Місткість, тон62000
С\Х культури
Логістика елеватора
1017
0

Розрахуйте Ваші витрати логістики та зберігання на елеваторі

Якщо Ви побачили помилки - повідомте нас про це, виділивши текст та натиснувши клавіші Ctrl+Enter.

Застереження: Інформація про елеватор у профайлі елеватора Карти елеваторів є власністю компанії Агроксі Україна і не носить рекламного характеру. Інформація про компанії і елеватори зібрана з відкритих джерел (включаючи відкриті державні реєстри) з дотриманням всіх норм законодавства України з метою інформування користувачів про стан ринку зберігання агрокультур і його можливості. Звертаємо вашу увагу, що інформація щодо суб'єктів господарської діяльності, а так само його посадових осіб не є персональними даними у розумінні відповідного закону і доступна будь-якому користувачеві Інтернет на різноманітних ресурсах і сайтах. Як змінити або видалити інформацію?

Елеватор ДП «Неполовецький КХП» (повна назва Державне підприємство «Неполовецький комбінат хлібопродуктів») знаходиться в смт. Неполоківці у Чернівецькій області. Тип елеватора – лінійний, тип зберігання – СОГи. Загальна потужність одноразового зберігання становить 48 тис. тон, потужність автозавантаження - 480 тон/добу, потужність очисного обладнання – 100 тон/годину, потужність транспортного устаткування – 80 тон/годину. Підприємство має зерносушарки ДСП-32, очисне обладнання Сепаратори БЦС-50, А1 БИС-100, транспортне обладнання.

Елеватор «Неполовецький комбінат хлібопродуктів» є одним із найбільших заготівельно-переробних підприємств в області, що забезпечує сировиною хлібопекарські підприємства Чернівецької області та інші області Західного регіону.

ДП «Неполовецький комбінат хлібопродуктів» займається виробництвом та реалізацією борошномельної продукції, прийманням, зберіганням, наданням послуг по доробці та відпуску матеріальних цінностей згідно з укладеними договорами, переробка власного та давальницького зерна.

Підприємство організовує закупівлю зерна на договірній основі, надає послуги юридичним та фізичним особам по зберіганні, сушінні, очищенні, перевезенні, закупівлі, реалізації, переробці зерна і зернової сировини, інших товарів і продукції. Комерційна, торгівельна, торгівельно-закупівельна, постачальницько-збутова та посередницька діяльність.

Оптова і роздрібна реалізація продукції власного і невласного виробництва, комісійна і комерційна торгівля, через регіональну Аграрну біржу, а також мережу магазинів, торгівельних точок, складів, баз тощо.

Підприємство може брати участь у посередницьких операціях по закупівлі зерна, продуктів його переробки, не зернової сировини, сільськогосподарської продукції для загальнодержавних, регіональних та інших потреб на внутрішньому та зовнішньому ринках.

Основними видами продукції є борошно сортове, крупа манна, висівки. Вироблена борошномельна продукція реалізовується в основному в межах Чернівецької, Івано-Франківської, Тернопільської та Хмельницької областей. Додатково інформуємо, що елеватор має сертифіковану лабораторію з перевірки якості зерна.

Елеватор видає складські квитанції, які є підтвердженням якості та кількості прийнятої продукції, а також дає можливість продавати продукцію, як у повному обсязі або частково через інструменти електронних торгів на AGROXY як на внутрішньому ринку так і на експорт. Більш детальну інформацію про те, як вигідно та швидко продати зернові, бобові та інші культури, що зберігаються на елеваторі «Неполовецький КХП ДП», через юридично значимі торги AGROXY, можна отримати, спробувавши навчальні Тестові торги, або шляхом розміщення безоплатних заявок на покупку та продажу основних видів продукції на цьому елеваторі. Інформацію про витрати за зберігання с/г культур на елеваторі «Неполовецький КХП ДП» (Васкауцьке підзвітне ХПП)та на логістику можна отримати шляхом використання онлайн калькуляторів, які розміщені на сторінці даного елеватора. На сусідніх вкладинках наведено основні технічні характеристики даного елеватора і його відповідність НАССР стандартам та закупівельні ціни.

На сьогодні підприємство очолює Чопик Володимир Казимирович.

