Місткість, тон49000
С\Х культури
Логістика елеватора
1133
0

Розрахуйте Ваші витрати логістики та зберігання на елеваторі

Якщо Ви побачили помилки - повідомте нас про це, виділивши текст та натиснувши клавіші Ctrl+Enter.

Застереження: Інформація про елеватор у профайлі елеватора Карти елеваторів є власністю компанії Агроксі Україна і не носить рекламного характеру. Інформація про компанії і елеватори зібрана з відкритих джерел (включаючи відкриті державні реєстри) з дотриманням всіх норм законодавства України з метою інформування користувачів про стан ринку зберігання агрокультур і його можливості. Звертаємо вашу увагу, що інформація щодо суб'єктів господарської діяльності, а так само його посадових осіб не є персональними даними у розумінні відповідного закону і доступна будь-якому користувачеві Інтернет на різноманітних ресурсах і сайтах. Як змінити або видалити інформацію?

ТОВ «Белгравія» (повна назва – Товариство з обмеженою відповідальністю «Белгравія») знаходиться в с. Єлізарове Солонянського району, Дніпропетровської області.

Входить до складу компанії «Cofco Agri Ukraine».

Китайська зернова корпорація COFCO Corporation - один з найбільших виробників, переробників і трейдерів сільськогосподарської продукції. COFCO має представництва в більш ніж 140 країнах по всьому світу і має Світової організації торгівлі мережею, потужностями для виробництва, зберігання і логістики сільгосппродукції. COFCO в даний час поставляє зернову продукцію і масла для більш чверті населення планети.

У грудні 2015 року компанія придбала міжнародну аграрну корпорацію з активами в Україні Noble Agri. Після завершення угоди компанія створила COFCO Agri, який спеціалізується на торгівлі та переробці сільгосппродукції. У 2015 році її експорт склав 2,4 млн т, більше 1 млн т продукції надійшло в Китай.

COFCO Agri в Україні контролює вісім підприємств, зокрема елеватори ТОВ «Белгравія», ТОВ «Юнігрейн-Базис», ТОВ «Новоолексіївський елеватор», ПрАТ «Каракубське ХПП», маслоекстракційний завод ТОВ «Сателіт» і експортний зерновий термінал ТОВ «Дунайська судохідно- стивідорна компанія »(ДССК).

Генеральний директор COFCO Agri Ukraine - Осадчук Володимир

Тип елеватора – лінійний, тип зберігання – напольні склади (49000 тон) Підприємство має 4 зерносушарки Cimbria ДСП-32, ДСП-50 - 2 шт, СКП-6 на газу та обладнання для очистки (сепаратори ЛУЧ ЗСО - 300 (ОЛИС), БЦС-100 - 3 шт.) потужністю очищення зернопродукції 200-300 т/год.

Загальна потужність елеватора для одночасного зберігання становить 49000 тон, потужність ліній автозавантаження 2400 т/добу, потужність автовідвантаження 600 т/добу. Географічне розташування елеватора поблизу залізничної станції «Рясна» Придніпровської ЗД (459205) дає змогу здійснювати з/д завантаження із потужністю 600 тон/добу та відвантаження на залізничні зерновози із потужністю 22 вагона/добу. Елеватор має сертифіковану лабораторію з перевірки якості зерна.

Елеватор видає складські квитанції, які є підтвердженням якості та кількості прийнятої продукції, а також дає можливість продавати продукцію, як у повному обсязі або частково через інструменти електронних торгів на AGROXY як на внутрішньому ринку так і на експорт. Більш детальну інформацію про те, як вигідно та швидко продати зернові, бобові та інші культури, що зберігаються на елеваторі ТОВ «Белгравія», через юридично значимі торги AGROXY, можна отримати, спробувавши навчальні Тестові торги, або шляхом розміщення безоплатних заявок на покупку та продаж збіжжя на цьому елеваторі. Інформацію про витрати за зберігання с/г культур на елеваторі ТОВ «Белгравія» та на логістику можна отримати шляхом використання онлайн калькуляторів, які розміщені на сторінці даного елеватора. На сусідніх вкладинках наведено основні технічні характеристики даного елеватора і його відповідність НАССР стандартам та закупівельні ціни.

