Місткість, тон50000
С\Х культури
Логістика елеватора
1554
0

Розрахуйте Ваші витрати логістики та зберігання на елеваторі

Якщо Ви побачили помилки - повідомте нас про це, виділивши текст та натиснувши клавіші Ctrl+Enter.

Застереження: Інформація про елеватор у профайлі елеватора Карти елеваторів є власністю компанії Агроксі Україна і не носить рекламного характеру. Інформація про компанії і елеватори зібрана з відкритих джерел (включаючи відкриті державні реєстри) з дотриманням всіх норм законодавства України з метою інформування користувачів про стан ринку зберігання агрокультур і його можливості. Звертаємо вашу увагу, що інформація щодо суб'єктів господарської діяльності, а так само його посадових осіб не є персональними даними у розумінні відповідного закону і доступна будь-якому користувачеві Інтернет на різноманітних ресурсах і сайтах. Як змінити або видалити інформацію?

АФ ОЛІМПЕКС-АГРО знаходиться в с.Кільчень Новомосковського району Дніпропетровської області. Елеватор розпочав свою діяльність в 2001 році. Входить до складу компанії «UkrLandFarming».

Компанія «UkrLandFarming» була заснована в 2007 році Олегом Бахматюком і є публічною компанією з обмеженою відповідальністю, зареєстрованої на Кіпрі.

Земельний банк компанії розташовується в 22 областях України і ділиться на 12 робочих кластерів, які сформувалися за географічною ознакою, близькістю ключових об'єктів інфраструктури і необхідністю підтримувати кластери керованого розміру. Загальна площа земельного банку становить 654 тис. га. «UkrLandFarming» входить в десятку найбільших операторів земельних банків в світі і є найбільшим утримувачем орних земель на Україні. Профільні культури: кукурудза, пшениця, цукрові буряки, соняшник. Крім них також вирощуються ячмінь, озимий ріпак, соя та кормові культури. У структуру холдингу входять 16 сучасних елеваторів, 216 горизонтальних зерносховищ підлогового зберігання, п'ять насіннєвих заводів, 19 птахофабрик, 10 ферм з вирощування курей-несучок, три репродуктора, три селекційних господарства, шість комбікормових заводів, завод з виробництва яєчних продуктів «Імперово Фудз», три склади тривалого зберігання яєць, шість цукрових заводів, 19 м'ясокомбінатів і два заводи з виробництва шкіри.

Існуючі потужності покривають потреби зі зберігання власної сільськогосподарської продукції приблизно на 50%. Сумарна потужність одноразового зберігання елеваторів «UkrLandFarming» - 2,66 млн.т. Тип елеватора – лінійний, тип зберігання металеві силоси (MFS (США)). Підприємство має зерносушарки потужність яких при знятті 10% вологи по кукурудзі складає 80 тон/годину (вид палива – газ) та обладнання для очистки зернопродукції потужністю 200 т/год.

Загальна потужність елеватора для одночасного зберігання становить 50000 тон, потужність ліній автозавантаження 4000 т/добу, потужність автовідвантаження 1000 т/добу .Географічне розташування елеватора поблизу залізничної станції «Кільчень» Придніпровської ЗД (452305) дає змогу здійснювати з/д завантаження із потужністю 2000 тон/добу та відвантаження на залізничні зерновози із потужністю 2000 тон/добу. Елеватор має сертифіковану лабораторію з перевірки якості зерна. Елеватор видає складські квитанції, які є підтвердженням якості та кількості прийнятої продукції, а також дає можливість продавати продукцію, як у повному обсязі або частково через інструменти електронних торгів на AGROXY як на внутрішньому ринку так і на експорт. Більш детальну інформацію про те, як вигідно та швидко продати зернові, бобові та інші культури, що зберігаються на елеваторі АФ ОЛІМПЕКС-АГРО, через юридично значимі торги AGROXY, можна отримати, спробувавши навчальні Тестові торги, або шляхом розміщення безоплатних заявок на покупку та продаж збіжжя на цьому елеваторі. Інформацію про витрати за зберігання с/г культур на елеваторі АФ ОЛІМПЕКС-АГРО та на логістику можна отримати шляхом використання онлайн калькуляторів, які розміщені на сторінці даного елеватора. На сусідніх вкладинках наведено основні технічні характеристики даного елеватора і його відповідність НАССР стандартам та закупівельні ціни.

