Місткість, тон30000
С\Х культури
Логістика елеватора
1650
0

Розрахуйте Ваші витрати логістики та зберігання на елеваторі

Якщо Ви побачили помилки - повідомте нас про це, виділивши текст та натиснувши клавіші Ctrl+Enter.

Застереження: Інформація про елеватор у профайлі елеватора Карти елеваторів є власністю компанії Агроксі Україна і не носить рекламного характеру. Інформація про компанії і елеватори зібрана з відкритих джерел (включаючи відкриті державні реєстри) з дотриманням всіх норм законодавства України з метою інформування користувачів про стан ринку зберігання агрокультур і його можливості. Звертаємо вашу увагу, що інформація щодо суб'єктів господарської діяльності, а так само його посадових осіб не є персональними даними у розумінні відповідного закону і доступна будь-якому користувачеві Інтернет на різноманітних ресурсах і сайтах. Як змінити або видалити інформацію?

ПАТ «Укррічфлот» (повна назва – Публічне акціонерне товариство Судноплавна компанія «Укррічфлот») знаходиться в м. Дніпропетровськ. Елеватор розпочав свою діяльність в 2012 році.

АСК «Укррічфлот» - це транспортна компанія, що володіє власною інфраструктурою і надає комплексні логістичні рішення з використанням річки Дніпро. Основним видом діяльності Компанії є транспортування вантажів морськими і річковими путямі.Во структуру входять 5 портів (Дніпропетровський річковий порт, Запорізький річковий порт, Херсонський річковий порт, Миколаївський річковий порт, Київський портопункт) і 2 судноремонтних підприємства (Херсонський суднобудівний-судноремонтний завод, Вилківська ремонтно -експлуатаційні база флоту). Елеватор на території Дніпропетровського річкового порту побудований і зданий в експлуатацію в 2012 році.

Тип елеватора – портовий, тип зберігання – металеві силоси MFS (США). Підприємство має зерносушарки Stela (Німеччина) на газу, потужність якої при знятті 10% вологи по кукурудзі складає 125 тон/год та обладнання для очистки сепаратори попереднього і основного очищення (БСХ), потужністю 70-140 т/год.

Загальна потужність елеватора для одночасного зберігання становить 30000 тон, потужність ліній автозавантаження 3500 т/добу, потужність автовідвантаження 1800 т/добу.

Географічне розташування елеватора поблизу залізничної станції «Нижньодніпровськ-Пристань» Придніпровської ЗД (450709) дає змогу здійснювати з/д завантаження із потужністю 150-200 тон/добу та відвантаження на залізничні зерновози із потужністю 2000 тон/добу. Також на елеваторі передбачено завантаження на корабель комплексом вантажно-розгрузочних машин потужністю 2500-4500 т/добу навантажучажем 150-200 т/год.

Елеватор має сертифіковану лабораторію з перевірки якості зерна.

Елеватор видає складські квитанції, які є підтвердженням якості та кількості прийнятої продукції, а також дає можливість продавати продукцію, як у повному обсязі або частково через інструменти електронних торгів на AGROXY як на внутрішньому ринку так і на експорт. Більш детальну інформацію про те, як вигідно та швидко продати зернові, бобові та інші культури, що зберігаються на елеваторі ПАТ «Укррічфлот», через юридично значимі торги AGROXY, можна отримати, спробувавши навчальні Тестові торги, або шляхом розміщення безоплатних заявок на покупку та продаж збіжжя на цьому елеваторі. Інформацію про витрати за зберігання с/г культур на елеваторі ПАТ «Укррічфлот» та на логістику можна отримати шляхом використання онлайн калькуляторів, які розміщені на сторінці даного елеватора. На сусідніх вкладинках наведено основні технічні характеристики даного елеватора і його відповідність НАССР стандартам та закупівельні ціни.

Для зміни інформації щодо елеватора зв'яжіться з нами через пошту support@agroxy.com (з офіційної поштової скриньки вашої компанії, надавши в підписі інформацію про посади, яку ви займаєте в своїй компанії і контакти для зв'язку)

Чи можна повністю видалити інформацію про компанію? Можна видалити всю інформацію, крім інформації з реєстру, рейтингів і можливість коментування іншими користувачами на сторінці вашого елеватора. Так само представник компанії \ елеватора може вимагати привести інформацію у відповідність з актуальними даними державних реєстрів України (УСІ ЦІ ПОСЛУГИ НАДАЮТЬСЯ БЕЗКОШТОВНО).

