даного елеватора. На сусідніх вкладинках наведено основні технічні характеристики даного елеватора і його відповідність НАССР стандартам та закупівельні ціни. На сьогодні підприємство очолює Слободянюк Дмитрій Іванович

Для зміни інформації щодо елеватора зв'яжіться з нами через пошту support@agroxy.com (з офіційної поштової скриньки вашої компанії, надавши в підписі інформацію про посади, яку ви займаєте в своїй компанії і контакти для зв'язку)

Чи можна повністю видалити інформацію про компанію? Можна видалити всю інформацію, крім інформації з реєстру, рейтингів і можливість коментування іншими користувачами на сторінці вашого елеватора. Так само представник компанії \ елеватора може вимагати привести інформацію у відповідність з актуальними даними державних реєстрів України (УСІ ЦІ ПОСЛУГИ НАДАЮТЬСЯ БЕЗКОШТОВНО).

Залишення і видалення коментарів. Кожен користувач може залишити коментар, який має відношення до теми сторінки. Адміністрація Агроксі залишає за собою право редагувати і видаляти будь-які коментарі відповідно до своїх внутрішніх правил без попередження і узгодження.

Тип елеватора

Линейный

Зерносушарки

Есть

Тип зберігання

СОГи

Продуктивність зерносушарок, тон/год - тон/доба

Очисне обладнання

Потужність очистного обладнання

Уточняется

Потужність транспортного обладнання, прийом т/доба

Сертифікована лабораторія

Есть

Фумігація

Залізничне відвантаження, тон/доба

Есть;

Потужність відвантаження залізниці, тон/доба

8-12 в/доба

Завантаження на корабель (порт), тон/доба

Есть;

Потужність завантаження на корабель, тон/доба

Потужність автозавантаження, тон/доба

700 т/доба

Здано в експлуатацію

год постройки неизвестен

Елеватор - Партнер Agroxy

Таблиця середніх тарифів послуг елеваторів на 2017 / 18УрожайОлійніІнше
Прийом (1 тона)
Зважування (на авт.вагон)
Очистка (за % на 1 т)
СУШКА = зневоложення (1% за 1 тону)
Зберігання (тона/день)
Відвантаження авто (1 т)
Відвантаження залізничне (1 т)
Перереєстрація вантажу (на кожну партію)
Аналіз зразка (вологість/дом)
Аналіз зразка + реєстр
Інші аналізи (напр., експрес аналіз на ГМО) за 1 т
SGS/Veritas сертифікація, за 1 т
Пломбування за 1 вагон/авто
Експлуатація залізничних колій (за 1 вагон)
Работа локомотива (за годину)

Партнерська програма Агроксі для Елеваторів

  • Можливість стати «ціноформуючим» елеватором в своєму регіоні.
  • Залучення нових покупців як вітчизняних, так і прямих зарубіжних.
  • Можливість вигідно і оперативно продавати залишки за максимальною ціною.
  • Надавати власникам зерна, виробникам і трейдерам, впевненість у якості послуг елеватора.
  • Можливість продавати і купувати продукцію більш високої якості.
  • Підтримка бізнес репутації елеватора.
  • Перехід на цифрові інструменти і нові стандарти роботи з даними.

ОНЛАЙН ТОРГИ проводяться ТІЛЬКИ на елеваторах з НАССР Сертифікацією.

Партнер Агроксі Україна з проведення HACCP Сертифікації компанія з міжнародною репутацією BakerTilly – (Завантажити презентацію щодо реалізації HACCP на українських елеваторах)

Розмістити заявку як на Закупівлю, так і на Продаж на цьому, чи будь якому іншому елеваторі в системі, можна вже зараз – це БЕЗКОШТОВНО (потребує реєстрації та додавання компанії до свого профайла)

Категорія: Елеватор України

Божедарівський елеватор ПрАТ(с. Кудашівка)
Гленкор (Glencore)

    0/0
Додати заявку

Безкоштовне розміщення заявки на купівлю / продаж агропродукції

Директор:
СЛОБОДЯНЮК ДМИТРО ІВАНОВИЧ

ЄДРПОУ: 00953869

Залізнична Станція:
458503 КУДАШЕВКА КУДАШІВКА

Група Ризику : Вхід
Вантажна спроможність (ваг.\24): 6
Зайнятість станції 2017 (%): 2.6
Відстань до Вузлової Станції (км): 31
Одночасне Вантаження (ваг.): 5

52323, Дніпропетровська обл., Криничанський, с. Кудашівка, вул. Радянська буд.48

Показати на мапі
logo

(05693) 7-82-62

34.0432

48.2709