Місткість, тон26000
С\Х культури
Логістика елеватора
1201
0

Розрахуйте Ваші витрати логістики та зберігання на елеваторі

Якщо Ви побачили помилки - повідомте нас про це, виділивши текст та натиснувши клавіші Ctrl+Enter.

Застереження: Інформація про елеватор у профайлі елеватора Карти елеваторів є власністю компанії Агроксі Україна і не носить рекламного характеру. Інформація про компанії і елеватори зібрана з відкритих джерел (включаючи відкриті державні реєстри) з дотриманням всіх норм законодавства України з метою інформування користувачів про стан ринку зберігання агрокультур і його можливості. Звертаємо вашу увагу, що інформація щодо суб'єктів господарської діяльності, а так само його посадових осіб не є персональними даними у розумінні відповідного закону і доступна будь-якому користувачеві Інтернет на різноманітних ресурсах і сайтах. Як змінити або видалити інформацію?

ТОВ «АГРО КОМ» (повна назва – Товариство з обмеженою відповідальністю «Агро КОМ») знаходиться в м .Новомосковськ Дніпропетровської області. Входить в групу компаній «Єдність». Група компаній «Єдність» з центральним офісом в місті Полтава створена в 2002 році шляхом об'єднання комбікормових заводів-виробників і підприємств, що займаються їх обслуговуванням і реалізацією готової продукції.

На момент створення групи в неї увійшли два комбікормові заводи, розташованих у Полтавській області: Диканський міжгосподарський комбікормовий завод і Лохвицький комбікормовий завод. Через десятиліття з дня заснування Група компаній «Єдність» об'єднує сім виробничих підприємств, розташованих у Полтавській, Дніпропетровській, Запорізькій та Хмельницькій областях.

Крім заводів-виробників в групу входять підприємства, що займаються повним спектром робіт по організації виробничого процесу - починаючи від закупівлі сировини і закінчуючи реалізацією готової продукції. Підприємства, що входять до Групи компаній «Єдність»

ТОВ «Укролія»: створено в 2001 р Виробництво і реалізація соняшникової олії, а також соняшникової та соєвої макухи. Соняшникова олія реалізується під зареєстрованими ТМ Диканька, ТМ Диканський хутірець, ТМ Маслинка. ТОВ «Українське зерно»: створено в 1998 р Основний профіль діяльності - виробництво комбікормів ТМ Баланс-оптима, закупівля і продаж всіх видів зернових.

ТОВ «Тандем-2002»: створено в 2002 р Основний профіль діяльності - реалізація білково-вітамінних добавок власного виробництва ТМ Feedline, дистрибуція ветеринарних препаратів, закупівля і продаж, експорт та імпорт зернових.

ПП «СІБ-АРГО»: реалізація комбікормів, закупівля і продаж всіх видів зернових.

ТОВ «АРГО КОМ»: комбікормовий завод в місті Новомосковськ Дніпропетровської області. Оснащений сучасним обладнанням провідного голландського виробника - Van Aarsen, виробляє комбікорми, предстартера, концентрати, а також надає послуги з очищення, приймання, відвантаження зернових та олійних культур.

Продукція групи реалізується під ТМ Щедра Нива, Баланс Оптима, Feedline, BestMix

Тип елеватора – лінійний, тип зберігання – бетонні силоси . Загальна потужність елеватора для одночасного зберігання становить 26000 тон, потужність ліній автозавантаження 600 т/добу, потужність автовідвантаження 600 т/добу.

Елеватор має сертифіковану лабораторію з перевірки якості зерна.

Елеватор видає складські квитанції, які є підтвердженням якості та кількості прийнятої продукції, а також дає можливість продавати продукцію, як у повному обсязі або частково через інструменти електронних торгів на AGROXY як на внутрішньому ринку так і на експорт. Більш детальну інформацію про те, як вигідно та швидко продати зернові, бобові та інші культури, що зберігаються на елеваторі ТОВ «АГРО КОМ», через юридично значимі торги AGROXY, можна отримати, спробувавши навчальні Тестові торги, або шляхом розміщення безоплатних заявок на покупку та продаж збіжжя на цьому елеваторі. Інформацію про витрати за зберігання с/г культур на елеваторі ТОВ «АГРО КОМ» та на логістику можна отримати шляхом використання онлайн калькуляторів, які розміщені на сторінці даного елеватора. На сусідніх вкладинках наведено основні технічні характеристики даного елеватора і його відповідність НАССР стандартам та закупівельні ціни.