Для зміни інформації щодо елеватора зв'яжіться з нами через пошту support@agroxy.com (з офіційної поштової скриньки вашої компанії, надавши в підписі інформацію про посади, яку ви займаєте в своїй компанії і контакти для зв'язку)

Чи можна повністю видалити інформацію про компанію? Можна видалити всю інформацію, крім інформації з реєстру, рейтингів і можливість коментування іншими користувачами на сторінці вашого елеватора. Так само представник компанії \ елеватора може вимагати привести інформацію у відповідність з актуальними даними державних реєстрів України (УСІ ЦІ ПОСЛУГИ НАДАЮТЬСЯ БЕЗКОШТОВНО).

Залишення і видалення коментарів. Кожен користувач може залишити коментар, який має відношення до теми сторінки. Адміністрація Агроксі залишає за собою право редагувати і видаляти будь-які коментарі відповідно до своїх внутрішніх правил без попередження і узгодження.

Тип елеватора

Линейный

Зерносушарки

Есть

Тип зберігання

Напольные

Продуктивність зерносушарок, тон/год - тон/доба

82 т/год

Очисне обладнання

Есть

Потужність очистного обладнання

300 т/год

Потужність транспортного обладнання, прийом т/доба

Сертифікована лабораторія

Есть

Фумігація

Залізничне відвантаження, тон/доба

Есть

Потужність відвантаження залізниці, тон/доба

22 в/добу

Завантаження на корабель (порт), тон/доба

Нет

Потужність завантаження на корабель, тон/доба

Потужність автозавантаження, тон/доба

600 т/добу

Здано в експлуатацію

Елеватор - Партнер Agroxy

Нет
Таблиця середніх тарифів послуг елеваторів на 2017 / 18УрожайОлійніІнше
Прийом (1 тона)
Зважування (на авт.вагон)
Очистка (за % на 1 т)
СУШКА = зневоложення (1% за 1 тону)
Зберігання (тона/день)
Відвантаження авто (1 т)
Відвантаження залізничне (1 т)
Перереєстрація вантажу (на кожну партію)
Аналіз зразка (вологість/дом)
Аналіз зразка + реєстр
Інші аналізи (напр., експрес аналіз на ГМО) за 1 т
SGS/Veritas сертифікація, за 1 т
Пломбування за 1 вагон/авто
Експлуатація залізничних колій (за 1 вагон)
Работа локомотива (за годину)

Партнерська програма Агроксі для Елеваторів

  • Можливість стати «ціноформуючим» елеватором в своєму регіоні.
  • Залучення нових покупців як вітчизняних, так і прямих зарубіжних.
  • Можливість вигідно і оперативно продавати залишки за максимальною ціною.
  • Надавати власникам зерна, виробникам і трейдерам, впевненість у якості послуг елеватора.
  • Можливість продавати і купувати продукцію більш високої якості.
  • Підтримка бізнес репутації елеватора.
  • Перехід на цифрові інструменти і нові стандарти роботи з даними.

ОНЛАЙН ТОРГИ проводяться ТІЛЬКИ на елеваторах з НАССР Сертифікацією.

Партнер Агроксі Україна з проведення HACCP Сертифікації компанія з міжнародною репутацією BakerTilly – (Завантажити презентацію щодо реалізації HACCP на українських елеваторах)

Розмістити заявку як на Закупівлю, так і на Продаж на цьому, чи будь якому іншому елеваторі в системі, можна вже зараз – це БЕЗКОШТОВНО (потребує реєстрації та додавання компанії до свого профайла)

Категорія: Елеватор України

Белгравія
COFCO Agri Ukraine

    0/0
Додати заявку

Безкоштовне розміщення заявки на купівлю / продаж агропродукції

Директор:
ОСТРОГЛЯД АНДРІЙ АНАТОЛІЙОВИЧ

ЄДРПОУ: 37144375

Залізнична Станція:
РЯСНАЯ РЯСНА Група Ризику : Вхід
Вантажна спроможність (ваг.\24): 13
Зайнятість станції 2017 (%): 21.8
Відстань до Вузлової Станції (км): 68
Одночасне Вантаження (ваг.): 7

52433, Дніпропетровська обл., Солонянський, с. Святовасилівка, вул. Привокзальна буд.1

Показати на мапі
logo

34.5627

48.1796