Для зміни інформації щодо елеватора зв'яжіться з нами через пошту support@agroxy.com (з офіційної поштової скриньки вашої компанії, надавши в підписі інформацію про посади, яку ви займаєте в своїй компанії і контакти для зв'язку)

Чи можна повністю видалити інформацію про компанію? Можна видалити всю інформацію, крім інформації з реєстру, рейтингів і можливість коментування іншими користувачами на сторінці вашого елеватора. Так само представник компанії \ елеватора може вимагати привести інформацію у відповідність з актуальними даними державних реєстрів України (УСІ ЦІ ПОСЛУГИ НАДАЮТЬСЯ БЕЗКОШТОВНО).

Залишення і видалення коментарів. Кожен користувач може залишити коментар, який має відношення до теми сторінки. Адміністрація Агроксі залишає за собою право редагувати і видаляти будь-які коментарі відповідно до своїх внутрішніх правил без попередження і узгодження.

Тип елеватора

Линейный

Зерносушарки

Есть

Тип зберігання

СОГи;БетонСилосы

Продуктивність зерносушарок, тон/год - тон/доба

Уточнюється

Очисне обладнання

Есть

Потужність очистного обладнання

100 т/добу

Потужність транспортного обладнання, прийом т/доба

80 т/добу

Сертифікована лабораторія

Есть

Фумігація

Уточнюється

Залізничне відвантаження, тон/доба

Есть;

Потужність відвантаження залізниці, тон/доба

650 в/добу

Завантаження на корабель (порт), тон/доба

Есть;

Потужність завантаження на корабель, тон/доба

Потужність автозавантаження, тон/доба

480 т/добу

Здано в експлуатацію

1983

Елеватор - Партнер Agroxy

Нет
Таблиця середніх тарифів послуг елеваторів на 2017 / 18УрожайОлійніІнше
Прийом (1 тона)25,2025,2025,20
Зважування (на авт.вагон)
Очистка (за % на 1 т)23,2523,2523,25
СУШКА = зневоложення (1% за 1 тону)69,9069,9069,90
Зберігання (тона/день)1,892,201,89
Відвантаження авто (1 т)126,00126,00126,00
Відвантаження залізничне (1 т)126,00126,00126,00
Перереєстрація вантажу (на кожну партію)140,00140,00140,00
Аналіз зразка (вологість/дом)
Аналіз зразка + реєстр
Інші аналізи (напр., експрес аналіз на ГМО) за 1 т
SGS/Veritas сертифікація, за 1 т
Пломбування за 1 вагон/авто
Експлуатація залізничних колій (за 1 вагон)
Работа локомотива (за годину)1550,001550,001550,00

Партнерська програма Агроксі для Елеваторів

  • Можливість стати «ціноформуючим» елеватором в своєму регіоні.
  • Залучення нових покупців як вітчизняних, так і прямих зарубіжних.
  • Можливість вигідно і оперативно продавати залишки за максимальною ціною.
  • Надавати власникам зерна, виробникам і трейдерам, впевненість у якості послуг елеватора.
  • Можливість продавати і купувати продукцію більш високої якості.
  • Підтримка бізнес репутації елеватора.
  • Перехід на цифрові інструменти і нові стандарти роботи з даними.

ОНЛАЙН ТОРГИ проводяться ТІЛЬКИ на елеваторах з НАССР Сертифікацією.

Партнер Агроксі Україна з проведення HACCP Сертифікації компанія з міжнародною репутацією BakerTilly – (Завантажити презентацію щодо реалізації HACCP на українських елеваторах)

Розмістити заявку як на Закупівлю, так і на Продаж на цьому, чи будь якому іншому елеваторі в системі, можна вже зараз – це БЕЗКОШТОВНО (потребує реєстрації та додавання компанії до свого профайла)

Дата Заявки КатегоріяОб`ємЦінаРегіонВибране
СтаріКУКУРУДЗА - Кормова10004200UAHЧернівецька

Категорія: Елеватор України

Неполоковецький КХП ДП
ранее МинАгро

    5/1
Додати заявку

Безкоштовне розміщення заявки на купівлю / продаж агропродукції

Директор:
ЧОПИК ВОЛОДИМИР КАЗИМИРОВИЧ

ЄДРПОУ: 00957152

Залізнична Станція:
389801 НЕПОЛОКОВЦЫ НЕПОЛОКІВЦІ

Група Ризику : Вхід
Вантажна спроможність (ваг.\24): 26
Зайнятість станції 2017 (%): 4.4
Відстань до Вузлової Станції (км): 28
Одночасне Вантаження (ваг.): 1

59330, Чернівецька обл., Кіцманський, смт Неполоківці, вул. Магістральна буд.43

Показати на мапі
logo

+38(03736)2-18-20;(Приймальня)

+38(03736)2-37-60

http://nepolkxp.at.ua/

25.647

48.3921