Для зміни інформації щодо елеватора зв'яжіться з нами через пошту support@agroxy.com (з офіційної поштової скриньки вашої компанії, надавши в підписі інформацію про посади, яку ви займаєте в своїй компанії і контакти для зв'язку)

Чи можна повністю видалити інформацію про компанію? Можна видалити всю інформацію, крім інформації з реєстру, рейтингів і можливість коментування іншими користувачами на сторінці вашого елеватора. Так само представник компанії \ елеватора може вимагати привести інформацію у відповідність з актуальними даними державних реєстрів України (УСІ ЦІ ПОСЛУГИ НАДАЮТЬСЯ БЕЗКОШТОВНО).

Залишення і видалення коментарів. Кожен користувач може залишити коментар, який має відношення до теми сторінки. Адміністрація Агроксі залишає за собою право редагувати і видаляти будь-які коментарі відповідно до своїх внутрішніх правил без попередження і узгодження.

Тип елеватора

Линейный

Зерносушарки

Есть

Тип зберігання

МетСилосы

Продуктивність зерносушарок, тон/год - тон/доба

80 т/год

Очисне обладнання

Есть

Потужність очистного обладнання

200 т/год

Потужність транспортного обладнання, прийом т/доба

100 т/год

Сертифікована лабораторія

Есть

Фумігація

Залізничне відвантаження, тон/доба

Есть

Потужність відвантаження залізниці, тон/доба

2 000 т/добу

Завантаження на корабель (порт), тон/доба

Нет

Потужність завантаження на корабель, тон/доба

Потужність автозавантаження, тон/доба

1 000 т/добу

Здано в експлуатацію

2008

Елеватор - Партнер Agroxy

Нет
Таблиця середніх тарифів послуг елеваторів на 2017 / 18УрожайОлійніІнше
Прийом (1 тона)1520
Зважування (на авт.вагон)
Очистка (за % на 1 т)1010
СУШКА = зневоложення (1% за 1 тону)4040
Зберігання (тона/день)
Відвантаження авто (1 т)114103
Відвантаження залізничне (1 т)
Перереєстрація вантажу (на кожну партію)
Аналіз зразка (вологість/дом)
Аналіз зразка + реєстр
Інші аналізи (напр., експрес аналіз на ГМО) за 1 т
SGS/Veritas сертифікація, за 1 т
Пломбування за 1 вагон/авто
Експлуатація залізничних колій (за 1 вагон)
Работа локомотива (за годину)

Партнерська програма Агроксі для Елеваторів

  • Можливість стати «ціноформуючим» елеватором в своєму регіоні.
  • Залучення нових покупців як вітчизняних, так і прямих зарубіжних.
  • Можливість вигідно і оперативно продавати залишки за максимальною ціною.
  • Надавати власникам зерна, виробникам і трейдерам, впевненість у якості послуг елеватора.
  • Можливість продавати і купувати продукцію більш високої якості.
  • Підтримка бізнес репутації елеватора.
  • Перехід на цифрові інструменти і нові стандарти роботи з даними.

ОНЛАЙН ТОРГИ проводяться ТІЛЬКИ на елеваторах з НАССР Сертифікацією.

Партнер Агроксі Україна з проведення HACCP Сертифікації компанія з міжнародною репутацією BakerTilly – (Завантажити презентацію щодо реалізації HACCP на українських елеваторах)

Розмістити заявку як на Закупівлю, так і на Продаж на цьому, чи будь якому іншому елеваторі в системі, можна вже зараз – це БЕЗКОШТОВНО (потребує реєстрації та додавання компанії до свого профайла)

Категорія: Елеватор України

АФ Олімпекс-Агро
UkrLandFarming

    2/2
Додати заявку

Безкоштовне розміщення заявки на купівлю / продаж агропродукції

Директор:
КОВАЛЕНКО ВАЛЕНТИН АНАТОЛІЙОВИЧ

ЄДРПОУ: 30195842

Залізнична Станція:
452305 КИЛЬЧЕНЬ КІЛЬЧЕНЬ

Група Ризику : Вхід
Вантажна спроможність (ваг.\24): 13
Зайнятість станції 2017 (%): 17.2
Відстань до Вузлової Станції (км): 53
Одночасне Вантаження (ваг.): 11

Дніпропетровська область, Новомосковський район, с Кільчень, вул. Привокзальна, буд.1-Г

Показати на мапі
logo

+38 (05654) 2-31-81, (05693) 7-53-64

(05693) 5-34-66

http://www.ulf.com.ua/

35.2793

48.8722