Для зміни інформації щодо елеватора зв'яжіться з нами через пошту support@agroxy.com (з офіційної поштової скриньки вашої компанії, надавши в підписі інформацію про посади, яку ви займаєте в своїй компанії і контакти для зв'язку)

Чи можна повністю видалити інформацію про компанію? Можна видалити всю інформацію, крім інформації з реєстру, рейтингів і можливість коментування іншими користувачами на сторінці вашого елеватора. Так само представник компанії \ елеватора може вимагати привести інформацію у відповідність з актуальними даними державних реєстрів України (УСІ ЦІ ПОСЛУГИ НАДАЮТЬСЯ БЕЗКОШТОВНО).

Залишення і видалення коментарів. Кожен користувач може залишити коментар, який має відношення до теми сторінки. Адміністрація Агроксі залишає за собою право редагувати і видаляти будь-які коментарі відповідно до своїх внутрішніх правил без попередження і узгодження.

Тип елеватора

Линейный;Комбикормовый

Зерносушарки

Есть

Тип зберігання

БетонСилосы

Продуктивність зерносушарок, тон/год - тон/доба

Очисне обладнання

Есть

Потужність очистного обладнання

Потужність транспортного обладнання, прийом т/доба

Сертифікована лабораторія

Есть

Фумігація

Залізничне відвантаження, тон/доба

Есть

Потужність відвантаження залізниці, тон/доба

500 т/добу

Завантаження на корабель (порт), тон/доба

Нет

Потужність завантаження на корабель, тон/доба

Потужність автозавантаження, тон/доба

600 т/добу

Здано в експлуатацію

Елеватор - Партнер Agroxy

Нет
Таблиця середніх тарифів послуг елеваторів на 2017 / 18УрожайОлійніІнше
Прийом (1 тона)
Зважування (на авт.вагон)
Очистка (за % на 1 т)
СУШКА = зневоложення (1% за 1 тону)
Зберігання (тона/день)
Відвантаження авто (1 т)
Відвантаження залізничне (1 т)
Перереєстрація вантажу (на кожну партію)
Аналіз зразка (вологість/дом)
Аналіз зразка + реєстр
Інші аналізи (напр., експрес аналіз на ГМО) за 1 т
SGS/Veritas сертифікація, за 1 т
Пломбування за 1 вагон/авто
Експлуатація залізничних колій (за 1 вагон)
Работа локомотива (за годину)

Партнерська програма Агроксі для Елеваторів

  • Можливість стати «ціноформуючим» елеватором в своєму регіоні.
  • Залучення нових покупців як вітчизняних, так і прямих зарубіжних.
  • Можливість вигідно і оперативно продавати залишки за максимальною ціною.
  • Надавати власникам зерна, виробникам і трейдерам, впевненість у якості послуг елеватора.
  • Можливість продавати і купувати продукцію більш високої якості.
  • Підтримка бізнес репутації елеватора.
  • Перехід на цифрові інструменти і нові стандарти роботи з даними.

ОНЛАЙН ТОРГИ проводяться ТІЛЬКИ на елеваторах з НАССР Сертифікацією.

Партнер Агроксі Україна з проведення HACCP Сертифікації компанія з міжнародною репутацією BakerTilly – (Завантажити презентацію щодо реалізації HACCP на українських елеваторах)

Розмістити заявку як на Закупівлю, так і на Продаж на цьому, чи будь якому іншому елеваторі в системі, можна вже зараз – це БЕЗКОШТОВНО (потребує реєстрації та додавання компанії до свого профайла)

Категорія: Елеватор України

АРГО КОМ
ГК Единство

    0/0
Додати заявку

Безкоштовне розміщення заявки на купівлю / продаж агропродукції

Директор:
ПАРЕЙКО ЛЮДМИЛА ВОЛОДИМИРІВНА

ЄДРПОУ: 33005021

Залізнична Станція:
452009 НОВОМОСКОВСК-ДНЕПРОВСКИЙ НОВОМОСКОВСЬК-ДНІПРОВСЬКИЙ

Група Ризику : Вхід
Вантажна спроможність (ваг.\24): 29
Зайнятість станції 2017 (%): 1.7
Відстань до Вузлової Станції (км): 25
Одночасне Вантаження (ваг.): 11

12а, вулиця Тургенєва, Новомосковськ, Дніпропетровська область, Украина

Показати на мапі
logo

(05693) 5-83-90

(0569) 790-06-28

http://mezpology.zp.ua/

35.2163

48.6326