Залишення і видалення коментарів. Кожен користувач може залишити коментар, який має відношення до теми сторінки. Адміністрація Агроксі залишає за собою право редагувати і видаляти будь-які коментарі відповідно до своїх внутрішніх правил без попередження і узгодження.

Тип елеватора

Линейный;Портовый

Зерносушарки

Есть

Тип зберігання

МетСилосы

Продуктивність зерносушарок, тон/год - тон/доба

Очисне обладнання

Есть

Потужність очистного обладнання

Потужність транспортного обладнання, прийом т/доба

Сертифікована лабораторія

Есть

Фумігація

Залізничне відвантаження, тон/доба

Есть;

Потужність відвантаження залізниці, тон/доба

300 т/добу

Завантаження на корабель (порт), тон/доба

Есть;

Потужність завантаження на корабель, тон/доба

Потужність автозавантаження, тон/доба

400 т/добу

Здано в експлуатацію

Елеватор - Партнер Agroxy

Нет
Таблиця середніх тарифів послуг елеваторів на 2017 / 18УрожайОлійніІнше
Прийом (1 тона)
Зважування (на авт.вагон)
Очистка (за % на 1 т)
СУШКА = зневоложення (1% за 1 тону)
Зберігання (тона/день)
Відвантаження авто (1 т)
Відвантаження залізничне (1 т)
Перереєстрація вантажу (на кожну партію)
Аналіз зразка (вологість/дом)
Аналіз зразка + реєстр
Інші аналізи (напр., експрес аналіз на ГМО) за 1 т
SGS/Veritas сертифікація, за 1 т
Пломбування за 1 вагон/авто
Експлуатація залізничних колій (за 1 вагон)
Работа локомотива (за годину)

Партнерська програма Агроксі для Елеваторів

  • Можливість стати «ціноформуючим» елеватором в своєму регіоні.
  • Залучення нових покупців як вітчизняних, так і прямих зарубіжних.
  • Можливість вигідно і оперативно продавати залишки за максимальною ціною.
  • Надавати власникам зерна, виробникам і трейдерам, впевненість у якості послуг елеватора.
  • Можливість продавати і купувати продукцію більш високої якості.
  • Підтримка бізнес репутації елеватора.
  • Перехід на цифрові інструменти і нові стандарти роботи з даними.

ОНЛАЙН ТОРГИ проводяться ТІЛЬКИ на елеваторах з НАССР Сертифікацією.

Партнер Агроксі Україна з проведення HACCP Сертифікації компанія з міжнародною репутацією BakerTilly – (Завантажити презентацію щодо реалізації HACCP на українських елеваторах)

Розмістити заявку як на Закупівлю, так і на Продаж на цьому, чи будь якому іншому елеваторі в системі, можна вже зараз – це БЕЗКОШТОВНО (потребує реєстрації та додавання компанії до свого профайла)

Категорія: Елеватор України

АСК Укррічфлот ПАТ (філія Дніпропетровський річковий порт)
ПАО СК Укрречфлот

    0/0
Додати заявку

Безкоштовне розміщення заявки на купівлю / продаж агропродукції

Директор:
МОСКАЛЕНКО ДМИТРО ОЛЕГОВИЧ

ЄДРПОУ: 00017733

Залізнична Станція:
450709 НИЖНЕДНЕПРОВСК-ПРИСТАНЬ НИЖНЬОДНІПРОВСЬК-ПРИСТАНЬ

Група Ризику : Вхід
Вантажна спроможність (ваг.\24): 11
Зайнятість станції 2017 (%): 0.6
Відстань до Вузлової Станції (км): -
Одночасне Вантаження (ваг.): 14

вулиця Амур-Гавань, Дніпро́, Дніпропетровська область, Украина

Показати на мапі
logo

(05663) 4-94-91

http://ukrrichflot.ua/

35.0315

48.495